Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabina sambor

Cwicz razem z namiplyty dvd

Polecane posty

Gość sabina sambor

Od 3 tygodni cwicze 45 minut dziennie z plyta dvd z serii "Cwicz razem z nami" Rewelacja-tak powiem.Minuty szybciutko zlatuja,a ja zyskalam juz kondycje i ladne miesnie.Troszke wyszczuplalam.Jem normalnie i uwazam,ze cwiczenia a nie dieta rygorystyczna sa najlepsze,no nie powoduja efektu jo-jo. czy ktos jeszcze cwiczy przy plycie? Zapraszam do dyskusji.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovitta23
a jakie cwiczenia?Pilates?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam zamiar kupic sobie płytke dvd z aerobiciem połaczoną z Pilatesem albo z TBC:) Mam nadzieję, że też nie będę załować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kunegunda
Kupilam AEROLATES-jest swietne-polecam z calego serca>Cwicze 2 tygodnie i juz widze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupilam miesiac temu Aerolates i dzis zaczynam.Mam nadzieje,ze beda efekty-chodzi mi generalnie o ujedrnienie ,ale jakbym spalila duzo kalorii nie pogniewalabym sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Tez mam Carmen i jakis aerobik..przy Carmen czas leci, efekty porazajace. Aerobik jakos mi nie przypadl go gustu. A co to aerolates?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Carmen= aerobik z Carmen Electra. Inaczej : aerobic striptease. Czyli taki typowy zestaw cwiczen dla tancerek.. Bardzo dobry na biodra, posladki, nogi i brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam rewelacyjną płytkę DVD z ćwiczeniami \"Skacz, walcz i spalaj... kalorie\". Jest rewelacyjna, bardzo dynamiczne ćwiczenia - elementy ćwieczeń zapożyczone z kickboxingu. Co ciekawe - po serii ćwiczeń mam niesamowicie naładowane akumulatorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobicprzeciwniczka
Nie lubie aerobiku-wystarczy popatrzec na instruktorki-umiesniona gruuuube nogi,klata faceta,bleeeeeee J a tez lubie platesa,w ogole cwiczenia rozciagajace i lekkie,a do tego orbitrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobicprzeciwniczka
i nie lubie silowni-------ona jest tylko dla chudzielców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobicprzeciwniczka - orbitrek to maszyna aerobowa wiec zaprzeczasz samej sobie - klate jak u faceta mają kulturystki raczej ... i nie pisz że wszystkie instruktorki tak mają .... albo dziewczyny chodzące na aerobik bo to przegieńcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajnik 1982
Czy ktos cwiczy Aerobic stretch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×