Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baba z flakiem

Ćwiczenia na dolne mięśnie brzucha

Polecane posty

Gość baba z flakiem

No właśnie- jakie ćwiczenia wykonywać na dolne mięśnie brzucha? Kiedyś ćwiczyłam brzuszki i do dzisiaj mam twardy brzuch, ale na dole :Ojest miękki, wcale nie mam tam wyćwiczonych mięśni tylki taki flaczek:OJakie ćwiczenia Wy wykonujecie na dolną partię brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwenalis
Proponuję położyć się na podłodze, ręce ułożyć wzdłuż ciała i unosić lekko ugięte nogi - nie opuszczać ich całkowicie na podłogę. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na siłowni fajne jest takie.. hmm.. krzesełko bez dna:):) wisisz na ramionach i podciągasz nogi do brzuszka. Podkulone lub proste. A normalnie na dolne partie mozna ćwiczyć w domku. Kładziesz się na podłodze i unosisz nad ziemię nogi. Wszelkie rowerki tuż nad podłogą i nożyce. Ponadto przyciąganie nóg do brzuszka i prostowanie - nie kładąc nóg na podłogę! Albo nogi w górę na wysokość pośladków - wyprostowane i starasz się podnieść pupę i biodra do góry (ręce najlepiej za głowę, nogi idą pionowo do góry). Albo nogi zgięte na brzuszku, pięty na pośladkach i starasz się przekołysać odrywając pośladki od podłogi i przytrzymać chwilkę. Tak ćwiczymy na aerobiku;) Albo jedna noga pionowo w górę druga tuż nad podłogą i starasz się spinać brzuszek - męczarnia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też usiąść na skraju krzesła, nogi do góry, przyciągasz je do brzuszka i prostujesz - nie stawiając na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EV27
witam prosze o rade jak pozbyc sie"sflaczalego"brzucha po ciazy.Urodzilam dwoje dzieci barzo je kocham ale na siebie niemoge patrzec!!!!!!!!Wykonuje codziennie cwiczenia tak juz od miesiaca ale dolna partia brzucha jest nadal bez zmian nawet kremy i dieta nic niepomagaja!prosze o zestaw cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ev27 mam ten sam problem zapraszam na forum rowniez o odchudzaniu i poprawie urody na www.swiat-kobiet.com/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
A ja polecam elektrostymulacje mięśni brzucha.Zrobiłam sobie sesyjke 10 wjazdów i jest bomba.Wkleje wam opis ze stronki BRZUCH – ekskluzywny zabieg, który powoduje redukcję otyłości, eliminuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę i mięśnie brzucha. Odpowiednia aplikacja elektrod umożliwia jednoczesną, naprzemienną pracę wszystkich mięśni prostych i skośnych, dzięki czemu trening jest efektywny i nie powoduje przeciążenia mięśni. Wciągnelam juz w to pelno babek szczegolnie pociazowe brzuszki.Sa na prawde prze-zadowolone.Jakbyscie chcialy przetestowac to sa w Krakowie.Namiary mogę podać na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara01
ja na brzuszek to zawsze robiłam brzuszki :P i chodzilam na basen ;) a od niedawna biorę jeszcze nowe tabletki wspomagające odchudzanie Formoline, a wczesniej meride. Cały czas ćwiczę i mój brzuszek już prawie jest płaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka_00
własnie, a nie myślałaś o jakiś tabletkach odchudzających?? w tej w chwili w aptekach jest ich mnóstwo, takie nowe Formoline, poza tym Merida, xerical??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia5
Co to \"to\" Formoline?? Pare lat temu slyszalam w Niemczech o tym preparacie, bardzo skuteczny jak wykazywały badania. A dotad nie bylo go w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara01
no Formoline to są takie nowe tabletki, wczesniej znane były głównie w niemczech i we francji, a teraz przywędrowały do nas :) wiążą tłuszcze i zmniejszają ilość wchłanianych kalorii :) działaja bezinwazyjnie, nie powodują skutków ubocznych, ja już je biore, dobrze się czuje, oczywiscie trochę ćwiczę, trzeba tylko pamiętać żeby pić dużo wody, a nawet niedawno widzialam ich reklamę w jakiejś gazecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka_00
a jakies inne wczesniej bralas? czy tylko Formoline? ile trzeba je brać? ja bym się skusiła, nie mogę w ogóle schudnąć, rok temu urodziłam dziecko i do dzis jestem pulpecikiem, a kiedys taka zgrabna byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara01
no wiesz, czego to ja nie próbowalam zeby schudnąć... nie ma chyba diety ktorej nie stosowalam... no ale nie bardzo mi to wszystko pomagalo, a jak juz pomagalo, to pozniej z powrotem tylam :/ a teraz wreszcie czuję się lepiej, cwicze, biore tabletki i wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka_00
chyba sie zdecyduje, no bo muszę wreszcie schudnąć,a nic mi nie pomaga :/ można je zamówić przez internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara01
a czego dziś nie można zamówić przez internet :P pewnie, że można i chyba nawet trochę taniej wychodzi niż w aptece ;) to powodzenia i napisz jak już zaczniesz brac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka_00
kupiłam przez internet, już dostałam. Zaczynam brać. Postanowiłam, że będę chodzić na basen i jeździć do pracy na rowerze :) chcę schudnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara01
a u mnie znów kolejny kilogram mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka997
kurcze, widzę,że już coraz więcej osób decyduje się na te nowe tabletki :) to dobrze, będziemy mieć szczupłe społeczeństwo ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_p
Szczerze mówiąc, to ja jeszcze nie słyszalam o tych tabletkach... a też chcę schudnąć :P mówicie, że takie skuteczne?? Jak chce schudnąć 6 kg to one mi pomogą?? Są już we wszystkich aptekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka997
jeszcze nie ma ich we wszystkich aptekach, ale w większości już chyba tak ;) poza tym zawsze można zamówić przez internet ;) Schudniesz tyle ile będziesz chciała, niekoniecznie 6 kg :P chudnie się troszkę wolniej, ale przynajmniej masz pewność, że pozniej nie przytyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Hej :-) Ja biorę Formoline od 3 dni, ale ważyć się będę dopiero za ok. tydzień. Jak na razie nie mam problemów z zaparciami, no i apatyt też malutki. Myślę, że można je śmiało polecać wszystkim pragnącym pięknej figury kobietkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka997
witamy afrynaknę :D cieszę się, że jest nas coraz więcej. To bierzemy teraz tabletki razem i razem ćwiczymy :D co Wy na to?? :D zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Tylko że ten poradnik jest chyba bardziej dla naszych facetów, obecnych lub potencjalnych :-) Ja osobiście lubię aerobic i rower, ale posiłować sie też warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka997
Formoline nie są chemią, są naturalne ze skorupiaków :P poza tym jak mam schudnąć to czemu mam ich nie brać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Cosmogirl83 Czasem ludzie po prostu nie mają czasu na ćwiczenia. :( Ja na przykład pracuję od 7:30, średnio do 17:00; na głowie mam sprzątanie, pranie, prasowanie, ostatnio przeprowadzkę a od końca września jeszcze studia. To co dla innych jest dietą, dla mnie sposobem na życie od około pół roku, a efekty bardzo mizerne, mimo, że jedzonko konsultowane z dietetykiem. Dlatego nie dziw sie kochana, że ludzie sięgają po takie rzeczy jak Formoline, czy inne. A tak a propos tematu czy stosowałyście 6 weidera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka997
afrykanko bardzo dobrze Cie rozumiem!! i to był też powód dla którego ja się zdecydowałam na tabletki. Ta siedząca praca mnie dobija... no ale najważniejsze, że chudnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
pinezko dziękuję za wsparcie :) W związku z tym, że temat nie dotyczy Formoline, a warto byłoby wymianiać opinie, to proponuję założyć nowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
ja też jestem za Formoline :) to piszemy teraz na nowym forum :) u mnie kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×