Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia84

ćwiczenia siłowe

Polecane posty

Gość kinia84

Witam, mam pytanie do osób znających się czy ćwiczenia typu split są dobre na redukcji?. Mam do zrzucenia jakieś 5kg ale jednocześnie bardzo dużo do ujędrnienia moje ostatnie przygody z ćwiczeniami dywanowymi spowodowały że moje ciało nieco sflaczało :(. Szczerze to znudziło mi się skakanie przed monitorem. Mam jeszcze sporo tłuszczu zwłaszcza na brzuchu. Czy ćwicząc siłowo 6x w tygodniu własnie split pozbędę się tłuszczu? Oczywiście zdrowa dieta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Split jest spoko, ale 6x w tygodniu to trochę przesada. Musisz dać mięśniom czas na regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
split jest dobry, jeśli masz już doświadczenie z treningiem siłowym dla początkujących nie jest polecany dla takich osób lepszy jest fbw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
zapomnialam odpowiedziec na 1-sze pytanie: generalnie kazdy trening silowy jest dobry na redukcji a jesli chcesz cwiczyc 6/tyg i schudnac to moze wyprobuj zwow-y zuzki - co prawda piszesz ze masz dosc cwiczenia przed ekranem ale imo nie sa to typowe dywanowki no i daja naprawde mocno w kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Nie ma związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy treningiem dzielonym ze względu na ćwiczone partie ciała a szeroko rozumianą redukcją. Przy redukcji ważna jest objętość, typ treningu dzielony ze względu na zaangażowanie tlenu (siłowy, aerobowy, interwałowy) oraz wspomaganie (bez tego ciężko dziś osiągnąć absurdalnie niski poziom tkanki tłuszczowej wymagany np. na zawody - a i to da się utrzymać tylko przez krótki czas). Oczywiście dieta to podstawa. Ale podstawą progresji przy redukcji powinna być objętość treningu - gdy nie jesteśmy już w stanie "dłużej, szybciej, dalej" itp. dodajemy wspomaganie. Dopiero gdy i tu nie ma efektów obcinamy nieco węgle z diety. I zdrowy rozsądek. Idealna forma tylko na zawody. Próba utrzymania "formy startowej" (a w szczególności niskiego poziomu tkanki tłuszczowej) przez dłuższy czas nie dość, że jest z góry skazana na niepowodzenie to jeszcze negatywnie wpłynie na zdrowie fizyczne (szczególnie osiągi) jak i psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocks4na
Na zrzucenie kg najlepszy jest trening aerobowy w połączeniu z odpowiednią dietą, do tego siłowy trening będzie doskonale rzeźbił ciało. Na stronie http://metasport.pl/ mozesz dobrać sobie dietę odpowiednią do treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6x w tygodniu to zbyt często, zwłaszcza jeśli to dopiero Twoje początki na siłowni - mięśnie muszą mieć czas, żeby się zregenerować. No i na początek najlepiej FBW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polencja87
Najlepiej to biegać lub rowerek aby spalić zbędne kilogramy taki trening powinien trwać około 45 do 60 minut. Przy tym należy dobrze się nawadniać. Ja piję napój izotoniczny 4move, polecony przez mojego trenera na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.plbo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety  Także dziewczyny nie czekajcie dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×