Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GrubaTrzydziecha

Cwiczenia w domu i domowe programy treningowe

Polecane posty

Gość GrubaTrzydziecha

Oj, widzę, że kafeteria się rozćwiczyła! Tu topik o Skalpelu, tam Mel B., jeszcze widzę jakieś Insanity! Ah, jak miło jest w czym wybierać! Dość wymówek, ćwiczenia są podane na tacy (albo na chomiku :P) teraz nic tylko ruszyć d**ę i ćwiczyć! Tłuszcz się sam nie zbije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest mi się podłączyć pod konkretny topik, bo dziewczyny ćwiczą zwykle jedną wybraną rzecz, a ja w sumie tak skaczę po programach, trochę tu trochę tam. Postanowiłam zebrać wszystko do kupy, kto wie, może komuś się przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do dzieła! ...........................8min........................................................... Mój pierwszy trening za jaki się wzięłam, to była seria 8MIN dostępna na yt. W jej skład wchodzi 5 filmików, każdy na inną partię ciała: 8min arms, legs, buns, abs i stretch. Prowadzący to taki sympatyczny pan w obcisłym wdzianku :D Ćwiczenia bardzo łatwe, idealne dla początkujących, taka prosta gimnastyka. Można ćwiczyć w domu, na dywanie, nie trzeba żadnego sprzętu poza krzesłem i obciążnikami (lub bez). Jako obciążniki można użyć małe butelki z wodą. Tu nie ma wymówek, to tylko 8 MINUT dla ciała! Co to jest 8min? To w przerwie na reklamę można zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne ćwiczenia jakie miałam okazję testować to były zestawy sławnej modelki lat 90-tych Cindy Crawford ..............New Dimension - Cindy Crawford.............................. Bardzo przyjemny zestaw ćwiczeń! Wymyślony specjalnie dla kobiet po ciąży, czyli nigdy lub daaawno niećwiczących :) Przyjazny początkującym! Składa się z 3 workoutów. Pierwszy jest mega prościutki, trwa 10min, głównie rozciąganie, jakieś przysiady, z 10 brzuszków. Drugi równie prosty, na jakieś 15min. Trzeci już całkiem przyzwoity, ponad 30min, można się zmachać jak ma się za dużo sadła tu czy tam :D Polecam wszystkim tłuściochom, które sie nie ruszały dawno bądź wcale! ..............Shape your body - Cindy Crawford.............................. Dwa zestawy ćwiczeń z lat 90-tych. Po 40min każdy, robi się je na zmianę. Dużo ćwiczeń na nogi, ręcę, brzuch. Bardzo lubie ten workout :) Świetnie działa na nogi i ręcę! ..............Next Challenge - Cindy Crawford.............................. Bardzo długi zestaw ćwiczeń - ponad godzine! Nie lubie go, za długi, bardzo męczy, szczuplutka Cindy wygląda pod koniec niego na wycieńczoną, więc co dopiero taki grubas jak ja. No i na początku dużo ćwiczeń na nogi, trzeba uważać, bo łatwo o nadwyrężenie kolan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnie próbowałam: ..............Ewa Chodakowska- Skalpel ........................................... Nawet mi się podobał, bo miałam po nim zakwasy w d*pce, czyli tam gdzie jestem najszersza :P Niestety nabawiłam się bólów w karku, potem wyczytałam na różnych forach, że Ewa nie do końca poprawnie pokazuje jak wykonywac cwiczenia. Przyznam sie, że zniechęciło mnie to i dałam sobie spokój. Może, może jeszcze wrócę do Ewki, bo podczytuje topiki kafeteriuszek i mają one fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki justypka za odpowiedź :) Link też fajny! Ja bardzo lubię właśnie takie statyczne ćwiczenia, pilates, yoge! Mam w domu taśmę gimnastyczną, loop na nogi i jeszcze gumę/tubing gimnastyczny! Grubaśne uda to moja zmora i właśnie ćwiczenia z taśmą są na nie rewelacyjne :) Mel B. nie miałam okazji próbować, kto wie może się kiedyś skuszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do domowych programów treningowych, to kolejnym jaki miałam okazję wypróbowac był program: ...........................Brazil Butt Lift...................................... Domowy trening na d*pkę! Prowadzący średnio przypadł mi do gustu, ale sam trening był ciekawy! Składa się on z kilku filmików, w których ćwiczymy d*pencję. Najlżejszy był Cardio Axe, który miał być niby spalać tłuszcz, ale był tak lajtowy, że spokojnie można go pominąć... Fajne są dwa filmy: Bumbum oraz High&Tight - tutaj już d**a piszczy! Ogólnie program skupiający się na tyłku, ładnie modeluje, podnosi, czasem wracam do tych 2 filmików z niego, bo dają d*pce popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jillian Michaels też ćwiczyłam :) Też o niej coś napiszę, ale to potem :P W końcu planuję zrobić tu SPIS domowych programów treningowych, może komuś się przyda, może nie, ale co tam! Pisać mi wolno, to piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubcia ja zrobilam brazil butt 50 min 2 dni temu i dal mi w kosc:) prowadzacy smieszny, ale energiczny fajny facet sprobuj insanity... /...................asylum ...........p90X:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinana
ja takie samo podejscie mam od dzis! Nie ma co leżeć, kupilam buty do cwiczen, kupilam termogenik na spalanko figura extraslim, lodówka pełna warzyw i owoców, tłuszczu strzeż sięęę!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca ale troche gruba
Ja cwicze od 2 lat z Cindy Crawford, lubie zwlaszcza shape your body, czasami robie new dimenssion -super jest na bolace plecy :) Poza tym tamme leewebb na brzuch, mel b wszytskie jej cwiczenia uwielbiam, troche cwiczen na kregoslup bo czasmi mnie boli. Chodakowska probowalam cwiczyc ale jej cwiczenia sa cholernie ciezkie, dla mnie za szybko , za intensywnie. Nie lubie z nia cwiczyc bo jest mega monotnna i moim zdnaiem wylaga jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca ale troche gruba
aha, zapomnialam dopisac , ze z cindy zgubialm juz 16 kg :) ale cwiczylam 2-3x/tydz nie bylo zmluj. Juz zaraz sie zabieram za cwiczenia , cholera ale mi sie nie chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow 16 kg kurcze super efekt :) Ładnie ładnie! I to właśnie jest dowód na to, że OPŁACA się ćwiczyć! Nawet te 30min dziennie, a powiedzcie, co to jest te 30min? ;) Ostatnio mam nawet pracy, to nie mam kiedy dokończyć mojego SPISu DOMOWYCH TRENINGÓW, ale może dziś wieczorem się za to wezmę :) Ja póki co od lipca robię TRENING SIŁOWY, czyli duże duże CIĘŻARY :) Latem było dla mnie za gorąco na skakanie cardio, to mój mąż stał się moim "trenerem" i dał swoje hantle i sztangę :D Także póki co macham 15kg! Dziewczyny nie bójcie się dużych obciążeń!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie zgodzę się co do Weidera! Już od lat lekarze alarmują, że Aerobiczna 6 Weidera może być bardzo niebezpieczna i kontuzjogenna! Mięśnie brzucha pracują nie tylko podczas robienia "brzuszków"! Jest tyle ćwiczeń na brzuch NIEOBCIĄŻAJĄCYCH kręgosłupa, że A6W nie jest w ogóle konieczne do 6-packa!!! :) Co do piłki gimnastycznej, to potwierdzam! Piłka służy nie tylko rehabilitacji, ale może także być skutecznym narzędziem do całkiem zaawansowanego treningu :) Ważne jest alby odpowiednio dobrać wielkość piłki oraz jej jakość - słaba jakościowo piłka może pęknąć podczas ćwiczeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie na stronę http://www.traseo.pl/ Bardzo fajny serwis i aplikacja z darmowymi podkładami (mapy Google i Open Street Map), na które można nagrywać własne trasy. Można także przeglądać trasy wgrane przez innych. Aplikacja działa w systemach iOS oraz Android.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaŻeT
Ćwiczę z MelB. Muszę przyznać, że te treningi naprawdę dają w kość. Po pierwszym miałam zakwasy przez tydzień:) W domu mam oprócz ciężarków do ćwiczeń( 2kg), mam piłkę abs ARmedical i hulahop. Nie chodzę do klubu ani na siłownię. Ćwiczę w domu i bardzo mi to odpowiada. Jeśli mam gorszy dzień, źle się czuję, to po prostu wykonuję lżejszy trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestowałem w uchwyty do pompek ostatnio, niby mała rzecz tania ale jednak bardzo przydatna, świetnie mi się ćwiczyć na tym. Znalazłem fajne wygodne stabilne na stronie http://k-sport.com.pl. Sklep polecał mi znajomy który ćwiczy dużo dłużej ode mnie także trochę tego sprzętu do seibie do domu już kupił w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejszy i najzdrowszy domowy sposób to seks i masaże z partnerem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Uwielbiam takie ćwiczenia. Praktycznie w domu mam tylko piłkę ortopedyczną ARmedical i hantle - dzięki nim jestem w stanie wykonać kompleksowy trening całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×