Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trs

ćwiczenia wykonywane codziennie

Polecane posty

Gość trs

tylko takie, daja efekt. ja codziennie wykonuje 50 brzuszkow. 2x wtyg. biegam 1 raz w tyg plywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przemecz sie tymi
50 brzuszkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trs
tak- wykonuje tylko 50 brzuszkow- na skosne miesnie brzucha i po 5 dniach juz widze zarysowane miesnie. wystracza, wiem jednak, ze wykonujac ich wiecej efekt przyszedlby szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przemecz sie tymi
przestan pierdolic :o ja cwicze juz 6 lat wiec oddal sie z takimi pomyslami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka20
ja też ćwiczę codziennie :) i już jest super:) narazie spala mi sie zbędny tłuszczyk ale mysle ze potem popracuje na mięśniami na brzuchu , choć nie za bardzo bo u dziewczyn to nie wygląda ze ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mało ćwiczysz
50 brzuszków? Jak zaczynałam ćwiczyć na brzuszki to robiłam 150 a co tydzień dodaje 50. Obecnie 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mało ćwiczysz
a skośne ćwiczę najmniej, bo powodują zanik tali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le monka
zanik talii? mi zalezy na wysmukleniu dolnych partii brzucha. brzuszki wzmacniaja tylko gorna czesc brzucha. nie wiem, co cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mało ćwiczysz
chodzi o to żeby nie przesadzać z tymi skośnymi, bo na serio likwidują wcięcie. Ja na tą dolna partie brzucha robię 2 ćwiczenia: - leżenie na plecach, nogi ugięte oderwane od ziemi (taka kołyska) i bujam się tzn. podnoszę biodra (odrywam je od ziemi) - leżenie, krzyżuję nogi (po turecku) i je podnosze - do tego wszelkie nożyce, podnoszenie nóg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepny matoł
co myśli że wie wszystko, właśnie ćwicząc mięśnie skośne wyrabiamy sobie talię, weź się doucz i nie pierdol głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trs- nie przejmuj się komentarzami, ja uważam że nawet 50 brzuszków wykonywanych systematycznie każdego dnia da efekt :) Przesyłam ciepłe pozdrowienia i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastepny matoł
matoła to sobie w rodzinie poszukaj, nie twierdzę że wiem wszystko, natomiast wiem że zawiało tu buractwem i wiochą. Tak więc matole pojebany, jeżeli jesteś kobietą i dużo ćwiczysz skosnych brzucha wcięcie w pasie sie zmniejsza, zanika coraz bardziej talia. Ja tak miałam i instruktor na siłowni poradził mi przestać ćwiczyc na ta grupe mięśni. A tobie już nic nie pomoże, z głową nic się nie da zrobić. Przykro mi i współczuję. A w domu wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzataa
na talie takze sa dobre cwiczenia z podnoszeniem nog. lezac na boku, z nogami wyprostowanymi, podnosic w seriach, raz prawa noge *lezac na lewym boku, potem lewa noge *lezac na prawym boku wykonujac np. 3 serie po 20 powtorzen na kazdy bok. skteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na podstawie swojego przypadku mogę tylko potwierdzić to o co się sprzeczacie - mam płaski brzuch, wcięcie w talii i tak niewielkie (taka budowa, \"nisko\" żebra na biodrami itd) i gdy zaczęłam pracować nad brzuchem wcięcie się wyraźnie zmniejszyło, żeby nie powiedzieć właśnie że zanikło.. teraz ćwiczę mniej na skośne, kręcę hula hop co jakiś czas (mocno obciążonym) i wdrażam się w bellydance - \"wcięcie\" wróciło już do stanu powiedzmy że wyjściowego, ale ogólnie - podsumowując - rozbudowywanie skośnych (przy ćwiczeniach na brzuch mimo to KONIECZNE!) może wpływać na wcięcie w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraki sa wsród nas
S_A_M_A_N_T_A Własnie też to zauważyłam, wprawdzie nie mam aż tak złego brzucha ale zaczęłam ćwiczyć by był bardziej umięśniony. Oczywiście ćwiczyłam tak by wszystkie mięśnie brzucha pracowały. Intensywnie robiłam skośne.. i po jakimś czasie to wcięcie w talii zaczeło sie robic mniej wyraźne. Mówie to z autopsji a nie wyssałam z palca. Buractwo na tym forum potrafi zwyzywać od matołów zapewne z ćwiczeniami nie mając nic wspólnego, bo gdyby taki burak ćwiczył to by wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z apracowana
tyle ze nue kazdy ma czas na takie cwicznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia na brzuch które ja robiłam i robię trwają 15-20 minut - konkretne na brzuch - robię 3 razy w tyg - nikt mi nie powie że nie da się wygospodarować TYLKO tyle czasu co drugi dzień.. (ćwiczę ćwiczenia Tamilee Webb na brzuch, są super. "ja chcę mieć taki brzuch" - dwa zestawy po 15 min. ważne aby po 4 tyg zmienić zestaw. ja robię je rotacyjnie) buraki... --> niestety, ogólnie to jest "urok" tego forum.. :o chcesz pomóc i doradzić to źle, nie da się dogodzić każdemu (szczególnie osobom "muszę schudnąć dwa rozmiary w ciągu tygodnia bo mój facet przyjeżdża na weekend" etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUizaM
ja cwicze brzuszki, 6, hula-hop. nikt ne powie, ze nie daje to efektow. zapreczja tylko osoby, ktore nie probowaly cwiczyc. to jest meczoace, zabiera sporo czasu- ale mojego brzucha zazdroszcza mi kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×