Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paker31

Ćwiczenia z hantlami, jakie suplementy?

Polecane posty

Gość Paker31

Witam serdecznie, ponownie zacząłem ćwiczyć w domu hantlami 2x10kg. Wiem że to mało ale zawsze coś, do tego dochodzą brzuszki, pompki, przysiady. Chciałbym zapytać jakie suplementy mógłbym zakupić na początek? Wiek 31 lat Wzrost około 175cm Waga 80 kg Gruby to ja nie jestem ale tluszczyk napewno się znajdzie. Ćwiczę po 1h 3 razy w tygodniu. Może ktoś coś doradzi? Na chwilę obecną nie stać mnie aby pójść na siłownię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZADNE!!! Porządna dieta w zupełności wystarczy, jak ona jest dopracowana to sama da efekty. Jak dieta kwiczy to żadne "suplementy" jej nie naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już musisz to białko i kreatyna. lepiej kup sobie drążek do podciagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta czyli? Zjadam wszystko co popadnie ;-) Ani nie tyje ani nie spadam z wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj jakieś cardio 1h co drugi dzien.najpierw zrzuc tłuszcz potem mięśnie budujesz. dieta: alkohol niweczy lata treningu.dopuszczalne jest 1 piwo na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammirka
Ja schudlam w pół roku 11kg. Ćwiczenia z hantlami jak najbardziej, ale skup się na treningu funkcjonalnym, pięknie modeluje sylwetkę bez efektu umięśnionych ud, rąk itd. Zgubisz tkankę tłuszczową a twoje ciało będzie nadal kobiece. Zobacz sobie instargam albo bloga trenerki Kayli Itsines, której plan treningowy opiera się w 100% na treningu funkcjonalnym. Możesz zobaczyć sobie przemiany dziewczyn i to jak tego typu trening modeluje ciało! Jeśli chodzi o suplementy to przede wszystkim naturalny DETOX. Trując organizm aptecznymi specyfikami które maja wchłaniać tłuszcz itd. wcale nie poprawisz tak znacznie efektów, a zaśmiecisz wątrobe która również pomaga w pozbywaniu się kg. Wiem to z własnego doświadczenia. Ja po kilku miesiacach walki zauważyłam efekty kiedy w naturalny sposób oczyściłam organizm z toksyn. Ja akurat używam suplementu Wholistic Triphala (naturalna ajurwedyjska suplementacja - poczytaj więcej!!!) i piję herbaty Everest Ayurveda. Wszystko na bazie naturalnych himalajskich ziół i w 100% roślinne. Oczyszczony organizm dużo łatwiej gubi kilkogramy. Wiem, że ktoś na pewno uzna to za reklamę ale ja ziołowe zakupy robię w zielonysklep.com, bo ceny są niskie, obsługa w porządku i mają tylko naturalne produkty. Dla niedowiarków mogę przesłać zdjęcia mojej przemiany, a moja przygoda jeszcze się nie skończyła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej spamerki powyżej: czytaj ze zrozumieniem, autor nie chce mieć kobiecego ciała, to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksik81
ja biore białko, kreatyne (jabłczan) i od czasu do czasu BCAA, głównie zamawiam z kup-suple.pl bo mają bardzo dobre ceny na wszystkie odżywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki koksik sam nie wiem co robić od czego zaczynać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Szkood
Przed polecam Work It Lady. To produkt z serii Queen Fit, wyprodukowany specjalnie dla kobiet. Pobudza i dodaje powera podczas treningu. Poza tym, troche mniej bolą mięśnie po wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam, że suplementy nie są potrzebne. to znaczy są potrzebne tym, którzy na nich zarabiają ;) pamiętam latem widziałam umięśnionych chłopaków na budowie. a na obiad jedli kanapke z pasztetem i popijali oranżadą ;) nie sądzę, aby brali keratynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne suplementy mają w www.swiatsupli.pl, które realnie potrafią zastąpić codzienną kawę. Używam ich mieszanki białko w połączeniu z kofeiną i przyznam, że podbija mi energię jedna tabletka praktycznie przez cały dzień. Duża wydajność produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysek11
jak podnosisz ciężary to lepiej o stawy zadbaj, ja o tym nie myślałem i cierpiałem jakiś czas. Teraz biorę sobie arthroblock forte profilaktycznie, nie mam bóli więc działają stawy nie są tak widocznie obciążone bo tkanka jest mocna, zregenerowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula996
Zgadzam się z Olgą. Suplementy z linii Queen Fit dają powera na siłowni. Dodatkowo można dostać suplementy wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej czy wspomagające metabolizm. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją różne sposoby, żeby przypakować. Najważniejsze z nich to odpowiednio zbilansowana dieta, w której jest dużo białka (szacuje się, żeby brać ok 2g białka na każdy kilogram masy ciała). Bez kasy to będzie trochę ciężko zbudować szybko muskulaturę ale na pewno może pomóc białko serwatkowe. Przeczytaj też o budowaniu masy mięśniowej: http://poradniktreningowy.pl/10-metod-jak-szybko-nabrac-masy-miesniowej/ Co do diety to na jeść dużo ryb, które mają kwasy omega-3, piersi z kurczaka, indyka, jajka, migdały, stosować oliwę z oliwek. Dużo jest w internecie informacji na temat diet. I najważniejsze to motywacja i pragnienie osiągnięcia wyznaczonego celu, bo bez tego trudno myśleć o jakichkolwiek efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora: zadajesz troche podstawowe pytania i to nie na forum do tego przeznaczonym. Na internecie jest masa wiedzy na ten temat. A poza tym ćwiczenie z hantlami 10kg Ci nic za wiele nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markos28
2x10kg to nie jest tak mało, suplementów poszukaj w sporti.pl zawsze od nich kupuje suplementy i odżywki. Ćwiczenia nic nie dadzą jak nie będziesz przestrzegał diety, masz jakąś ułożoną? Dodaj do ćwiczeń bieganie lub jazdę na rowerze, chociaż 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markos - jak to nie jest? Wiesz ile to jest? Sam niedawno zacząłem ćwiczyć sobie i nie jestem jakimś silny facetem a wyciskam "już" na klate hantle 20 kg a i tak nie jest to powód do dumy bo przecież wystarczy wejść na grupe na FB z osobami trenującymi to w wieku 20 lat wyciskają sztangi ze 100kg obciążeniem i są to zwykle chłopaki które trenują. Żeby rosnąć potrzebna jest i dieta i trening ale nie trening z obciążeniem które podnosimy 50razy za jednym razem, chyba że dla autora 10kg to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneks55
Najlepiej taki suplement d który doda energii jak również pomoże na stawy, w jednej kapsułce, jest to możliwe, dwa dni temu czytałem coś takiego http://www.uniquella.com/pl/m15/ robią oni spersonalizowany suplement, dzięki temu można brać jedną tabletkę na kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31wwwa
hantle 10kg są dobre.przykładowe ćwiczenia: rozpietki na ławce skosnej, wyciąganie na barki w siadzie, bicepsy z supinacja, wykroki,dla zaawansowanych odwodzenie ramion z hantlami na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosia782
Ja odchudzam się wraz z African Mango http://szczupla-kobieta.pl plus regularne posiłki i to mi wystarcza by gubić moje zbędne kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUCAFUKS
Sama kreatyna wystarczy ja ćwiczę 4 tazy w tyg po 1h mam sporo krążków i w sumie mogę nawet po 30kg nakładać ale ćwiczę max 20 kg mam podłużna pufe i klade sie na niej robie rozpietki i mormalnie wyciskam jescze za głowę to już 3 cw na klatke do tego wiadomo biceps triceps mam jeszcze krutki gryf łamany to i sztrugsy nim robie i plecy w sumie mam 12 roznych ćwiczeń dziele po sześć na kazdy dzień jednego klatka i barki drugiego ręce i plecy brzuch raz w tyg ok 40 min a nóg wcale nie ćwiczę bo w sezonie ok 2tyś km na rowerze po lasach robię i daje radę 178cm 80kg 43 w łapie i lekki kaloryfer też mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUCAFUKS
Dieta to rano 3 jajka sadzone za 3h serek wiejski z bułka na przerwie w pracy ok 25- 30 dag śledzia po pracy przewarznie jem kurczaka z ryżem do tego jakas salatka jedna podwujna pierś z kurczaka i torebka ryżu dziele to na dwa posilki jeden ok pół h przed treningiem i reszta po ok 18 h potem ewentualnie na kolecjie jakis owoc czy jogurt i daje radę nie piję slodzonych napoi tylko wodę mineralną gaz a herbatę slodze slodzikiem stevia bez aspartamu raz na dwa miesiace kreatyna max przez 3 tyg z firmy uniwersal Animal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce się suplementować naturalnym, liofilizowanym Colostrum to ja polecam Alpha Human. Nie kosztuje dużo zwłaszcza w porównaniu z innymi suplementami, ja dałem za 90 kapsułek dwieście złotych, a colostrum jest dużo i jest po odpowiedniej obróbce. Dokładny skład jest wypisany na www.stario.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestujcie koniecznie w suplement Largomass dostępny na www.hormonwzrostu.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirosław K
Ja na twoim miejscu zastosowałbym Largomass, ale zrobisz jak uważasz, nie mniej lepszego środka raczej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×