Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angie1919

czemu tak mało osób siedzi na fitnesie??

Polecane posty

?? nie rozumiem..... na dietach nowe topiki wyrastają jak grzyby po deszczu, a tutaj ciągle to samo...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 29
bo wiekszosc dziewczyn chce szybko schudnac na wyjazd i potem na wakacjach wcinac lody,pizze itp-bledne kolo a ruch i wysilek to dla nich obca sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze topiki pod tytułem \" jak BEZBOLEŚNIE zrzucic 15 w miesiąc\" to nie wiem czy smiac sie czy płakac :o a później narzekają na sflaczałą skórę.a wystarczyłoby czasem ruszyc cztery litery do fklubu fitness, przecież to sama przyjemnosc :) ja ide dzis i już od rana mam dobry humor :D pozdrawiam serdecznie wszystkie fitneski 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 29
gdyby wiekszosc z odchudzaczek cwiczyla to nie bylyby grube ale siedza przed kompem i kombinuja na jaka diete przejsc-nawet jesli jest to normalna dieta tzw zdrowe odzywianie to one i tak chca na niej byc kilka dni szybko schudnac i wrocic do czekoladek,chipsow i pizzy -nie dociera do nich ze aby byc szczupla trzeba zdrowo sie odzywiac i cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dlaczego od razu wrzucacie wszystkie \"odchudzaczki\" do jednego worka ? chcialabym ćwiczyc ale nie wiem jak - prawie każda czynność sprawia mi ból zadałam wczoraj pytanie na tym forum....myślałam, że ktoś mi pomoże, ale niestety, nikt sie nie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 29
to moze ja ci pomoge-jakie to bylo pytanie? ja nie wrzucam wszystkich do jednego wora ale naprawde nie bylobytyle grubych kobiet gdyby cwiczyly i nie jadly chipsow i batonow a przeciez cwiczenie w domu to nic trudnego-jesli ktos nie lubi moze skoczyc do silowni czy na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 29
znalazlam twoj wpis-w sumie nie moge ci dac rady bo nie jestem lekarzem ani instruktorka-moze zapytaj lekarza? ale mysle ze np callanetiks ,pilates i gimnastyke taka zwykla mozesz uprawiac-zanjdz stronke modeling tam sa niezle cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...z lekarzem już próbowałam zakazał mi się poruszać - dziennie mogę przejśc odcinek max 300 metrowy także dla mnie to jest do sklepu osiedlowego i z powrotem ;) i chodzi mi raczej o taka domowa gimnastyke, tylko jak widać bieganie odpada, skakanka to juz kompletnie...i jestem w kropce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 29
callanetiks jest spokojny i pilates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę regularnie, nie jem czipsów ani batonów i jakoś chuda nie jestem, więc nie przesadzajcie. Równie dobrze można by powiedzieć że dziewczyny ćwiczą zamiast siedzieć na forum i tylko o tym pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu ciągle zaglądam ale nie ma nowych postów.Trenuję teraz 8 minute ABS, poza tym hula hop i jestem bardzo zadowolona z efektów.Codziennie ćwiczę prawie1,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie jestem chuda, ale moje ciało fajnie sie rzeźbi :) i wole to niż szkieleta. Cwicze codziennie jak nie w fitness klubie to w domu, i przynajmniej pół godziny sie rozciągam - polecam, nogi robią się smuklejsze :) 156 cm 79 kg - współczuje, moja koleżanka ma chore stawy i też nie może sie za bardzo forsowac, ale ćwiczy pilates, moze ty też spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 29
a masz linka na rozciaganie Angie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, nie mam linka bo te rozcięgające ćwiczenia sama sobie wymyślam :) ale robie takie klasyczne typu zakładanie nogi najwyżej jak sie da i skłony, dotykanie głowa do wyprostowanych kolan w siadzie prostym itp. Polecam bo naprawde daje efekty, jak mi się już wypali resztka tłuszczu to bede miała fajne nogi ;) a wczoraj sobie dałam wycisk na fitnesie, ubranie od razu po powrocie powiesiłam na suszarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu wszyscy tak intensywnie hmmm.. ćwiczą, że nie mają czasu? ;) Albo może większość już osiągnęła wymarzoną figurę ( czyli 10 kg w dwa tygodnie) i ma już ćwiczenia gdzieś;) Przykładowo: zadaję pytanie na jakimś topiku, i muszę czekać 3 dni zanim ktoś mi odpisze. A na dietach od razu byłoby 5 odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, to dawaj pytanie tutaj, ja ci odpowiem najszybciej jak sie da ;) nawet teraz w środku sesji nie odpuszczam ćwiczeń wiec jestem na bierząco . Tylko sie obawiam wakacji, bo wyjeżdżam do szkocji a tam raczej nie ma szans na fitness klub, wiec będe musiała sie ograniczyc do brzuszków wieczorem o ile nie będe zbyt wykończona po pracy.. :o pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witajcie dziewczyny ja obrocz diety , ćwiczę intesywnie by wrócic do formy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie, a mi się twój opis podoba:-P No to mam pytanie: ile orientacyjnie można spalić kalorii podczas pół godziny biegu wolnym tempem (tak na granicy szybkiego chodu i truchtu)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, stronka super, są nawet takie czynności jak zmywanie mopem czy gra wstępna;) Niestety gdy daję \'oblicz\', to nie można wyświetlić strony:( Spróbuję później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
laura diaz z tymi kaloriami to polecam stronkę www.dieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
laura diaz nie wiem czy tdobrze zakwalifikowalam ale wyszło ,że okolo 200 kalorii pozdrawiam i lece ćwiczyc pilates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widze że mnie dziewczyny wyprzedziły ;) dzieki Laura, ten opis to tak z własnego doświadczenia po kilku latach głupich diet, chudnięcia i tycia. :o no ale człowiek uczy się na błędach, dobrze że jeszcze nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale odzew, dzięki dziewczyny:) Ja jestem typem, który przez 8 godzin siedzi, dosłownie, a potem jeszcze ponad godzina dziennie siedzenia w aucie albo autobusie. Jak się nie poruszam, to po prostu źle się czuję - niemrawo, nic mi się nie chce itd. To dla mnie sposób na życie. Wkurzają mnie tylko ludzie, którzy się dziwią: ty uprawiasz sport? ty ćwiczysz? ale po co? przecież nie musisz... Wrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×