Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwa pulchna

czy do klubów fitness chodza tylko super laski

Polecane posty

Gość wstydliwa pulchna

Muszę zapisać sie na aerobik bo już nie moge patrzeć na siebie ...75 kg 170 cm :-( :-( :-( Szukam fajnego Klubu we Wrocławiu w okolicach Kozanowa, ale boje sie że jak pojawię sie na sali to wszyscy padną ze śmiechu...sadło i zero kondycji :-( Macie z pewnoscią doswiadczenia w tym zakresie, podzielcie sie ze mną nimi, proszę 🌼. A moze znacie godny polecenia klub we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankie
nie ma się czego bać :) chodziłam kiedyś na aerobic i żadna z osób w grupie nie miała idealnej sylwetki. Teraz ćwiczę na siłowni i również często spotykam dziewczyny z wyraźną nadwagą - ale przecież po to są kluby fitness :) Kto nie ma czego poprawiać, raczej z nich nie korzysta. Naprawdę, nie ma się czym przejmować - jestem pewna, wszystko będzie dobrze. Życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa pulchna
dzięki :-) Ja sobie pomyślę o tym klubie to mam przed oczami te super zgrabne panienki z ekranu lub teledysk w którym extra laski kształtuję pośladki (jakby miały jeszcze coś kształtować :-( ) Zaczynam od przyszłego tygodnia, raz kozie śmierć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silownia
Silownia i inne zajecia ruchowe nie sa przeznaczone tylko dla osob z nadwaga albo tylko dla osob szczuplych. Chec utrzymania kondycji,zdrowia psychicznego, wyrwanie sie od codziennych obowiazkow,to tez potrzeby. Do dobrych silowni chodza ludzie kulturalni,nie zwracaja uwagi na innych, nie wysmiewaja sie, chyba ze trafisz na glupie barbie, ale chyba to bedzie swiadczylo o ich kulturze i glupocie. Osobiscie nie jestem ani gruba, jestem raczej szczupla i dosc wysportowana osoba, chodze na silownie i na aerobic aby utrzymac figure, aby odpoczac od domu, dzieci,odetchnac, sprawia mi to ogromna przyjemnosc,rowniez rozladowuje napiecie psychiczne, nie pije alkoholu wiec o wieczornym drineczku nie ma mowy, a to duzo zdrowsze :)) Do mnie na silownie i na zajecia chodza rozne kobiety, jedne mniej inne bardziej szczuple, czesto kobietki po porodzie, malo jest siks, ktore przychodza poszpanowac brzuszkiem i markowymi dresami, ale i takie sie zdarzaja, coz mnie one smiesza, ale nie bylo sytuacji, w ktorej ktoras by sie wysmiewala z osob grubszych, to po prostu bylo by zle widziane i przez trenerow i przez inne uczestniczki zwalczane. Nie obawiaj sie, warto zaczac dbac o siebie. Ja mam swoja ulubiona kolezanke na silowni, jest bardzo tęga, jej poczucie humoru sprawia ze cwiczenia sa przyjemniejsze :)) Trzymaj sie i powodzenia, nie tusza jest wazna w czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablawroc
Hej! też, jestem z wro, i startuje z tej samej wagi co ty przy identycznym wzroście.. czy masz juz upatrzony jakis fitness klub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa pulchna
assia03-może pójdziemy razem? Jesli jesteś zainteresowana mozemy umówić sie na maila... Myślałm o klubie fitness na Solidarności. Karnet na 8 wejść po45 minut, na gimnastyką odchudzajacą. Zastanów sie i daj znać. W razie czego umówimy się. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa pulchna
blablawroc- a może i Ty dołączysz. Poczytaj ofertę na stronce internetowej. Moze razem sie zmobilizujemy :-) http://www.ladyfitness.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablawroc
Wow, Lady Fitness, chodziłam kiedys do tego klubu na TBC i byłam baardzo zadowolona. Wiec chętnie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłamgruba
chodzę już rok. zaczynałam z 25 kg nadwagi!! pierwsze 3 m-ce były koszmarem ale na szczęscie pokochałam stepa!! polecam. wyrobia kondycję i odchudza!!! straciłam w biodrach 15 cm !!!!!! tyle też w pasie. W klatce piersiowej ok.5cm. Dieta-"JP" czyli jedz połowę..resztę głodu zabijam pomidorami lub maslanką. Spodnie z rozmiaru 48 zmieniłam na 42-44.. trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa pulchna
blablawroc - jeśli więc mozesz podaj proszę maila (albo nr gg) to pogadamy i może sie umówimy na ćwiczonka. pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablawroc
mój nr gg 956665. Odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simalira
hej ja chodze na szczepin na silownie. to jest blisko legnickiej.bylam kilka razy w lady fitness ale nie podobala mi sie tam atmosfera. a na szczepinie jest super silownia. mila pani instruktor lub pan. fajne maszyny do cwiczen. chyba 8 telewizorkow gdzie leci jakies mtv lub viva i inne stacje muzyczne. jest swietnie. a jak poszlam na plac solidarnosci to silownia mi sie nawet spodobala na poczatku. ale potem zobaczylam ze sprzet jest raczej do domu a nie do klubu.taki maly i niewygodny no poza orbitrekami. jak ktos chetny na wspolne cwiczenia a moze aerobik bo chciala bym sprobowac to piszczie. mikas3@vp.pl a i mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa i pulchna
napiszę dziś wieczorem, dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmyyszszaa
hejka, ja tez jestem z wrocka i wlasnie mam zamiar w najblizych dnaich zapisac sie na aerobic. Jesli chodzi o ten klub LadyFitnes to ja jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Fitness - słowo nie jest żadnym rarytasem. Ja schudłam około 13 kilogramów od kiedy zaczęłam chodzić do najbardziej znanej w Polsce trenerki Marty Tymoszewicz, którz prowadzi swoje własne Studio. Wejdź lub dowiedz się o niej z internetu wpisując słowo fitness wrocław lub marta tymoszewicz - fitness studio.. Klub mieści się przy ulicy Purkyniego we Wrocławiu w hotelu redisson. Od Października świetny plan dla wyjątkowych ludzi!!!! jestem dumna z siebie i ciesze sie ze jestem lojalna wobec siebie, bo się nie poddaję i idę z postępem do przodu. Najlepiej polecam Martę bo mogę zadzwonić do niej o kążdej porze, nawet umawiam się z nią na lekcje personalne, które najwięcej mi pomagają z moimi problemami z kręgosłupem. Polecam !!!! zadzwonić możesz do niej 501099092 i powiedz, że od oleńki:) pozdrawim Cię i ruszaj do przedu, ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny i..
dziewczyny i jak Wam idzie?zapisalyscie sie do klubu ?piszcie na bierzaco ciekawa jestem jak Wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×