Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajnusia1

czy głodówki są zdrowe

Polecane posty

próbowałam na wszystkie sposoby się odzchudzać ale nic nie wychodzi. Więc może głodówka będzie rozwiązaniem.Chciałabym zacząć od jutra. Tylko czy to nie powoduje efektu jo-jo.proszę o sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
A jak myślisz? Na głodówce Twój organizm musi oszczędzać, metabolizm zwalnia. Do tego nie jesteś w stanie wytrzymać na głodówce całe życie, więc zaczynasz po jakimś czasie jeść normalnie. Wówczas Twój spowolniony metabolizm powoduje, że tłuszcz odkłada Ci się z przysłowiowego powietrza. Nie radzę. Najpierw naucz się zdrowo i regularnie odżywiać. Później myśl o odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba uprawiać sport, jeść mniej a częściej, dużo warzyw i owoców które posiadają dużo błonnika. Najlepiej nie podjadać po godzinie 18. Jeść dużo kefrów, jogurtów naturalnych. Napewno bedą efekty po paru tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1503
ja się nie głodziłam, mimo prób po prostu ciągle jadłam ... dostalam od dzieci piłke do siedzenia, o taka http://www.actimed.pl/pilka-gimnastyczna-gymnastik-fit-ball.html super sprzet jak sie okazało, ćwiczy się łatwo a ja się nie głodze. Znalazłam kilka filmików na youtube z instrukcją ćwiczeń i bawiąc się bardzo wyszczuplałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murawka
Głodówka to głupota, tyle mogę o tym powiedzieć. Kto na własne życzenie chce się głodzić, po pierwsze nie ma wiedzy na temat żywienia i swojego organizmu, po drugie idzie na łatwiznę (czego potem żałuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodówka to nie jest sposób na schudnięcie! W ogóle to śmieszą mnie osoby marudzące, że nie mogą schudnąć. Jakoś nie wierzę, że stosując odpowiednią, zdrową dietę plus ćwiczenia nie chudnie się, no nie wierzę w to. No, chyba, że oczekujecie, że w tydzień będziecie szczuplejsze. Wymyślacie sobie głodówki, bo nie chce wam się tyłka ruszyć, co za idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka J
Zdecydowanie głodówka nie jest dobra. Lepiej zdecyduj się na dietę od dietetyka. Specjalista ustala ci indywidualny plan na odchudzanie. I to i pomoże pozbyć się kilku, czy kilkunastu kilogramów. Możesz ewentualnie wesprzeć się preparatem wspomagającym odchudzanie. Ja sama stosuję dokładnie taki http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/acai-berry/slimette/ i już pozbyłam się 8 kilogramów. A odchudzam się od kilku tygodni. Nie zapomnij też o aktywności sportowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówka ZAWSZE powoduje efekt JOJO! Dlatego nie jest metodą odchodzającą tylko oczyszczającą (a to zupełnie co innego). Wiem co mówię jestem po długotrwałych głodówkach leczniczych wg Małachowa, Suworina razem z mężem:) Jeśli chcesz schudnąć bez jojo postaw na codzienny ruch + wybierz sobie jakis trening np. z Jillian M. lub Chodakowską albo bieganie co tam sobie chcesz. Tak aby te 3-5 razy w tyg się spocić. No i żadnego obżarstwa! Dużo owoców, warzyw, ogranicz smazone np do 1 razu w tyg albo całkiem wyeliminuj. Woda niegazowana lub z sokiem z cytryny swiezo wycisniętym. Sposobów jest mnóstwo ale najważniejsza jest zapał, konsekwencja i systematyczność:) na siłę się nie da, trzeba szczerze chcieć wstac z kanapy! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głodówka nie jest najlepszym pomysłem, lepiej zmienić dietę i więcej się ruszać. a jeżeli chcesz pozbyć się uczucia głodu wystarczy sięgnąć po wodę, oczywiście jest to sposób będący środkiem pomocnym w odchudzaniu, a nie jedynym. ale woda jest też niezbędna przy wysiłku, np. podczas ćwiczeń, więc tak czy tak warto mieć ją przy sobie. ja ostatnio spróbowałam ustronianki z potasem i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardner
Wszystko w sumie zostało napisane. Najlepiej jeść dużo warzyw, bo mają mało kcal w porównaniu do objętości, przez co łatwo się zapchać. Jogurty naturalne odradzam (nie znamy wrażliwości Twojego organizmu), to samo jajka gotowane (można teoretycznie jeść ile się chce, jednak według badań około 3% ma nadwrażliwość przez co skacze cholesterol nawet przy jednym jajku dziennie, a to przekłada się na tkankę tłuszczową. Owoce z kolei też mają jakiś składnik (nie pamiętam niestety nazwy), który wzmaga odkładanie się tkanki tłuszczowej. Jeżeli chcesz głodówkę to raz w tygodniu 16h łącznie ze snem. Bo takie coś wspomoże pracę wątroby... Dłuższe głodówki według badań wpływają bardzo niekorzystnie na pracę całego organizmu. Zrezygnuj ze wszystkiego co niezdrowe - odpowiednia dieta i suplementacja plus ćwiczenia, a efekty powinny być zauważalne bardzo szybko. Jeżeli masz dużo tłuszczu to raz dwa powinnaś się pozbyć. Mi zostało 15% i pomimo ćwiczeń, diety od 2 miesięcy zmalał z 16%. Stąd trzeba wiedzieć, że im jesteśmy szczuplejsi tym mozolniej wszystko będzie szło. Druga sprawa tak zwany setpoint (naturalna waga), według niektórych mamy naturalną wagę w genach, jeżeli Twoja 'genetyczna" waga jest dość wysoka to wtedy czeka Ciebie naprawdę mozolna i długoterminowa praca. Największym błędem jest: chcę szybko. Niestety tak dobrze nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×