Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoras z was odchudzala sie z pomoca sauny kabiny infrared?

Polecane posty

Gość gość

Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby jak ty się chcesz tym odchudzić? :D Ty myślisz, że tłuszcz ci się z dvpy wytopi jak na patelni??? :D :o Ludzka głupota nie przestanie mnie zadziwiać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o tego typie odchudzania. wydaje mi się, że to tylko utrata wody z organizmu i nic więcej tłuszcz zostanie, a waga wiadomo że się zmniejszy na chwilę bo stracimy wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sauna nie odchudza, ani taka w pasie na brzuch, ani normalna :)))))))))))))))) czego to ludzie nie wymyślą, żeby tylko nie ruszać się i jeść coś innego niż "śmieci"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze chodzi o to, ze podczas 30-minutowej sesji w takiej kabinie traci sie okolo 1000kcal. Nie musicie byc chamskie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę potwierdzone badania z tym tysiącem :) wypacasz i tracisz dużo wody "tłuszcz" się nie wytapia owszem, sauna traktowana jest przez zawodowców jako jednostka treningowa ze względu na przegrzewanie mięśni, ale to nadal nie przekłada się w żaden sposób na spalanie tkanki tłuszczowej naprzemienność gorącej kabiny i zimnych pryszniców może jeszcze wpłynąć na ujędrnienie skóry, ale nadal- nie spali tkanki tłuszczowej pamiętaj, że mówimy o infrared, podczerwieni, gdzie i tak masz góra 60'C w sumie nie wiem, czy to można nazwać sauną.... i gdzie tu chamstwo? bo nie wciskam że będziesz chuda? nie będziesz. Jak chcesz ładnie wyglądać to patrz co jesz i idź się trochę spocić, ale nie do sauny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"podczas 30-minutowej sesji w takiej kabinie traci sie okolo 1000kcal" Jakim cudem? :D W ciągu godziny ludzkie ciało może wypocić maks ok. 1 l płynu. Wypocenie jednego litra płynu to zużycie ok. 500 kcal. Czyli jeśli już, zakładając że faktycznie pocisz się na cały regulator, to w pół godziny na pocenie się zejdzie ok. 250 kcal. WIęcej spalisz w 20 minut treningu HIIT (zyskując do tego podkręcony metabolizm - a więc zwiększone zużycie energii - przez następnych kilkanaście godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś wielkich efektów nie było. Potem zaczęłam przygodę w Centrum odchudzania i odżywiania, która odmieniła mój wygląd i styl życia. Dieta, którą nauczyłam się przygotowałam po konsultacjach ze specjalistami z centrum, a do tego ćwiczenia, kontakt ze specjalistami, to wszystko na mnie podziałało. -12 kilogramów w 3 miesiące robią dużą różnicę :) Polecam dziewczyny, nie ma sie co katować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Sommer Residence organizuje konkurs, w którym do wygrania jest pobyt dla 2 - osób w SPA. facebook.com/sommerresidence/photos/a.961726077211592.1073741826.959165030801030/1053924904658375/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za bardzo nie wierzę, że sauna może odchudać, ale na pewno otwiera pory i łatwiej jest się oczyścić z toksyn, a to na pewno ma wpływ na proces odchudzania. Mam taka małą saunę w domu (http://www.saunyfinskie.com.pl/) i jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×