Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dan75

Czy ktoś używał TrenerGym?

Polecane posty

Gość dan75

Czy ktoś może coś wie tym pasie wibracyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
Proszę o opinie. Ja zamówiłam 23.05.2007. Mam dostać 26.05.2008. zobaczymy. Czekam na opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
I co nic???? Cisza???? Ja TrenerGym dostałam dziś. O efektach będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaa
Noo pisz pisz bo mnie bardzo ciekawi ;) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia65
ja kupilam i na mnie działa rewelacyjnie :) polecam !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka37
Hey! Ja mam pas wyszczuplający TrenerGym już jakieś 3 miesiące i używam go prawie codziennie. Jestem bardzo zadowolona z TrenerGym. Schudłam jakieś 3 cm w pasie bez żadnej diety, bo słodyczy to nie zamierzam odstawiać. Najbardziej jestem zadowolona z tego jak ujędrniłam sobie uda i pośladki. W końcu zredukowałam sobie cellulit do minimum. Więc jeżeli chodzi o pas wibracyjny TrenerGym to zdecydowanie polecam! buziki! ;) ps. Pisałam już ten post w poprzednim temacie, ale zobaczyłam, że jest kolejny z podobnym tytułem. Kolezanko dan75 jeżeli chodzi o delikatne swędzenie skóry to normalne przy wibracjach. Kiedyś byłam u na odchudzaniu w gabinecie specjalistycznym i specjalistka mówila mi, że pod skórą zachodzą jakieś reakcje rozbicie tkanki tłuszczowej czy coś takiego. Wracając do tematu to mięśnie od pasa TrenerGym mięsnie nie powinny boleć bo aby wyrobić mięśnie to musimy robić brzuszki. Pas TrenerGym natomiast z pewnością ujędrni i wyszczupli nasze brzuszki, pupy i uda ;) , bo o to nam chyba najbardzej chodzi, prawda? hihi.. pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_magda
Hey ! Powiem szczerze, że ja stosuję głównie Trenergym na pośladki i na brzuch po około 30 minut wieczorkiem a efekty są widoczne natychmiastowo, bo skóra jest napięta i gładka. Jeżeli chodzi o cellulit to naprawdę duże efekty są widoczne tak mniej więcej po 2 tygodniach regularnego stosowania. Dodatkowo po każdym masażu stosuję krem wyszczuplający Serum EVELINE (cena ok.14zł). To połączenia pasa wibracyjnego Trenergym z tym kremem daje super efekty. Szczerze polecam je dziewczyn które chcą pozbyć się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_wesoła123
Mam pytanie do posiadaczy pasa - na jaki najmniejszy obwód można go założyć? I ile posiada rzepów, jakiej szerokości i w jakiej odległości występują? Chodzi, o to, że jestem dość szczupła i za pomocą pasa chciałabym tylko ujędrnić skórę na brzuchu, ale nie wiem, czy warto go kupić, jeżeli może się okazać "za szeroki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Mam pytanie co do użytkowania tego pasa. Chodzi mi oto czy mogę go nałożyć na ubranie np. spodnie dresowe czy też należy owinąć go bezpośrednio na ciało ? Moje drugie pytanie dotyczy pozycji a dokładnie czy mogę po nałożeniu go na pośladki na przykład się położyć ? ( bo on ma przecież te wałki wibrujące na całej długości pasa) Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka mm
hej a na który macie program ustawiony? który daje najlepsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka1979
Najlepszy program to ten z silną wibracją i przerwami. A pro po pasa trenergym to udało mi się bardzo mocno zmniejszyć cellulit na pupie.. więc pas jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna39
Witam dziewczyny! Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką pasa TrenerGym. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ pas rewelacyjnie ujędrnia skórę, szczególnie uda i pośladki. Czuję się teraz jak dwudziestolatka :) Polecam szczerze! Pozdrawiam, Grażynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta27
Dziewczyny pas TrenerGym jest super!!! W dwa tygodnie udało mi się zrzucić 4 kg, to niesamowite. Zastosowałam delikatna dietę i pije więcej wody. Czekam na dalsze rezultaty. Polecam pas TrenerGym bo jest genialny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligo21
to dołączę do grona chwalących pas:) Jestem z niego b. zadowolona, używam codziennie, serie kilka razy po 30 min - głównie na brzuch i uda. Jak mam czas, to przed użyciem pasa używam balsamu antycellulitowego na uda i brzuch, owijam folią i dopiero zakładam pas. Efekty super, napięta skóra, jędrna i już prawie bez skórki pomarańczowej:)) i mnie na szczęście nic nie swędzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laarwaa
Mam zamiar zamówić pas wibracyjny TrenerGym z fitness24.com.pl i sa w sprzedazy dwa: jeden z wbudowanym akumulatorem za 169 i drugi bez za 99. Czym to się różni, bo nie mogę pojąc? Warto kupić ten droższy? Jak zasila się ten tańszy? ODPOWIEDZCIE JAK ANJSZYBCIEJ BŁAGAM, NIEDŁUGO BĘDĘ MUSIAŁA SIĘ POKAZAC NA PLAZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerson
to proste ten droższy jest bezprzewodowy a ten tanszy normalnie na zasilaczu ale osobicie nie polecam bezprzewodowego bo podobno 30 min max wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys80r
Pas Trenergym się wcale nie psuje. Zamówiłam z moją siostrą już jakieś 2 lata temu i spisuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała bym szybko schudnąć, który program jest najlepszy? A1 czy A7 a może jeszcze inny? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa
Koleżanko Aneta27 jestes zadowolona z pasa i mówisz,że w 2 tyg schudłaś ok4kg....Super i gratulacje efektów a powiedz mi jaki Ty masz pas....?? Bezprzewodowy czy z kablem?Który jest lepszy???Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka240
Dziewczyny ja używam tego pasa ale mnie skóra nie swędzi, to normalnr?musi swędzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jestes osoba lekko otyla to raczej nie bedzie cie swedzialo. Mnie na samym początku bardzo swedzialo ale po paru użyciach juz nie swedzi.. Co dodatkowo mozna stosować by szybciej schudnac?? Jaka dietę?? Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz małą nadwage to cie raczej nie bedzie tak swedzic. Mnie na początku swedzialo ale po paru razach Przestalo. A co jeszcze mozna stosować do Pasa zeby szybko schudnac, jaka dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka240
Jestem otyła, to pewnie o to chodzi, dobrze bo się zmartwiłam ze nie działa, ja stosuję dietę kapuścianą , teraz trzeci dzień i już prawie kilo w dół:))polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka240
A czy ten pas powoduję pękanie naczynek?Mam skórę z takimi skłonnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna ale chyba nie. Bo to raczej jest cos w stylu masażu wiec nie powinno sie dziać nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikk
Kupiłam TrenerGym, ale... mam kilka pytań do osób, które tego już używają. Nie mogę sobie poradzić z ustawieniem czasu i programu - nie wiem czy mam jakiś felerny model czy po prostu jestem totalna guła... CO robię... 1. Nakładam pas, wciskam TIME 2x, czyli 10 minut, potem PROGRAM i zamiast A1, A2 itd. bardzo często wyskakują mi jakieś dziwaczne znaczki. Jeśli robię odwrotnie (najpierw program, później czas) urządzenie od razu się włącza. 2. Podczas masowania co chwilę pokazują się jakieś skróty literowe typu AA, CC itp. Czy u Was też to się dzieje? 3. W instrukcji nie opisu trybów pracy... Są tylko A1, A2 i jak wyglądają, ale nie wiem co jest na wygładzenie skóry, co na cellulit, co na "odchudzanie"? Proszę, podpowiedzcie co i jak robić :) Będę bardzo wdzięczna Skóra faktycznie swędzi, ale można jakoś przeboleć. Przed masowaniem smaruję poszczególne części ciała kremem wyszczuplającym i po tym zaczynam wibromasaż :) Mam nadzieję, że to pomoże. Oczywiście ćwiczę, to traktuję jako środek do zwalczania cellulitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze pierwsze zakładam pas potem ustawiam program i na koncu czas, a gdy zaczynam ustawiać czas to pas od razu sie włącza. Mi na ekranie pokazuje czas ktory został do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikk
Iwiś, dziękuję za odpowiedź :) Napisz jeszcze tylko czy Tobie też wyskakują takie różne dziwne wzorki w tej części elektronicznej? U mnie np. zamiast A1 pokazuje tak jakby pół litery C i pół cyfry 1. Wydaje mi się, że dostałam uszkodzony sprzęt. Jutro zadzwonię i dopytam :) A tak z ciekawości zapytam jeszcze o technikę masażu ud... Mam tu cellulit i nie wiem czy pas zakładać na 1 udko czy na dwa?? Jak zakładam na jedno, pas nie dochodzi w tylnej części do ciała i mam wrażenie, że wibruje powietrze, a nie moją nogę wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×