Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość ania 66

Jestemm ciekawa rezultatow po stosowaniu pasa odchudzającego - "Vibroaction" ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 66
Będe bardzo wdzięczna. A czy telewizję sie da przy tym oglądć, czy zagłusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ciekawa jak efekty, bo tez sie zasadzam na zakup, ale czy to nie będzie nastepny bubel, który kupie i nie bedzie zadnych efektów?? -moze ktos jednak sie wypowie, kto stosuje juz dłuzej.?? - zakup warty jest tych pieniędzy?? redukuja sie fałdki np. na brzuchu??? --pozdrawiam-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
Prosze e podzielcie się odczuciami - warto kupić , czy nie. W telewizji reklamują dwa. Który kupiliście ?? Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
Czy naprawdę nikt się więcej nie skusił na ten zakup ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entuzjastka
jestem ciekawa rezultatów więc podnosze temat !!!!!!!!!!!!!?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaL
Ja Dostalem vibractiona uzywalem przez tydzien juz widze rezultaty.Brzuch stał mi się bardziej tak jakby ubity fałdki brawie znikaja i schudlem 0.5kg ;) JEstem zadowolony przez 3tygodnie to dopiero będzie jazda ;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie cię
kiedys stosowałam te dziwne motylki czy elektrostymulatory działało tylko stosowałam kilka miesiecy minimum pół godziny dziennie na wybraną czesc ciała. pewnie i to tez zadziała ale po dobrych paru miesiacach... równiez chce to kupic ale na razie oszczędzam a po wakacjach pewnie ceny zmaleją i pojawi sie cos na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee1
Ja też kupiłam i używam od dwóch dni, więc niestety jeszcze za wcześnie na rezultaty. Ale podczas "używania" czuję, że coś się dzieje. Chyba polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entuzjastka
I tak jesteście zawiedzeni tym pasem, ze się nie chwalicie ? zaglądam tu i zaglądam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee1
Ja jestem zadowolona. Na moim brzuchu coś widać - nie tylko "tłuszczyk". Ale mam to urządzonko bardzo któtko, więc na większe efekty jeszcze czekam. Podczas użytkowania czuję,że mięśnie pracują a przez pierwsze kilka dni bolał mnie brzuch - nie mogłam się śmiać. Z tyłkiem i nogami nie było tak żle - obeszło się bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem na diecie
a czy stosujesz diete jako dodatek do urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem na diecie
ale jesli bolał Cie brzuch to znaczy ze brzuch miał niezły wycisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
eeee1 - który pas wibrujący kupiłaś? W telewizji dwa rodzaje reklamują? Jak szybko Ci przysłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
xal - i jak u Ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaaa
Własnie zamówiłam to niby cudo za 320 zł i jestem ciekawa czy działa czy nie.Napiszcie cos więcej czy widac po nim efekty i kto z was uzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaa
Podnosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam tego
jak maja napisac jesli nie uzywają????ja myslałam by to kupic.. ale....szczerze to uwazam ze nic lepiej nie ukształtuje ciała jak cwiczenia siłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
Myślicie że to zakup na tydzień używania - a potem zbędna rzecz w domu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
Ja zwlekam z tym zakupem już dwa miesiące- dlatego moje zapytanie na forum , może już ktoś używa tego dłużej. Podzielcie sie odczuciami. Takich bzdur jak w reklamie nie oczekuję , ale może po dłuższym czasie ( oczywiście stosowania) jakieś rezultaty macie ??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steier
głośność pasa wacha się ok 40 decybeli(jak dźwięk wibratora w telefonie lężącym na stole). Używam go na brzuch i pośladki. Mięśnie brzucha są dużo twardsze a tyłek jędrniejszy i bardziej kształtny. Straciłem 4-5cm w pasie przez tydzień przy dziennym stosowaniu jednej lub dwóch sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
Steier - odpisz, który pas kupiłeś ?? I czy jest na baterię , czy tylko z kabelkiem do sieci ? Życzę dalszych sukcesów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steier
Vibroaction z mango. Może nie jest to cud techniki ale działa nieźle. Jest zasilany sieciowo bo zasilanie bateryjne było by nieekonomiczne . Ja zrzuciłem 10 kg w 14 dni łącząc rower(15-20km codziennie), "wibratorek" i fajną diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKEJEK
HEJ Własnie urzywam tego pasa. Mam lekką nadwagę stosuje go po 4 godz w jednym dniu a urzwyam go przez 2 dni i juz widze poprwawe aaaaaaaaa i jeszcze stosuje drakonska diete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steier
Mam obawy przed stosowaniem go zbyt długo... Stricto sensu chodzi mi o "chorobę wibracyjną"... Także OKEJEK ostrożnie i z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steier
Myślę że używanie go godzine dziennie na partie ciała na której nam najbardziej zależy chyba wystarczy... Ponadto uważam że robienie spięć mięśni podczas pracy urządzenia daje dodatkowy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania66
podtrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwet271
Używam pasa vibra tone od trzech tygodni i muszę przyznać że nie żałuje wydanych pieniędzy.Do pasa zakupiłam żel na cellulite silnie rozgrzewający i ten duet świetnie się sprawdza .Skóra a stała się jędrna i zmniejszyłam się w obwodach super działa na cellulit.Polecam jeszcze się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kina15
Mam malutki dylemat czy kupić ten pas Vibroaction. Bo w końcu to 320 zł . Zastanawiam sie czy go kupić.....więc piszcie potrzebuje waszej rady czy działa..?? i czy warto go kupić..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yako
Witam . chcialbym sie spytac . czy po stosowaniu tego pasa wyrobi mi sie tak zwany kaloryfer na brzuchu tak jak to pokazuja w reklamach . zakupiłem ten pas i od wczoraj cwicze . czy miesnie brzucha beda ladnie wykreowane po 2 - 3 tygodniach ? . Pozdrawiam . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×