Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podrozniczka95

czy kupic rower na allegro ?

Polecane posty

mam pytanie tak jak powyżej. na allegro znalazłam fajny rower miejscki w dobrej cenie niecale 600zł a w sklepach rowerowych/firmowych po 1200zl. czy warto kupywać rower na allegro czy to raczej strach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy kupowałem na allegro bo coś było tańsze niż gdzie indziej i zawsze był jakiś problem.Teraz jak chce coś kupić to kupuje w sklepach internetowych,szukaj tylko tam,najlepiej ale też w takich które są już długo na rynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest możliwość, żeby podjechać i zobaczyć ten rower, to tak byłoby najlepiej. Ale nawet i bez tego pomysł jest dobry, choć ja najpierw zapytałabym kogoś mądrzejszego, na co zwracać uwagę, żeby nie mieć problemów już na starcie. Ja jestem na etapie poszukiwania rowerka dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka00
Jeśli szukasz rowerka to może coś uniwersalnego np. cross ? http://www.rowerzysta.pl/cross.html .Zdecydowaną zaletą rowerów crossowych jest to, że tak samo dobrze sprawdzą się na utwardzanych, jak i gruntowych nawierzchniach. Są nazywane rowerami uniwersalnymi ;), ponieważ niezależnie od warunków, zapewnią nam bowiem ten sam, niezawodny komfort jazdy. Zarówno w mieście, jak i w terenie. Ja taki mam i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetagarwolin
Jest jako nowy czy uzywany? Bo mogl po prostu byc juz uzywany, a wtedy wiadomo ze traca na wartosci. Jak uzywany to przede wszystkim sprawdz, czy wszystko jest ok - czy nie ma popsutych czesci, czy nie rdzewieje na przyklad (bo nie wszyscy znaja rzeczy typu nanoprotech, ba, nie wszyscy wiedza ze trzeba to wszystko najpierw zakonserwowac zeby rdza nie szla dalej). Jeśli jest nowy za pół ceny sklepowej to nie wiem czy bym brała. Dopytaj sie o to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ze za wysoka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cięzko ocenić bez zdjęcia. Ja mam sama 2 rowery kupione na allegro, nie ma z nimi problemów. Ot, trzeba było dokupić drobne części, czy zastosować na nowo zabezpieczenia od rdzy u http://www.techni-kor.pl/ i po problemie - śmigają sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj kupuję takie rzeczy na allegro, więc na pewno warto tam zamawiać. Trzeba tylko znaleźć sprzedającego o dużej licznie pozytywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to od prywatnego użytkownika czy firmy? Bo jak to pierwsze, to ja bym się wstrzymała, nigdy nie wiadomo jak sprzęt był używany. Możesz zajrzeć też na http://kreidler.pl/ tam aż tak tanich nie znajdziesz, a za to jakość bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siebie
Odradzam. Kupuj z pewnego źródła. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić ten sklep http://mocnerowery.pl/ od ręki przerobili mój rower na elektryczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep internetowy z rowerami www.rowermot.pl, świetne ceny i dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep internetowy z rowerami www.rowermot.pl, świetne ceny i dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę kupować na miejscu. Mam wtedy pewność, że rower jest nowy i przede wszystkim mogę go odpowiednio dopasować do siebie. Dla mnie rower to zwykle inwestycja na lata, która ma służyć. Dużo jeżdżę, szczególnie w sezonie, więc zależy mi na wytrzymałości. Swój ostatni rower kupiłam w centrum rowerowym - http://somir-bike.pl/ zdecydowanie polecam tam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest to rower dobrej firmy, ma dobre opinie i masz pewność co do jego oryginalności to można kupować. Ale tanie rowery np. z supermarketów zdecydowanie odradzam bo na nich się kilometra nie przejedzie. Dobry rower będzie służył całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkos
Ja radzę kupić ze sprawdzonej strony. Ja swój kupiłem na stronie domenasportowa.pl i jestem bardzo zadowolony zrobiłem juz na nim dużo kilometrów nie ma żadnych problemów a w dodatku nie był jakiś drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak można kupować takie rzeczy przez internet, trzeba wsiąść zobaczyć czy rama jest odpowiednia do naszego wzrostu, jak wygodnie się siedzi. Ja swój rower kupiłam u rometa gdzie mi jeszcze odpowiednio doradzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujawnili się teraz tutaj przebierańcy hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze trzeba wsiasc, sprawdzic wlasnymi czterema literami i zrobic sobie tzw. "testowa jazde". W ten sposob czlowiek wie czy mu odpowiada czy nie. jak ostatnio bylem w media expercie to sobie stestowalem indiany, bo sa na promocji. bardzo pozadny sprzet, a duzy chlopak jestem, to sie mocno sprawdzilo. :D pewnie sobie kupie, ale no, tobie tez polecam sprawdzic najpierw na wlasnych plecach, a dopiero potem kupowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fudzik
Tak jak ktoś wyżej pisał na domenasportowa.pl można kupić fajny i porządny rower. Z allegro radzę dać sobie spokój nigdy nie wiadomo na jakiego sprzedawce się trafi i później można mieć problem jak coś będzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×