Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy można w domu uprawiać ćwiczenia podobne do marszu,

Polecane posty

Gość gość

witam , wiem ze to co teraz napiszę wyda wam sie strasznie głupie ale jednak sie was zapytam, otóż teraz chodzę na kijki bardzo mi odpowiada ta forma ruchu, ale kolezanka już nie chce chodzić a sama nie mam jak , nie mamy gdzie chodzić i sama nie chcę , moje pytanie brzmi czy można w domu cwiczyć jakieś marsze albo coś podobnego , nie mam bieżni ,albo kupie sobie step do cwiczeń -ale jak na tym cwiczyć, mam steper ale jest strasznie głośny nieraz na nim chodziłam ale nie dawalo to zadnych efektów i cos mi to nie przypasowało, myśle o tym stepie ale nie wiem jak sie na nim ćwiczy, czy można na nim robić cos podobnego do marszu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
steper nic nie daje oprocz obciazenia stawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsiaczek12345
A może ciężarki? Na stronie http://www.zdrowieirelaks.pl/jak-dbac-o-forme-we-wlasnym-domu/ znalazłam tekst który mówi, że wcale nie jest powiedziane, iż siłownia jest czymś niezbędnym w naszym życiu. Owszem, na pewnym poziomie siłownia jest mimo wszystko potrzebna, ale jeżeli nie jesteśmy jakimiś pakerami, nie chcemy nimi być, najzwyczajniej w świecie zależy nam na tym, aby wyglądać i czuć się trochę lepiej, to ćwiczenia we własnym domu są jak najbardziej wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×