Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idi brit

Czy poprzed ćwiczenia i dietę można całkowiecie wyeliminować cellulitis?

Polecane posty

Gość Idi brit

Udło się komuś? Proszę odpowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem można :) Mi same ćwiczenia starczają, chociaż jem dosyć zdrowo (ale bez przesady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Trzeba być jednak cierpliwym i systematycznym. Cellulitu nie pozbędziesz się przecież w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta35
Nie niestety nie można.Myślę,że pomyliłaś cellulitis z cellulitem.To pierwsze to choroba a drugie to defekt kosmetyczny skóry.Połączenie diety,nowoczesnej kosmetyki,aktywności fizycznej i najbardziej skutecznej broni czyli masażu.Masuję zawodowa koszykarkę i wiele kobiet uprawiających amatorsko jakiś sport i samo bieganie,pływanie itp. to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaruska
takie gory i dolki na nogach jakie mialam od liceum wykonczylam wlasnie w miesiac uzywajac codziennie banki chinskiej (rubber glass), masaz trwa 5 min, zasysa sie nia skore i masuje rozbijajac komorki tluszczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gdzies uslyszalam i czytalam ze celulitu w zyciu sie calego nie usunie chyba to bylo na tvn style mozna go naprawde zmniejszyc ale sie go nigdy nie pozbedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dobrze wiem że cellulit i cellulitis to nie to samo, ale na co dzień ludzie używają tych nazw zamiennie i to nawet w prasie kobiecej się spotyka. Podejrzewam też że autorce chodziło właśnie o ten defekt kosmetyczny (jak za pewne większości ludzi na forum). A to właśnie na pewno się da \"wyleczyć\" ćwiczeniami i rozsądnym odżywianiem, nawet bez mazideł, mówię z własnego doświadczenia :) Oczywiście jeśli człowiek się potem zaniedba to wszystko wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Cellulitu nie mozna całkowicie usunac. Naomi Cambel taka gwiazda i go ma. I niczym naprawde nie da sie go całkowicie usunac, można natomiast zapobiec jesli sie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idi Brit
Trochę mnie zniechęciłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cellulit czy tam cellulitis jest po czesci uwarunkowany hormonalnie - to by tlumaczylo dlaczego nawet niektore mega zgrabne i umiesnione instruktorki fitness go maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×