Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winniczka_

Czy są tu osoby, którym udało się pozbyć TŁUSZCZYKU Z BRZUCHA?

Polecane posty

Gość winniczka_

Mam ambitny plan- pozegnać się z oponką na brzuchu do lata Koleżanka mnie jednak załamała stwierdzeniem, że wszelkie ćwiczenia na brzuch tylko rozwijają tkankę mięsniową, a i tak nie bedzie jej widać pod oponką Ja z kolei zawsze byłam przekonana, ze wszelkie brzuszki czy A6W zarowno rozwijają mięśnie jak i spalają tkankę tłuszczową... Jak to więc jest? Jak ćwiczyć, by spalić tłuszcz i cieszyć się płaskim brzusiem? Zaznaczam, że nie zależy mi na kaloryferku, chcę miec tylko "beztłuszczowy" brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniczka_
Dodam jeszcze, że siłownia w moim przypadku odpada, mogę ćwiczyć tylko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia na brzuch - typu brzuszki czy A6W rozwijają mięśnie - które i tak nie będą widoczne pod warstwą tłuszczu. Dlatego żeby zgubić sadełko najlepsze są aeroby - np bieganie, ale pamiętaj że tłuszcz spala się dopiero po 20 minutach ćwiczeń. Oczywiście można to połączyć z brzuszkami, ale one same nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wlasnie
aeroby czyli AEROBICZNA 6 weidera powinna pomóc...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczytajcie sobie na czym polega A6W - rozbudowuje mięśnie. jeszcze nikt na tym tłuszczyku nie stracił - wiem bo sama ćwiczyłam i to nie przez 3 dni. mięśnie się poprawiają, ale tłuszczu to nie spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniczka_
no właśnie, przecież sama nazwa A6W mówi, że są to aeroby, czyli ćwiczenia tlenowe :P Więc jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniczka_
mojej znajomej udalo się w pół roku stracić tłuszczyk z brzucha jedynie za pomocą diety (zrezygnowała ze słodyczy, jadła dużo warzyw itp). Sama przyznała, że wspomagająco robiła brzuszki 2-3 razy na tydzień, czyli dość nieregularnie. Zresztą moim zdaniem takie ćwiczenia jak a6w to spory wysiłek, więc tak czy inaczej cały organizm pracuje i chyba tłuszcz powinien sie spalać...Z tym bieganiem to kiepsko, bo całkiem lubię, ale u mnie nie ma do tego warunków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salsera, to że tobie tłuszczu nie spaliło to nie znaczy że nikomu nie spala. powtarzam jeszcze raz. ćwiczyła tylko A6W przez trzy tygodnie (nie trzy dni) i owszem mięśnie sie wzmocniły i tłuszyku ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast biegania może być skakanka albo stepper, chodzi o takie ogólne ruchowe ćwiczenia wydaje mi się. U mnie po dwóch tygodniach ćwiczeń codziennie - rozgrzewka (przysiady, skłony w przód i na boki, skręty tułowia, rozciąganie mięśni nóg i takie tam) jakieś 20 minut na stepperze, potem znowu rozciąganie, hantle i brzuszki - widziałam już efekty. Niestety potem musiałam przestać cwiczyć na jakiś czas a jak już przestałam na trochę to ciężko wrócić :P Ale zbieram się zeby znowu zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiercipietka - no to gratuluję, ja przeszłam prawie cały cykl i nic, widocznie zależy to od ilości sadła. Ale generalnie warto tego typu ćwiczenia wspomóc tymi, które stricte spalają tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do opinii, że A6W nie spali tkanki tłuszczowej...ale wyrobi mięśnie. Jesli nie masz czasu na siłownie, czy aerobik...możesz biagać, tańczyć w domu. Poświęć 45 min dziennie na takie aeroby...no i oczywiście dieta !!! a efekty napewno będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla_7
podnosze temat bo mam podobny problem- czy komuś udało się uzyskac płaski brzuszek ''domowymi sposobami" (czyli bez pomocy siłowni czy różnych profesjonalnych sprzętów do ćwiczenia)? Nie mam zamiaru miec umiesnionego brzucha, chce tylko zeby byl płaski :P POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla_7
taniec w domu, o tym nie pomyślalam a pomysl całkiem dobry :) dieta oczywiscie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w takie cuda nie wierzę. Gdyby to było takie proste, jak wynika z reklam, to świat byłby pełen chodzących kaloryferów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudów niestety nie ma, ale istnieją bardzo skuteczne - chociaż niekiedy odrobinę bolesne zabiegi kosmetyczne, które pozwalają szybko pozbyć się problemu z oponką. Przykład? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4047593&start=0 - po takim masażu tkanka tłuszczowa spala się znacznie szybciej a efekty bywają naprawdę powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
a moze zasowanie na rowerku treningowym cos da mam ten sam problem ciwcze juz drugi dzien do tego nie jem juz tyle ile jadlam zadnych slodyczy gdy mnie najdzie to jabluszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zgubienie brzuszka najlepsze są ćwiczenia aerobowe, ale tutj już trzeba udać się na siłownię, najlepiej spotkać sie z trenerem z poprosić o pokazanie jak prawidłowo takie ćwiczenia powinno sie wykonywać. Do tego pamietaj cie o odpowiedniej diecie bo to też ważny aspekt przy odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak66
wiadomo, jak bedziesz cwiczyc i jesc wszystko to efektow nie bedzie. Najlpeije to taka dieta, ktora jest ulozona indywidulanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, bo indywidualna dieta będzie dopasowana do potrzeb naszego organizmu, z tego co kojarzę to dieta konrada gacy jest dieta indywidualną, bo tam zarówno dieta jak i ćwiczenia są dopasowywane indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie pomoże ja walczę już 2 lata schudłam, a brzuch dalej jest po prostu chormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hula hop z masazerami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja - efekt murowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ABS-7min. Daje zaskakujące efekty. Tylko 7 min dziennie i delikatna dietka a efekt murowany! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam kriolipolizę, byłam 2 razy, wykupiłam zabiegi na gruponie, klinika Amaryllis wystawiła w super cenie, jak dla mnie te zabiegi są super, w końcu znalazłam coś co zadziałało na moją oponkę, wcześniej dieta, ćwiczenia i nic z brzucha nie schodziło, a teraz mam 4 cm mniej, kriolipoliza super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A6W jest szkodliwe dla kręgosłupa podobnie jak cwiczenia z chodakowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co winniczka w zasadzie to jest możliwość schudnięcia z dowolnej części ciała, tylko pewien paradoks polega na tym, że wykonując ćwiczenia na jedną, konkretną część ciała (w Twoim przypadku brzuch) nie da się osiągnąć uzyskać wymarzonego efektu. Polecam zacząć od jakiś ćwiczeń aerobowych. Dzięki nim szybciej zrzucisz tkankę tłuszczową. Jeśli nie masz ochoty zapisywać się na siłownię (rowerek, stepper, bieżnia, orbitrek) to zacznij biegać lub jeździć na rowerze. Do tego możesz dorzucić ćwiczenia na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×