Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola90

Czy skłony redukują sadełko?

Polecane posty

Gość Ola90

Ogólnie nie jestem gruba, ale mam trochę sadełka na brzuchu i boczkach. Zauważyłam, że podczas aerobiku wykonuje się wiele skłonów i unoszenia kolan na stojąco. Czy w ten sposób mogę zlikwidować te wstrętne zasoby sadełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, każdy ruch pomaga zredukować sadełko. Ponoszenie kolan do góry jednocześnie ćwiczy dolną część mięśni brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
Czy pojawiający się w tych miejscach pot świadczy o tym, że sadełko się zmniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Rozczochrańca
swiadczy ze pracuja intensywnie miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys tu na jednym z forum znalazłam super cwiczenia canalletics tam są skłony przysiady etc. wiecie te cwiczenia pieknie napinają mięśnie redukują tkankę tłuszczową i rzezbią ciało tylko trzeba byc systematycznym ....czesto je robie w domu przy oglądaniu telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Rozczochrańca
chyba sobie gdzieś poszukam tych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
Ja też jestem zainteresowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Rozczochrańca
Znalazłam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
A może zaczniemy razem ćwiczyć ten zestaw? Miałabym większą motywację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Rozczochrańca
Ja też bym miała większą motywacje;-) Ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam tak to te cwiczonka po pierwszym dniu odnajdziecie takie partie mi.ęsni o których zielonego pojecia nie miałyscie ale po 14 juz widac efekt płaskiego brzuszka ;) No i nie zniechecac się jak nie do konca wytrzymujecie ile zrobicie tyle zrobicie a z czasem wszystko przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
Ja dziś po południu spróbuję poćwiczyć i napiszę jak poszło. Nie wiem tylko, czy ćwiczyć cały zestaw, czy te ćwiczenia, które dotyczą brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały zestaw po kolei po tyle na ile wytrzymujesz jesli nie jestes w stanie zrobic np 10 powtórzen zrób 5 za kilka dni uda ci się całosc wazne jest aby nie zaciskac ust przy cwiczeniach tylko głęboko oddychac i miec wyprostowaną sylwetkę....fantastyczne tam są cwiczenia na biodra i posladki ;) bedziesz odczuwac zakwasy ale po nastepnym dniu juz coraz mniej ;) powodzenia Ja dzieki nim z rozmiaru 42 juz swobodnie wchodze w 40 i bez problemu pokazuje płaski brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutall
Super! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutall
Przedstawie mojej dziewczynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
*qrcze* dziekuję za radę. Za 2 godzinki się zabieram za ćwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
super są bardziej obrazowe :) ja to robie przy łózku piętrowym tam jest drabinka krzesło na poczatek za mało stabilne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
A jak często ćwiczysz? I czy zrzuciłaś tłuszczyk szybciej z dolnej, czy z górnej części brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze codziennie czasem jak nie mam ochoty to robie sobie dzien wolny ale odczułam napiecie na całym ciele wszystkie partie miesni sa rozruszane...pomocny jest mój maz ciągle mi o tym przypomina a mnie to mobilizuje ;) dlatego jak Brutall da dziewczynie ona tez skorzysta :) Ja jeszcze stosuje metode napinania brzucha np jak stoje w kolejce czy na przystanku czy nawet jak idę wciągam brzuch tak napinam miesnie i efekt jest taki ze po kilku tygodniach robisz to podswiadomie idziesz poprostu z wciągnietym brzuchem to takze powoduje prostowanie sylwetki czyli nie jestes zgarbiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
A ile razy powtarzasz poszczególne ćwiczenia? Czy według ciebie ten zestaw jest lepszy od a6w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko po razie je powtarzam tak jak w opisach przy kazdym rysunku :) cały zestaw zajmuje około 20 minut cwiczen tam gdzie pisze ze tyrzeba cwiczenie powtórzyc 5 czy 10 razy to powtarzamy a niektóre wykonujemy przez okresloną ilość sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
Dzięki! Pędzę do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90
Ćwiczyłam wczoraj callanetics. Było trudno, ale udało mi się dojść do końca, chociaż nie z maksymalną liczbą powtórzeń. Zamierzam powtórzyć dzisiaj. Może z czasem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×