Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taniecccc

czy taniec brzucha można zaliczyć do aerobów?

Polecane posty

Gość taniecccc

czy może zbyt mało intensywny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancereczkaaaaaa
raczej nie. na pewno nie schudniesz, ale raczej wzmocnisz mięśnie i moga byc wtedy większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aerobów raczej nie. Ale Taniec brzucha ladnie modeluje brzuch, pobudzasz wszystkie mięsnie, dodatkowo pracują biodra !! przy dobrze wykonanych cwiczeniach mozna zgubic troszke cialka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniecccc
tak myślałam..ale tańczyć będę, bo mi się bardzoooo podoba! znalazłam w necie taniec brzucha z fitness połączany, Veena i Neena prowadza, znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz o belly dance :) taniec brzucha to na pewno nie aeroby, ale jeśli lubisz to warto ćwiczyc - lepsze to niż nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniecccc
ech... próbowałam już wszystkiego chyba callanetics-odpowiada mi ale nie chudnę, abs-y- nie chudnę, a męczę się okropnie jakieś aerobiki -jakieś efekty są ale strasznie bolą mnie po tym kolana i kostka....:( zastanawiam się nad typu fut burning, ale nie mogę w necie linków znaleźć... a belly dance kolan nie obciąża.. ale nie meczę się po tym..więc chyba nie zdziała dużo! porażka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jaki sposób obciąża Ci kolana? strzela coś w kolanie czy po prostu boli? jak strzela to muszą przywyknąć do ruchu, normalnie na początku. jak boli to moze kup takie opaski na kolana i spróbuj z nimi. jeśli widzisz efekty po aerobikach to może warto spróbować tak.. fat burningi są podobne do aerobików - też dużo dynamicznego ruchu - w końcu na tym mają polegać - na spalaniu tłuszczu. te wszelkie ćwiczenia cardio itp.. po belly poprawią się mieśnie brzucha, ogólna \"wiotkość\" i elastyczność, ale nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniecccc
dzięki za zainteresowanie:) po prostu bolą, szczególnie jedno kolano.. strzyka i trzeszczy również ale to akurat mam całe życie:) właśnie dziś poćwiczyłam fat burninga i chyba będę to dalej praktykować, bo już patrzeć na siebie nie mogę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka od jakiegoś czasu ćwiczy te wszystkie ćwiczenia (Veena &Neena, Jillina itp nie jestem pewna pisowni) i na prawdę ładnie jej się sylwetka wymodelowała i nawet fałdy tłuszczyku jej zniknęły. Tak więc widocznie działa odchudzająco. Z tego co wiem koleżanka żadnej diety nie stosowała, może trochę ze słodyczami przystopowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniecccc
a tej Jilliny.. to ja nie znaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłówka
Jeśli bolą kolana, to najlepiej sprawdziłby się aquaaerobic na początek. Po kilku tygodniach ćwiczeń mogłabyś spróbować wrócić na salę i zobaczyć, czy po wzmocnieniu mięśni problem dalej istnieje. Jakieś body sculpt czy low impact etc. też się nadają, natomiast step czy dynamiczne układy wymagające podskoków i obrotów odpadają. Wymienione wyżej opaski na kolana jak najbardziej (podczas ćwiczeń tylko), o butach z dobrą amortyzacją (dobre biegowe np.) wspominać nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniecccc
jej, dziś tak strasznie bolą mnie kolana bo z 60min ćwiczyłam, a normalnie ok. 30 ..., matko... muszę kupić te opaski na kolana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×