Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cwiczaca

czy to mozliwe ze przy diecie,cwiczeniach przez 2 miesiace zeszly tylko 2kg

Polecane posty

Gość cwiczaca

wydaje mi sie ze chudne ale zeszlo tylko 2 kg od 2 miesiecy a cwicze i mam diete! mam bardzo duzy problem z waga przytylam 8 kg i zdolalam zrzucic tylko 2 kg! nigdy tak nie mialam czy cos moze byc nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia szansa
Ja także jestem na diecie i ćwiczę w siłowni 4 razy w tygodniu.Niestety na wadze nie ma zmian,ciagle waże tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca
ja cwicze codziennie 40-50 minut i naprawde zastanawiam sie co jest nie tak nigdy nie mialam takich problemow ze zrzuceniem wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia szansa
Ja także mam ten sam problem.Kiedys chudłam duzo i szybko i to bez cwiczen a teraz kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, zamiast tłuszczu, pojawiają się mięśnie, które ważą więcej...xzmierz obwody, są bardziej miarodajne podczas ćwiczeń niż waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 28
a ja tez cwicze prawie 2 miesiace i mam diete i schudlam 5,5 kg-moze nie przestrzegacie diety? albo do cwiczen sie nie przykladacie? ja cwicze na czczo-45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca
nie jem slodyczy, ostatni posilek gora o 18 niestety tak pracuje wiec tak jem, cwicze ok 19-20, rano nie mam na to czasu, obwod spadl troche widze po bnoczkach i ciuchac ze lzej ale to bardzo malo nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 28
a moze jednak cwicz rano-podobno na czczo najlepiej cwiczyc bo wtedy sie spala tkanka tluszczowa i metabolizm jest pobudzony na caly dzien-ja pracuje i wstaje wczesniej po prostu i ci powiem ze czuje sie caly dzien po cwiczeniach super teraz przez swieta sie obijalam i samopoczucie mialam beznadziejne poza tym nie martw sie tym ze schudlas 2 kg a ciesz sie ze schudlas az 2 kilo bo jakbys nic nie robila to waga by nie drgnela-napewno niedlugo zacznie spadac-a dzieki cwiczeniom bedziesz zgrabna-glowa do gory-bedzie dobrze tylko sie nie poddawaj-i nie waz sie za czesto bo traci sie motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca
nno chyba przestane sie wazyc :) wiesz naprawde lda mnie rano to beznadzieja trzeba tyle czasu miec cwiczenia + prysznic, a slyszalam rozne opinie podobno lepiej cwiczyc godzine po jedzeniu, wiec w co tu wierzyc, wyszlam z zalozenia ze lepiej cwiczyc wieczorem niz wcale :) po cwiczeniach rowniez czuje sie o wiele lepiej :) czasem mam zly dzien, ale pocwicze i od razu mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 28
pewnie ze lepiej cwiczyc wieczorem niz wcale-ale kolo 2 godzin po posilku-i na czczo chyba lepiej bo ja chudne i wiele czytalam na ten temat-w kazdym razie cwicza efekty beda-napisz np za dwa tygodnie jak ci idzie co+ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca
chyba mnie jakas choroba zbiera bo czuje sie nie bardzo i nie wiem czy cwiczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dziś byłam u dietetyka z własnię z tym problem. Mam 22lata, 164 cm wzrostu i waże 57k ( wymiary 90-68-90) , rozmiar 38. I właśnie strasznie chciałam schudnąc do 52 kg. Mimo, że bardzo zdrowo się odżywiam, cwiczę codzienie po minimum 2h , moja waga stoi w miejscu, no jedynie tyle, ze bardziej mi się wysmukliła i wyrzezbiła sylwetka. Dietetyk wyjaśniła mi, że każdy ma swój własny poziom wagi i jak dojdziecie to określonej (czesto prawidłowej wagi) to wasz organizm broni się przed spalaniem dalszych kalorii. Oprucz tego, duzo zalezy od genetyki, jak wasi rodzice są otyli to wam tez bedzie trudno dobic do idealnej wagi. Jeśli odchudzasz sie po raz pierwszy to zazwyczaj jest Ci łatwo zrzucić kg...a z każdym kolejnym odchudzaniem jest coraz trudniej...bo przemiana materii wariuje, po roznych dietach. To, że Ty jesz 1000kcal , jesteś aktywna, cwiczysz to wcale nie oznacza, ze schudniesz.... I tak na koniec, jeśli kobieta ma duże problemy z nadwagą, to nie muszą byc tylko kłopoty ze zdrowym odżywieniam, zaburzenia wagi mogą być spowodowane przez układ hormonalny, problemy z tarczycą czy życie w ciągłym stresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupole schudlyscie
miesnie sa ciezsze od tkanki tluszczowej. Jak cwiczycie to nie wazcie sie,tylko mierzcie obwody! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×