Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko ruch

Do dziewczyn uprawiających sport-waga a wymiary

Polecane posty

Która z Was ma małe wymiary,jest filigranowa, gdy waga wskazuje więcej.Chodzi mi o to,że niektórzy są umięśnieni i wyglądają bardzo szczupło a ważą więcej.Moje pomiary:wzrost 163,waga 55 kg,80/62/87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 166 cm wzrostu, ważę 56/57kg, rozmiar 36/38, wymiary 85-70-85, więc jestem ewidentnie szczupła, a ważę sporo. Spotykam tu na kafe laski o takich samych wymiarach i uważające się za grube. Z tym że składam się prawie z samych mięśni:-D No i trochę mózgu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie,mięśnie dają ciężar,ale z drugiej strony jeżeli jest dziewczyna ,która waży tak jak Ty 57kg,ale nie jest umięśniona,ma tłuszczyk,to musisz przyznać,że wygląda inaczej niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie do Laury, tylko trochę więcej w cyckach i dupie.:)90-69-90 164cm. 56-57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutyiuyi
laura, ale przeciez ty wogole nie masz talii!!!!!, moze cycki masz male i biodra, ale to chlopiece jesli nie ma sie wciecia w tali.. ja daze do 90-60-90:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek x 2
no właśnie miałam napisać to co przedmówczyni.70 cm w talii to ewidentnie za dużo.65 jest już fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie pomarańczówki: taką mam po prostu budowę i nic na to nie poradzę, a katować się nie będę i wycinać żeber też nie;) Jedni mają predyspozycje żeby osiągnąć 60 w talii, inni nie. Uwierzcie, wyglądam całkiem nieźle:-P Lepsze cycki małe, ale za to dobrej jakości:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie, że sportsmenki, lekkoatletki i inne takie też prawie wcale nie mają talii:-P I jakoś nie słychać o fali samobójstw w tej branży z tego powodu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do-Laura Diaz-masz super wymiary.Moim zdaniem tacy jak Ty są zaprzeczeniem,że waga ma coś wspólnego z wyglądem i całe szczęście.Liczy się to,jak się wygląda,a nie jaką się ma wagę.Na czole nie ma się wypisane,ile się waży,natomiat szczupłą,wysportowaną sylwetkę widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ruch---> Dzięki:) Nie wiem czemu te idealistki tak na mnie wsiadły:-P Ja tam jestem z siebie zadowona, zdrowo się czuję, wagą i wymiarami się nie przejmuję i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek x 2
Laura Diaz chwała za to że dobrze się czujesz w swoim ciele.Ja mam tyle samo w talii co Ty, w biodrach więcej ale dodatkowo obrzydliwe boczki, które ćwiczę codziennie.Myślę ze tylko dlatego się sobie nie podobam 65 cm w talii również nigdy nie osiągnę bo nie mam takiej budowy niestety :(... Może byłabys w stanie doradzić mi jak pozbyć się skutecznie boczków.Mogę ćwiczyc nawet 2 godz dziennie, jeśli to mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam 164 cm, 54/55 kg, 87/69/90 a jeszcze w marcu ważyłam 64 kg, więc mimo wszystko jestem szczęśliwa, choć chciałabym ważyć jakieś 50-52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek x 2
Laura kręcę kółkiem około 10 min, potem 200 skrętów(100 z patykiem, 100 bez) ale może to za mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Ja cwicze i mam fajne wymiary a waze duzo ;) Praktycznie tez skladam sie z samych miesni i przy 168cm waze 60-62kg, czyli dla wiekszosci, jakby patrzec tylko na te dane,jestem pewnie spaslakiem. Ale moje wymiary to 90/65/93 wiec calkiem niezle :D Oprocz ramion mam naprawde calkiem fajna sylwetke, nosze rozmiar 36-38,a waga wskazywalaby na wiele wiecej. Takze nie powinno sie oceniac ludzi po wzroscie i wadze. Ja zaczelam cwiczyc to centymetrow ubywalo,a waga ani drgnela albo nawet rosla. Mysle,ze wynika to z faktu zamieniania tluszczu w miesnie. P.S. Nie znosze diet,dlatego zamiast sie glodzic cwicze (co lubie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze znasz
i tak powinno byc? Powinno sie odchudzac z centymetrem a nie z waga. Niestety ja sie nie moge pochwalic takimi wymiarami jak wy, ale daze do tego caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 170 cm wzrostu, ważę 58 kg... Moje wymiary to 90/69/92. Płaski, umięśniony brzuch, chude (:(), ale z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami ręce, mały biust :), konkretne, umięśnione nogi. Ja tam jestem zadowolona, a biust to sobie w przyszłości powiększę, chyba że kiedyś po ciąży urosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 175cm, ważę 68kg. Mam więcej mięśni niż tłuszczu. Ćwiczę codziennie, już się przyzwyczaiłam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ćwiczę codziennie, jak sobie nie poćwiczę to czuję się źle. Wiem że od roweru i orbitreka mam nogi jak gladiator, ale wolę to niż takie jakie miałam gdy nic nie ćwiczyłam. Figury smukłej nastolatki nigdy mieć nie będę, bo taką mam naturę, że cokolwiek robię, to mi rosną mięśnie, z kolei gdy nic nie ćwiczę to się robię gruba. No i mam 27 lat, i przemiana materii już nie ta:( Przypakowane laski, może założymy jakiś klub zapaśniczy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tak jak Ty. Na rowerze jeżdżę codziennie, mam umięnione nogi, ale lepsze mięśnie niż tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauro Diaz,jakim cudem przy wymiarach 85*70*85 jesteś napakowana,przecież 85 w biodrach,to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawee
czepiacie sie 5 cm,bez przaesady....i tak kurwa napewno wszystkie macie 90.60.90 jasne juz to widze....heheheheheheheheheheh ja mam 90.70.95 i uwazam ze dobrze wygladam.i na brak adoratorow nie narzekam... a te wszystkie ktore pisza ze maja 90 6090 napewno tak maja...heheheheehehheh juz to widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty beret masz
a tak w ogóle to żadna nie napisała że ma 90/60/90. czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pudziana mi daleko, chodzi mi o to że nogi mam dość masywne, a w biodrach jestem wąska, jednym słowem do rodzenia dzieci się nie nadaję:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek x 2
Panno na wydaniu tłuszcz nie zamienia się w mięśnie, tłuszcz musisz spalić uprawiając sport, to są dwie inne tkanki i żadna w żadną nie może się zamienić... Justynka 87 mam identyczne wymiary i identyczną wagę, jestem wyższa o 2 cm ale to niewielka różnica.tyle że ja mam sporo tłuszczyku w okolicy talii, w biodrach nie mam ani grama, no i ramionka trochę przygrube, reszta jest spoczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×