Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paola z Bydgoszczy

Dobry masaż w Bydgoszczy

Polecane posty

Gość Paola z Bydgoszczy

Mam duże problemy z bólami kręgosłupa ,muszę się masować co najmniej raz na tydzień,niestety to co mnie spotkało przez ostanie pół roku u różnych masażystów to skandal i wcale nie najgorsze są same masaże ! Całkowity brak czystości i higieny! Przepocone ręczniki na łóżkach,gdzie wchodzi klient po kliencie , normalne ręczniki w WC ,jeden jeszcze mokry,a drugi wisi na kaloryferach! Jednorazowe prześcieradło całe wygniecione , jednorazowa podkładka na twarz ze śladami makijażu ! Zawsze jakieś wytłumaczenie , a to się skończyły , a to z pralni nie dowieźli ,mydło się skończyło . Proszę o jakieś sprawdzone namiary ,ale bez poziomu cen erisowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola z Bydgoszczy
Znalazłam z polecenia super masażystę w Instytucie Gigi na Pomorskiej www.instytutgigi.pl . Troszkę się krępowałam bo przystojniaczek,ale ręce robią cuda i przede wszystkim,czyściutko, pachnąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanek
A ile taki fachman z INSTYTUTU bierze ? Za wszystko płacisz ,za tą swoją higienę i luksus , jednorazówki itp .Chodzę do Bosco na Dworcową ,nie ma wypasu,prosi sie wszystko o remont,ale biorę własny ręcznik na masaż i mam spokojną głowę ,nie potrzebuję wodotrysków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata auto 12
"Biorę swój ręcznik " ... ;) . A Sanepid co na to ?! Mam zabierać wszystkie mikroby z gabinetu masażu ze sobą do domu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 1972
Masażyści są ok,dopóki nie przeginają z duchowością . Znam fajną masażystkę na Grunwaldzkiej Oshi ,ale zaczęła przeginać z okiem wewnętrznym, numerologią i czakrami , a na końcu oczywiście trzeba kupić suplementy diety.... A ja chciałam być wymasowana i mieć nastawiony kręgosłup ,bez wciskania ziółek . Inny masażysta zaczął mi gadać o swoim oświeceniu i medytacjach w kościele ! Portugalczyk co pracował w Brzozie teraz jest w salonie Gigi ,zobaczę jak się tam urządził . Fajna jest jeszcze Ukrainka Helenka ,ale w czasie masażu odbiera pełno telefonów i zaczyna masować jedną ręką i gada lub zapisuje i klimat pryska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuszek
Dobry masaż robią Tajki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola z Bydgoszczy
To na pewno nie gej, ma żonę - kobietę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska74
A kogo polecicie w Fordonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola z Bydgoszczy
Romanek - bierze nie więcej niż w innych miejscach w których bywałam 45min -45 zł , a komfort obsługi nieporównywalny . Nikt nie powie mi ,że noszenie własnego ręcznika do masażysty to normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 1978
Ja nie mam czasu na jazdę do śródmieścia , kogo polecacie na Białych Błotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysto BB
Darek Skrzypek na Białych Błotach jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratek 19
A jaki masaż polecacie na obolałe łydki po intensywnym treningu piłkarskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla GMO !
To gdzie dokładnie masował cie ten masażysta z Portugalii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatui 0
Najlepsza gorąca kąpiel z dużą ilością soli morskiej,bez żadnej chemii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super masażystka na Błoniu. Polecam! Babka ok. 45 lat. Totalnie skupiona na tym co robi. Nie pozwala gadać, każe skupiać się na odczuciach i informować ją w razie jakiegoś bólu lub dyskomfortu. Widać i czuć z jakim namaszczeniem wykonuje swoją pracę. Nie pierdzieli dyrdymałów i nie naciąga na nic. Nie jest nawiedzona (jak tu czytałam o takich masażystach). Zresztą nie musi do siebie przekonywać. Poszłam do niej bo oprócz bólu lędźwi odczuwałam lód w tym miejscu. Już po pierwszym masażu powiedziałam jej, że jeszcze nikt mnie tak nie wymasował. Poza tym czułam, że ma jakąś dobrą energię w tych rękach. Ogólnie babka jest ok. Bardzo czysto i pachnąco. Super muzyczka. Niektórym może jedynie przeszkadzać fakt, że ma gabinet w mieszkaniu. Ale dla mnie było to przyjemne i przytulne miejsce, z pełnym profesjonalizmem. Niestety nigdzie nie ma szyldów, a ja dostałam namiar do niej od kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim mężem korzystamy z usługa masażysty przez cały rok. Pan Adam przyjeżdża do domu na terenie Bydgoszczy, jest zadbanym mężczyzną i dba o każdy szczegół tj. dezynfekcja, indywidualne podejście, muzyka oraz potrafi mnie zmotywować do ćwiczeń oraz diety (jest także dobrym psychologiem). Więc nie zgodzę się z opiniami, iż tylko salon SPA jest w stanie zapewnić godne warunki i obsługę (właśnie te opinie zmotywowały mnie do tego komentarza). Nie wiem jak pozostali forumowicze, ale ja najlepiej czuję się w swoim własnym domu i nie wyobrażam sobie, abym zrelaksowana miała wsiąść do auta przy minusowej temperaturze, a później stała na dodatek 30 min. w korkach. Polecam i zostawiam namiary 507742482. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrzenka1
Paola, a szukałaś w tej aplikacji na fejsie fit miejsca figury? tam jest naprawdę spody wybór, dziewczyny dodają miejsca godne polecania, sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałganka
no ja na fit miejscach figury znalazlam moj basen na który obecnie uczęszczam, spoko mapka. Ja tez mam problemy z plecami, bolą ostatnio bardzo, ale narazie pieniazkow nie ma na takie luksusy ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super masażystka na Błoniu. Polecam! Babka ok. 45 lat. Totalnie skupiona na tym co robi. Nie pozwala gadać, każe skupiać się na odczuciach i informować ją w razie jakiegoś bólu lub dyskomfortu. Widać i czuć z jakim namaszczeniem wykonuje swoją pracę. Nie pierdzieli dyrdymałów i nie naciąga na nic. Nie jest nawiedzona (jak tu czytałam o takich masażystach). Zresztą nie musi do siebie przekonywać. Poszłam do niej bo oprócz bólu lędźwi odczuwałam lód w tym miejscu. Już po pierwszym masażu powiedziałam jej, że jeszcze nikt mnie tak nie wymasował. Poza tym czułam, że ma jakąś dobrą energię w tych rękach. Ogólnie babka jest ok. Bardzo czysto i pachnąco. Super muzyczka. Niektórym może jedynie przeszkadzać fakt, że ma gabinet w mieszkaniu. Ale dla mnie było to przyjemne i przytulne miejsce, z pełnym profesjonalizmem. Niestety nigdzie nie ma szyldów, a ja dostałam namiar do niej od kumpla. Można o jakiś namiar na tą masażystkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja akurat lubię sobie porozmawiać podczas masażu i dziękuję za taką Panią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 1968
Zgadza się, mogę też polecić Pana Emila. Jak mamy czas to dzwonimy i przyjeżdża, przyjmuje też w centrum Bydgoszczy. Numer z wizytówki: 728 499 974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaaasia
Byłam ostatnio w Instytucie Gigi na Pomorskiej i szczerze polecam! Super warunki, fajne ceny i genialna Pani...drobna blondynka która czyni cuda!Czuje się jej profesjonalizm i pasję! Naprawdę warto tam zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita81
Ja tez polecam Gigi! W ostatnim miesiącu bylam tam 4 razy, bo mam problem z bolem plecow...Warunki komfortowe za niewielkie pieniądze, pani która wykonuje zabiegi zna się na tym co robi i dodatkowo jest bardzo sympatyczna! Po tych 4 zabiegach czuje się o wiele lepiej i na pewno zaprowadzę tam swoją rodzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1971
Niezła autoreklama GIGI na Pomorskiej. Po przeczytaniu tych komentarzy postanowiłem pójść na masaz do GIGI i moje odczucia są troszkę odmienne od tutejszych zachwytów. Masaż przeciętny napewno nioeadekwatny do ceny...Salon ładny, ale co z tego jak chciałem dobry masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert81
No to chyba Ci się pomyliły salony!!!PO pierwsze ceny są bardzo niskie...jak na takie warunki mozna powiedzieć ze ZA niskie! Myslisz,ze ktos Ci bedzie masował tylek za 5zł czy jak bo nie rozumiem?! Idz do innego salonu to się przekonasz jakie sa stawki...a moze Ty jestes z konkurencji i zwyczajnie chcesz im popsuc opinię, bo zazdroscisz im klientów?! Po drugie pani, która wykonuje zabiegi (w tym masaze) ma ogromna wiedzę i widac,ze zna się na tym co robi...z rozmowy dowiedziałem się,ze jest po uniwersytecie medycznym a nie po jakis kursach czy prywatnych wyzszych szkolach...więc zanim następnym razem zaczniesz wylewac swoje zale to sie najpierw zastanów! Ja ze swojej strony gorąco polecam Gigi! Warto wybrac się na profesjonalny i przy tym naprawdę tani masaz do tak awangardowego salonu jakim jest Gigi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaWRX
Dziewczyny, przestańcie robić sobie z Kafeterii strone do reklam własnych salonów! GIGI nie wiem jak fajnie by tam nie było, ale na pierwszy rzut oka widać, że robisz sobie tutaj reklamę. Prawda jest taka, że dobry salon nie potrzebuje pseudomarketingu a napewno nie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometkADA
Racja, swoją drogą "tani i profesjonalny" jakoś nie przemawiają do mnie...ale nie sprzawdzałam, więc nie oceniam, tylko to faktycznie trochę niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakoczi
Nie znajdziesz na forum obiektywnej reklamy, bo jak ktoś poleci to i tak konkurencja skrytykuje. Szukaj polecenia u znajomych, masz szanse kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś na masażu w Gigi i tego polecanego Portugalczyka i mnie nie zachwycił. Mój próg bólu jest dość wysoki, ale jego uciskanie mięśni wywoływało łzy. Teraz korzystam z masażysty na ul. Nakielskiej i jestem super zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet masażu który mieści się w Fordonie przy ul. Szumana 11 (wejście od ul. Twardzickiego) w salonie kosmetyczno-fryzjerskim "Visage"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×