Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

my my my

Dziś zaczynam AEROIBICZNA 6 WEIDERA. Ktoś ze mną?

Polecane posty

oczywiście czytam ten topik, tylko, że tam strasznie tłoczno. no narazie daje rade, strasznie mnie opona boli, mim, ze zawsze przez ostatnie 3 miesiace non stop codziennie robilam po 100 brzuszków. a mimo to nie sa na tyle wycwiczone, aby podołać tym ;) jest ok. jakos nie mogę sobie wyoobrazic 3 serii po 24 powtorek :O :D ale mobilizuje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tamten topik
:O bedziesz tu przez kolejne kilkadziesiat dni wpisywac dzien X zrionione ??? zasmiecasz forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tamten topik
mozesz to robic na tamtym topiku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jabłuszko :) ja dziś po 4 dniu. i już wysiadam. i jakoś efektów nie widać, ani nie czuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Skoro robisz juz 5 dzien to jeszcze kilka i bedzie latwiej. Mnie najtrudniej bylo wlasnie na poczatku, botem miesnie sie wyrabiaja i robienie 20 powtorzen to ..... zwykla nuda a w miesniach niewiele sie czuje. dasz rade, zobaczysz, ja dalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech,ja dzis bede 25 dzien robic :O oj nuda nuda,ale staram sie jednak glebsze sklony robic,skoro miesnie mocniejsze to tzreba probowac :) my my my ---> dolacz sie do nas na tamten topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja zaczynam:) zalozyla nowy temat a nie zauwazylam tego:) pierwszy dzien za mna:) powodzenia chudzinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Efekty sa, gdzies juz o tym tutaj pisalam. No wiec: brzuch mam mniejszy, plaski (a chyba nigdy takiego nie mialam) i musialam kupic nowe spodnie, bo stare spadaja mi z tylka. Poza tym mam prawdziwe miesnie, nie zaden szesciopak jak faceci, ale jak dotkne to czuje twardy miesien. Jedyny problem teraz to to, ze jesli chce sie miec taki twardy brzuszek przez caly czas to trzeba go trenowac, wiec robie 2 serie po 20 tak mniej wiecej co drugi dzien (zeby utrzymac i troche poprawic efekt). PS. A w pasie zeszlo mi tak z 8 cm! No i boczki sa fajniejsze! Wiec trenujcie, nie poddawajcie sie, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
A tak mi sie przypomnialo... zauwazylam, ze wiele dziewczyn mysli, ze cwiczac A6W spala tluszczyk na brzuchu. To nie prawda, nie ma czegos takiego jak miejscowe spalanie tluszczu. Za to sam efekt tych cwizcen jest podobny, bo jak sie wyrobi porzadny miesien to bedzie on pod trzymywal tluszczyk i obwody automatycznie sie zmiejsza. No i najwazniejsze... jak sie juz ma miesnie to bedzie sie wiecej spalalo czyli schudnie sie tez troche, ale efekt widoczny bedzie z opoznieniem.. bo najpierw trzeba miec miesien, zeby spalal tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzień 6, więc też zaczynam moje zmagnia z szórstką. zauwżalne efekty do tej pory, to (na reszcie) brak zakwasów. mam nadzieję, że dotrwam do końca. pozdrawiam wszystkie \"wojowniczki\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda niegazowana
a ja mam dziś chyba 23 dzień(chyba bo dokładnie nie pamiętam :)) i potwierdzam efekty są, bez wcisaknia wchodzę w ciuchy ktore mnie uwierały i potwierdzam że nie tylko brzuch "ucieka" :) pozdawiam i życze wytrwałości. Aliaska-> a pozbyłaś się całego tłuszczyku ? bo ja miałam spore zapasy i zastanawiam się czy wszystkie się ulotnią :) nie wiesz jakie są efekty jak po zakończeniu całości zacznie sie kolejną serię po 42 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktos- kto dzis zaczyna Przeczytalam instrukcje i pod wieczor zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka _czerwona
ja dzis zaczelam:) tzn zaczelam juz kiedys ale przerwalam i musze od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro już 7 dzień :D ledwo zipie:D i sobie nie wyobrazam 3 serie po 8 powtorzen, a co dopiero po 24! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipcia klipcia
czesc ja mam pytanie czy cwiczenia z aerobicznej 6 trzeba powtarzac kazde po 6 razy i to jest jedna seria, czy kazde po kolei i 6 takich seri??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 6 rodzajow cwiczen i kazde znich robisz po 6 powtorzen,pozniej 8,12 itd... tylko,ze cwiczenie 1 , 3 i 5 robisz podwojnie,poniewaz za jedno pelne powtorzenie uwaza sie skol do prawej i do lewej nogi jako 1 :) powodzenia :) ja dzis po 25 dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipcia klipcia
Dzieki spadające jabłuszko w takim razie dzis zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
hmm, Woda niegazowana, ciezko jest powiedziec, ze bedzie taki czy taki efekt, al enapewno wyrobisz sobie miesnie. A miesnie uzywaja wiecej energii niz tluszcz, wiec nawet tylko z tego powodu schudniesz, ale moze na efekt trzeba bedzie poczejac troche. Najlepszy rezultat osiadniesz jesli oprocz A6W cos jeszcze potrenujesz, ja chodzilam na orbitreku. Rezultat po okolo 3 miesiacach: - 9 kg, -9 cm w pasie. A co do powtarzanai 6-tki to nie wiem, sama sie zastanawiam czy nie powtorzyc,( nie chce mi sie), ale mysle, ze napewno bedzie lepszy rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tkos przysle mi ta6waidera, tez bym chciala pociczyc to.Bo cche miec plaski i umiescniony brzuch, a czytam o tm bardzo pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×