Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nalya

dziwna figura

Polecane posty

mój problem wiąże się z tym, że mimo, że jestem dość szczupła to mam \"sadełko\" na brzuchu. tylko w tym miejscu. ręce bardzo szczupłe, nogi też, brak biustu i do tego ten sterczący brzuch. ćwiczenia jakieś może pomogą. ćwiczyłam przez jakiś czas(3 tygodnie) 150 brzuszków dziennie i nie było widać poprawy. pogodzić się z tą frajerską figurą czy działać i próbować dalej? dlaczego tłuszcz odkłada mi się wyłącznie na brzuchu? i do tego te wahania wagi. jem nieregularnie i przez to waga cały czas mi się waha o kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
Nie poddawaj się. Postaraj się zacząć jeśc regularnie i spróbuj moze 6 weidera moze Ci pomoze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cioooociadobra rada**
może spróbuj abs na brzuch - znajdziesz na youtube.com :) powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
jedz regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka misia
ja mysle ze nic nie poradzisz ja mam to samo taka uroda mimo ze schudlam brzuch pozostawia wiele do zyczenia a cwicze juz pol roku nawet Bojarska ktora cwiczy cale zycie narzeka na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaea
na brzuch jest tylko jeden najlepszy sposób---> hula hop. Godzinka dziennie, a już po tygodniu widać różnicę. A po miesiącu zeszło mi 8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaea
Brzuszków na razie nie wykonuj, tak samo 6Weidera, zeby wykonywac takie cwiczenia, trzeba miec co rzezbic, to są bardziej cwiczenia na mięśnie, a nizeli na sadełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
dokłądnie, na początek warto się ruszać po prostu, waga drgnie a i brzuch powoli będzie schodził. MNie pomaga codzienny ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam168 i waze 58-59 kg.Mam szczuple nogi,rece,pupa tez niczegp sobie ;),no i ten brzuuuch i wystajace boczki ktorych trudno sie pozbyc.I tez jak przytyje to tylko w te dwa miejsca.Dziwnie to wyglada gdy ma sie szczuple nogi,dlatego chcialabym sie pozbyc tego tluszczyku ale jakos nie moge.Robilam brzuszki,kupilam sobie hula-hol (ktory teraz lezy w kacie)-brak mi motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegos nie rozumiem
mnie motywuje siłownia i kiedy mam chwile zwatpienia to ide na konsultacje z trenerką która ma nienaganną figurę... doradza podnosi na duchu i dzieki temu figura sę zmienia powoli ale facet zauwaza róznicę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmata kicia: chyba nasza figura nazywana jest typem jabłka... :( niestety. ważę 50 kg przy wzroście 168. sterczą mi kości biodrowe, a na środku brzucha jest takie sadełko. małe, bo małe, ale jest. :( a z hula hop spróbuję jak wrócę znad morza. skoro efekty są zdumiewające to jakoś się zmotywuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaa
mam tak samo.. jestem zgrabna, waże 46 kg i mam 167 ( chyba ;) ) wszystko jest ok tylko że mam ma dolnej części brzucha taka oponke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie,pocieszam sie tylko tym,ze sa osoby z gorszymi problemami i zazdroszcza mi takiej figury.Tak samo faceci mowia,ze fajna ze mnie laska i pytaja sie co chce od swojej figury.Chcialabym wazyc tyle co Ty,w sumie to 8 kg musialabym zrzucic..Powtarzam sobie stale,ze od nastepnego dnia biore sie za siebie ale jakos mi to nie wychodzi.Sa dni,ze wogole nie mam ochoty na jedzenie ale co to daje jak za 2 dni przypuscmy mialam apetyt jak kon i zarlam jak opetana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaa
mi też mówią ze mam super figure.. ale ja wiem swoje:P nie nawidze tej oponki na brzuchu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×