Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fit curves opinie

Polecane posty

Gość gość

Hej! Szukam jakiegoś fajnego klubu fitness, żeby zrzucić zbędne kg na lato i znalazłam fajną ofertę w fit curves w Krakowie. Za wypełnienie ankiety dają konsultację i tydzień ćwiczeń za free. Brzmi kusząco. Ktoś korzystał i może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przereklamowane i drogie góowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaK33
Ja jestem spod Krakowa, ale o tym klubie słyszałam. Przyjaciółka tam chodzi regularnie. Nie będę podsumowywać bo osobiście wiele powiedzieć nie mogę (czy dobrego czy złego - wyłącznie odczucia przyjaciółki), ale strasznie mnie drażnią tego typu podsumowania. Kiedy ludzie nie wiedzą, nie korzystali a "piękną krótką" kwintesencją oceniają to średnio o ich podejściu świadczy. Nie widzę w tym nic złego że takie kluby się otwierają, że ludzie coraz więcej biegają czy kobiety w ciąży gimnastykują się na piłkach wielkości wielkości foteli. Sport w rozsądnych dawkach jeszcze nikomu nie zaszkodził. Ja sama chętnie na takie zajęcia 30 minutowe fitnessowe bym pochodziła, ale tryb życia mi na to nie pozwala. Zazwyczaj do domu wracam ok godziny 19 , także już wtedy nie mam siły na ćwiczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirabb
A myślałam, że to tylko mnie drażnią takie wpisy, które wyglądają jakby pisała je nastolatka nie mająca co na lekcjach robić i z nudów wchodzi i coś komentuje. A ja powiem Ci, że chodzenie do tego klubu zmieniło moje dotychczasowe życie. Byłam bardzo gruba i wszyscy na ulicy pokazywali mnie na ulicy. Przezywali pasztetem.. Pewnie nie wiesz jak to jest chować się w domu i płakać do poduszki. 30 minutowe treningi kilka razy w tygodniu +dieta pozwoliły mi zacząć normalnie funkcjonować. Nadal tam chodzę bo chcę osiągnąć swoją wymarzoną wagę i nie jest to 50 kg a 70. Tam nauczyli mnie walczyć i się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdążyłam pochodzić tam miesiąc, bo teraz złamałam nogę w pracy i siedzę w domu unieruchomiona w gipsie... Więc tak... Instruktorka spoko, wymagająca, ale przecież o to chodzi. Ekipa fajna, z kilkoma dziewczynami umawiamy się na kawę do tej pory na mieście. Miesiąc to trochę mało, żeby zauważyć jakieś spektakularne efekty, więc tu ci nie pomogę. Ogólnie spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm szanowny gościu nr 1 może jakieś konkrety? Dziewczyny tu piszą o swoich wrażeniach, więc albo uzasadnij albo idź trollować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaG
Idzie lato, czAs zrzucić oponkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w Krk, ja chodziłam do jesieni do ich klubu w Tarnowie. Zimą trochę zawodowo pozmieniali mi grafik i miałam utrudnione regularne treningi, ale teraz od kwietnia znów wracam. W Krk pewnie jest większy wybór w takich klubach, ale u nas w Tarnowie to najlepszy z tego co się orientuję w mieście. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac pierwszy raz na oczy widze ta nazwe. ale podziwiam za chęć zmian pozimowych ;p ja mam w planach od maja zaczac intensywne cwiczenia ;) Pozdrawiam i wytrwałości życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma prowadzi jeden z tych klubów i praktycznie co miesiąc mają pełne obłożenie. Z tego co mówiła dziewczyny wracają i przedłużają karnety na kolejne miesiące, więc chyba jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaorzech
Dziewczyny, a możecie mi powiedzieć jaki jest koszt karnetu na ten fitness? I czy któraś z was może się pochwalić, że schudła, jak tak to ile? Potrzeba mi naprawdę dobrego klubu, bo już mam dość swoich kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę 120 zeta za miesiąc i do tej pory schudłam 10 kilo w trzy miesiące. Do tego wykupiłam 6 tygodniowy program dietetyczny dopasowany do moich upodobań, więc dieta nie jest jakąś katorgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek24
Zapisałam się wczoraj do tego klubu z koleżanka stwierdziłyśmy, że to ostatni dzwonek, by schudnąć. Jutro zaczynamy pierwsze zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strój i buty do treningu już kupione, dziś ruszam po karnet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaa25
Moja sąsiadka u nich schudła 10 kilogramów, nie wiem ile ona tam chodziła, ale teraz laska z niej niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, obiecuję że po świętach zobaczymy się na wspólnym treningu! Dosyć wymówek i lenistwa, czas działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejedzona26
Teraz to i ja nie mam wyboru i dzisiaj idę na pierwszy trening do klubu. Przejadłam się przez te święta i to bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkare
Ja to i we wtorek i wczoraj ćwiczyłam w klubie. Strasznie mi brzuch wywaliło a w sobotę mam wesele i chcę, by trochę opadł. Mam trochę obcisłą sukienkę i zaraz ciotki pomyślą, że w ciąży jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsilnawole
wczoraj pierwszy raz byłam na treningu, zdyszałam się jak nie wiem ale wytrzymałam do końca. W czwartek idę znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no do okresu "bikini " mało czasu zostało. Ja od maja przechodzę na ostry detox. zero pieczywa, makaronów, teraz w marketach dużo promo jest na owoce i warzywa także może jakąś wyciskarkę kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna pogoda, więc dałam się namówić mężowi na grilla i niestety doładowałam sobie kalorii... Jeszcze dziś i jutro jedziemy do znajomych, więc nie uda się przystopować, ale w czwartek idę po karnet i plan dietetyczny i do końca czerwca zero tłustego, słodkiego i gazowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL
W 3 miesiące straciłam 5 kilogramów, do tego program żywieniowy, który mam przypisany poprawił mój metabolizm. Czuję się lepiej i mam więcej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damrade2
Mam opaskę uciskową na żołądku bo miałam dużą nadwagę, dopiero od niedawna do diety, na której jestem dołożyłam ćwiczenia najpierw trochę w domu ćwiczyłam, ale to mało motywujące tak w pojedynkę. Od poniedziałku wstępuje w szeregi kobiet tego klubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dobra opinie o Saturn Fitness, bardzo fajny i czysty klub, To co ma dla mnie akurat najwieksze znaczeni to poziom wiedzy i umiejetnosci trenerow a są chyba tu najlepsi w miescie. Bardzo profejsonalnie prowadzone treningi personalne warto czasem sprobowac mozna sie duzo dowiedziec zarówno o treningu jak i diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saturn Fitness? To muszę przetestować oba kluby, wiem, że kilka moich koleżanek z pracy ćwiczy w fitcurves, ale o tym drugim klubie nie słyszałam. Podpytam je i mi może podpowiedzą gdzie lepiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/14 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×