Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blinka muminka

fitness klub KRAKÓW

Polecane posty

Gość blinka muminka

Jak w tytule - jaki fitness klub polecacie? interesują mnie okolice centrum może być też olsza lub coś w pobliżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinka muminka
i aby forma zajęć opierała się bardziej na ćwiczeniach niż tańcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinka muminka
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka11
tez bym się chętnie wybrała na jakiś aerobik, ale samej mi się nie chce :) interesuje mnie step albo może pilates...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo222
Ja szczerze polecam fitnes sprint przy Reymonta blisko stadionu Wisły, co prawda i rozkład zajęć jest niezbyt rozbudowany, ale za to zajęcia są ekstra. http://www.sprint.krakow.pl/ Prowadząca daje niezły wycisk, na początku jest pół godziny tańca (tzn typowe kroki z aerobiku jakieś step tacze hilbeki, + różne twisty, mambo), układy są też wymagające skupienia więc człowiek się nie nudzi. Po pół godzinie drugie pół godziny to ćwiczenia różne, naprawdę ja padam ze zmęczenia po każdych zajęciach wychodzę mokra, ale pozytywny ma to na mnie wpływ. Jedyny minus to mała szatnia, ale zawsze mozna przyjść chwile wcześniej się przebrać. Mam porównanie do fitness Platinum, na który ostatnio kupiłam karnet. No wybór zajęć jest duży, ale żaden prowadzący z Platinum nie zachwycił mnie tak, żebym tam została i na pewno wrócę do Sprintu. Ale zawsze warto sprawdzić, nie wszystko pasuje wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
czesc dziewczyny z okoic pobliża olszy polecam wam: mistzrejowie złoty wiek studio pieknej sylwetki:) bpu, zumba, step, pilates, spalanie, tbc, hot latino, plaski brzuch, taniec brzucha:) gdyby co służe radą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka11
Dzięki Karo222 za info. Bardzo przypadł mi do gustu fitness sprint. Tak kameralnie...Wybrałabym się na zajęcia bpu+piłki, chyba najbardziej odpowiednie dla mnie. Tylko nie wiem czy wykupić jedną wejściówkę żeby zobaczyć czy podołam czy od razu jakiś karnecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
w studiupieknej sylwetki masz za 60zl 4 wejscia :) a we wtorki fajne body ball o 20 lub czw 17 body ball z zumbą zapraszam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo222
Na tym bpu+piłki jeszcze nie byłam, ale myślę że to będzie ciekawe. Ja kupuję karnet na 12 wejść za 95 zł i dla mnie jest wystarczający i chyba bardziej się opłaca kupić więcej wejść na karnecie niż kilka pojedynczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolusia krak
zapisz się na aqa aerobik do herbewa na alejasz ,koło nowego klepka , świetna sprawea ,dance aerobic też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cma cme
a coś w okolicy nowy prokocim kozłówek kurdwanów>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsii
ja znam niestety tylko ten klub na mistrzejowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na Wrocławską - jest ok. Jeden minus: na naprawdę fajne zajęcia zawsze trzeba się zapisywać z conajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Poza tym jest ok. Karnet open na wszystko (siłka + fit) to jakieś 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak korzystała któraś z was z tego bpu plus piłki? mii taka forma najbardziej by odpowiadała, bo nie ma choreografii tanecznej (jestem w tym kiepska :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam klub na Józefińskiej, ćwiczenia, sauna, masaże, zabiegi kosmetyczne, właścicielka bardzo dba o dobre samopoczucie klientek. Super też jest na Łobzowskiej. Za to odradzam FitLady Fit Lady, na Rydla w Krakowie, drogo, pusta sala, instruktorki do bani, zero w nich poweru, w ogóle nie motywują, ćwiczysz sama jak palec. Jak się umiesz postarać i masz doświadczenie w treningu, to może i poćwiczysz, ale jak nie, to nic nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefekt5
a jeżeli potrzebujesz ponad 10tyś / mies to napisz biuro@ddff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluu28
Z swojej strony poilecam fitness Perfect Gym na zakopiance. Zdecydowałam się zmienic bo mialam blizej, ale nie załuje: fajni ludzie i bardzo duzy wybór zajęć. szkoda tylko ze basenu nie ma, bo po saunie i jacuzie chetnie bym popływala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdłużej chodziłam do AZIK'a na Wysłouchów, teraz po przeprowadzce rozpoczełam treningi obwodowe w FIT LADY na Rydla. Super atmosfera! Bardzo miłe i motywujące instruktorki, przychodzic można o dowolnej porze, polecam dla zabieganych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
Platinum rules :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkffkkf
Zdecydowanie NIE polecam PURE. Klub taki sobie, a metody bandyckie - trzeba podpisać umowę i dać klubowi dostęp do swojego konta albo karty kredytowej. Uwolnić się od takiej umowy nie jest prosto, a nawet jak się ją wypowie, klub ściąga dalej pieniądze, trzeba się pofatygować do banku, żeby zablokować polecenie zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba czytac umowę i tyle...ja mam kartę BENEFIT więc "zwiedzam" moje okolice :-) fajny "babski" klub powstał niedaleko, Fit Lady ul.Rydla w Krakowie, dziewczyny mają dużo pozytywnej energii, tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santiahaa
Ktoś tu mocno kłamie a propos FitLady na Rydla.klub beznadziejka.Wlasciciel chyba nie byl nigdy w fitness clubie to nie wie jakie sa standardy. Panny nic nie umieją. Zamiast instruować gadają, ćwiczą sobie, znikają gdzieś. Niektore tak pokazuja cwiczenia i wygladaja jakby w zyciu na wf nawet nie cwiczyły. Sala beznadziejna, trzeba uważac żeby przy niektórych ćwiczeniach nie zrobić komuś krzywdy. Tak jak ktoś już pisał dziewczynki, które to nadzorują bez poweru i bez wiedzy. Potrafią patrzyć na kogoś kto robi ewidentnie żle cwiczenie i nie zareagowac. Taki interesik na zysk, ale w porownaniu do klubow dookoła nie matam nic do zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosienka
Ja chodzę do Azika na pilates, przymierzam się do tabaty. Chodził ktoś gdzieś na tabatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareńka
Tabata dobry trening, ale strasznie trudny. Ja chodzę na tabatę w 3 osobowych grupach po 30 minut. Polecam tą formę treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosienka
A gdzie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka 20
Nie polecam Gym and Fit na Ostatniej( od lutego zmienia nazwe na GTX Training Fitness Klub) Kupilam karnet na grudzien - żadko kiedy mialam okazję go wykorzystać - co chwile jakies zajęcia były odwoływane ze względu na "niewystarczającą liczbę osób chetnych". A od 1 klub wogóle przestał działać - oczywiscie nikt mnie o tym nie poinformowal mimo ze mam karnet wazny do 10 stycznia ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GTX Training Fitness Club
Karolko20. Jesteśmy nowym najemcą lokalu przy ul. Ostatniej, gdzie wcześniej mieścił się klub Woman Gym & Fit. Poza lokalizacją i niektórymi instruktorami, nie mamy z poprzednim klubem nic wspólnego. Jest mi przykro, że poprzedni właściciele, nie poinformowali Cię o zmianach, ale mogę zapewnić Ciebie i wszystkie Panie które uczęszczały do Gym & Fit, że wszystkie niewykorzystane karnety będą respektowane w nowym Klubie. Jeśli miałaś ważny karnet do np. 20 stycznia, będziesz mogła wykorzystać te 20 dni po przyjściu do GTX Training Fitness Club. Mało tego, jeśli Ci się u nas spodoba, będziesz mogła (jako klubowiczka z Gym&Fit) kupić pierwszy karnet w cenie 99 zł. Dla nas klubowicze są najważniejsi, fitness to nasza pasja i sposób na życie ale to klubowicze dają nam siłę aby tworzyć coś jeszcze lepszego. GTX Training Fitness Club jest odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie naszym systemem treningu funkcjonalnego GTX. W obecnym klubie brakuje nam już miejsca, aby zapisać się na niektóre zajęcia, trzeba to robić dużo wcześniej. Chcemy aby nasi Klubowicze zawsze znaleźli miejsce na zajęciach i dlatego zmieniamy lokalizację, zwiększamy powierzchnię i ofertę. Aktualnie trwają jeszcze prace remontowe, ponieważ chcieliśmy dostosować ten klub do najwyższych standardów . Oficjalne otwarcie 26 luty, 23 mała impreza na powitanie, czuj się zaproszona :). Pozdrawiam i zapraszam po 26 lutego, Twój karnet jest nadal aktualny i będzie nam niezmiernie milo jeśli nas odwiedzisz. W razie pytań zapraszam do kontaktu, do dnia otwarcia klubu najlepiej przez funpage https://www.facebook.com/GtxTrainingFitnessClub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawka
Apropo GTX Fitness Club potwierdzam powyzszą opinię, ponieważ chodzę cały czas do ich pierwszego Klubu CTF na dobrego pasterza. Byłem w wielu klubach, ale takiej atmosfery i jakości w treningu nie widziałem w życiu. A widziałem sporo. Trening GTX na który nie można się dostac bo wiecznie jest wypełniony to kompletna rewelacja. Efekty sa takie że w dwa miesiące straciłem 14$ tk tłuszczowej, specjalnie nie zwracając uwagi na diete. Polecam ten Klub, ja za nimi pojechałbym nawet do Wieliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻabciaKrabcia
Wstąp do programu MultiSport a otrzymasz kartę dzięki której będziesz mieć dostęp do najlepszych sportowych obiektów w Polsce. Dostaniesz listę także fitness klubów a na dodatek będziesz mieć taniej. Strona programu: http://kartamultisport.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotnica23
Hej, ja polecam klub europejka na ruczaju :) Fajnie że mam blisko bo dosłownie dwa kroki od domu. Co prawda klubik jest mały ale przynajmniej nie jest to moloch jak inne platinium czy pury gdzie gniecie się 30 osób i każdy jest anonimowy. Wszystkim sąsiadom polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×