Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuniowa21

fitness na xbox. jakie efekty??

Polecane posty

Gość kolorowa222222222222222
Ja też jestem ciekawa efektów, więc czy ktoś może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa to tamto
jak ktos przykłada się do tych cwiczen i prawidłowo je robi to są efekty, moja siostra tak cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja mam nową grę miCoacha na kinecta i ćwiczę od 2 tyg. To krótki okres czasu ale ćwiczenia sa całkiem profesjonalne i mam nadzieję, że niedługo coś będzie widać. Co jest fajne w micoachu to to, że nie da się oszukwiać i musisz się postarać, by ćwiczenie mogło być zaliczone :) Oprócz ćwiczeń są jeszcze takie gierki jak rzuty do kosza czy gra w tenisa, więc możlwiości poprawy sylwetki i kondycji jest naprawde wiele (6 dyscyplin i ponad 400 ćwiczeń). Jeśli chcesz coś w sobie zmienić to myślę, że micoach to będzie trafiony wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zumbe i w ogóle różne ćwiczenia fitness na kinecta ale powiem ci ze nie chce mi się na tym cwiczyć, cwiczenia sa wg mnie mało precyzyjne po za tym wazne są wdechy i wydechy,napinanie poszczególnych mięśni w każdym ćwiczeniu itd a tego niestety nikt tam nie opisuje no chyba ze mam jakies kijowe wersje. Już wolę puścić sobie jakiś filmik z fitnessem z youtube,a wybór tam jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×