Odpowiedz na ten temat

Fitness, silownia - co polecacie?

• gość Amadeusz D 2017.02.02 [22:22]
    Tak jak jedna z osób wcześniej napisała, "siłownie, zdecydowanie siłownia" z tą różnicą, że ja bym dodał do tego jeszcze Largomass
  • wiki_torunska 2017.02.05 [18:48]
    ja tam zdecydowanie polecam rower. mam moja Indiane od roku i jezdze codziennie do pracy - oszczednosc pieniedzy, wiecej energii, zero "straty czasu" (bo jade moze minimalnie dluzej niz zajelaby mi ta sama trasa tramwajem). no i najwazniejsze - od roku schudlam 15 kg.
  • gość MIłosz 23 2017.02.08 [23:11]
    Zgodzę się z osobą, która napisała, ze warto zastosować Largomass. Sam go stosowałem i jestem bardzo zadowolony. W końcu pozytywny efekt stosowania tego środka
  • aliiisja 2017.02.10 [14:18]
    Ja teraz chodzę na trening spinning na rowerach i serio super efekty już po kilku zajęciach.
  • gość12131313 2017.02.15 [16:31]
    ja polecam trening GT na Radogoszczu w Łodzi usmiech.gif mega wycisk! i szybko widziałem rezultaty ! Polecam!
  • gość 2017.03.03 [11:16]
    Ja jednak polecam różnorodną formę treningów, gdyż wtedy każde partie ciała mają możliwość odpowiedniego treningu. Dodatkowo dla osób chcących stworzyć odpowiednią rzeźbę polecam suplement largomass, który stosowałem podczas intensywnych treningów.
  • gość 2017.04.18 [22:16]
    Ja ostatnio zaczęłam chodzić na aqua fitness w http://new.fitswim.pl i mówie wam, mega fajna sprawa
  • gość 2017.04.20 [06:58]
    Siłownia jest okej jeśli poświęci się temu również czas na dojazdy z pracy lub domu. Mi trochę tego szkoda, szczególnie jeśli nie mam zbyt dużo czasu na treningi w ciągu tygodnia. Dlatego dla mnie najlepszym rozwiązaniem było zacząć w domu. Za radą moich bardziej doświadczonych znajomych kupiłam sprzęt sportowy od https://sklep.bescomo.pl/ i dwa razy w tygodniu robię trening. Efekty są. Czasu zdecydowanie nie ubywa a ja jestem w życiowej formie.
  • Madzia8798 2017.04.23 [15:48]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif , mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam
  • Madzia8798 2017.04.24 [21:18]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam
  • Olka_32 2017.04.26 [11:22]
    Też się zastanawiam co wybrać oczko.gif
  • Sylwia Maruszak 2017.06.12 [10:21]
    Ja widzę efekty u mojej siostry, która chodzi na fitness http://saturn-fitness.pl dziewczyna około roku czasu ćwiczy i pamiętam jak wyglądała przed i teraz, no to powiem że fitness robi robotę. Do tego dochodzi oczywiście odpowiednia dieta i docelowe efekty cieszą.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...