Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Niezapominajka

Gazelle Freestyle czy inny chodziarz też jest dobry?

Polecane posty

Chciałabym mieć w domu coś takiego. Magda M mnie zmobilizowała;) Mam steper, ale na chodziarzu pracuje chyba więcej mięśni(?) Nie chodzi mi o ćwiczenie w domu zamiast uprawiania innych sportów, tylko o wykorzystanie prawie bezczynnego oglądania seriali (ćwiczę tylko brzuszki i nogi agrafką w tym czasie a chciałabym urozmaicenia:D ) Ma ktoś takiego chodziarza? jakiegokolwiek? Wady/zalety poproszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabasa
czesc wam:) ja chciala bym zakupic to urzadzenie ale nie wiem czy warto bo jest troche drogie.po ilu tygodniach widziałyscie rezultaty i ile min dziennie cwiczyłyscie na nim? pozdrawiam i prosze o szypka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kupiłam \"gazelkę\" miesiąc temu, ćwiczę wieczorem ok. 30-40 min. zgubiłam 5kg. Jestem bardzo zadowolona, naprawdę warto ją kupić jeśli tak jak ja nie macie czasu na chodzenie do jakiś klubów. Można ćwiczyć kiedy się chce, a efekty naprawdę są. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melitka
dziewczyny!! gdzie ja mogę kupi gazelle freestyle. Potwornie mi zależy a z TV marketu już wycofali, na allegro same podróby. Pomóżcie !!plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam pojecia gdzie kupic, ale powiem ze mam podobne do gazelki urzadzenie do cwiczen, ktore kilka lat temu nabylam z TV shopu i mowie Wam ze dziala, tylko trzeba cwiczyc na nim regularnie, ale efekty sa trwale, no i to wielka wygoda miec na kie urzadzenie w domu, taniej nas to wychodzi niz silownia czy fitness, a nie kazdy ma czas by tam chodzic, cwiczyc mozna podczas ogladania tv, lecz najlepiej z jakas energiczna muzyczka, czas wtedy mija b. szybko POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lio
ja tez chciałabym kupic gazelle freestyle . w zagranicznych sklepach kosztuje o 200 zl drozej . czy jest mozliwe kupic ten sprzet w polsce?. niestety nie ma juz w tv markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinek
sabasa to gdzie kupiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabasa
na allegro:) i jestem jak narazie zadowolona:) polecam mimo ze byl tańszy od oryginalnego ale ćwiczy te same partie miesni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinek
zapodałabyś linka chciałabym coś sprawdzonego a skoro Ty jesteś zadowolona, długo używasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabasa
no cos ty dostalam go w tamtym tyg. i uzywam go moze 5 dni ale czuje efekty:)mam nadzieje ze w krotce je zobacze:)wejdz na allegro i i napisz gazelle i tam benda:) najlepiej chyba jak bedzie jakis podobny do oryginalu i mial raczki na trzymanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika_Gda
A jakie parte mięśni ćwiczy się na Gazelle Freestyle? Oczywiście oprucz nóg :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacacwiczaca
A czy ćwicząc na takim urządzeniu, nie wyrabia się za bardzo mięsni łydek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keca
witam! ja mam gazelle freestyle do sprzedania wystawiam na allegro dzis albo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minks
Hej:)) Popieram gazelka jest świetna..schudłam 23kg,ćwicząc regularnie:))))) A teraz chcę sprzedać gazelkę, bo spełniła już swoją funkcję. Jak ktoś chciałby kupić,poroszę by napisał na maila: trans.c@wp.pl Pozdrawiam. Irma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tacy
Czy są tacy którzy schudli dzięki chodziarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
Czy to ma znaczyć że nikt nie starcił zbędnych kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto zgubił kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enigmaaaaaa
Podnoszę temat, może ktoś coś dopisze? Właśnie zastanawiam się nad gazelką dla poprawienia sprawności, wyćwiczenia mięśni i jędnrności na ciele. Zastanawiam się jeszcze czy Gazelle czy Air Walker? I jak odróżnić oryginał od bubla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś jeszcze ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubeeka
ja sie zastanawiam nad kupnem , ale raczej sie zdecyduje... mysle że warto , moja znajoma ma ja od roku i jest zadowolona, w miesiąć zgubiła na sam poczatek 4 kg , przyjemnie sie ćwiczy na tym urządzeniu , ja mam zamiar kupi ten sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia395
ja rowniez zastanawiam sie nad kupnem gazelle, glownie dlatego ze mam celullit:( Myslicie ze pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×