Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madziowa;]

Grubą pupa i uda, jak schudnac?

Polecane posty

Mam problem, schudlam już ok. 8kg tyle że schudlam od samej góry do pasa. Ręce, buzia, piersi, brzuch. Za to uda, tyłek mam tak cholernie masywny w ogóle nie proporcjonalny do reszty. Typowa gruszka. Powiedzcie mi jakie ćwiczenia, jaki sport lub cokolwiek innego co na to może podziałac najlepiej? W połączeniu z dieta oczywiście. Jeśli się ruszam to rower i szybki marsz lub marsz. Bd wdzięczna za wskazowki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm :P ...
Ja też jestem gruszka niestety :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Roman
Dziewczy, którym idzie w dupe są najlepszymi egzęplażami jeśli chodzi o zdrowie czy płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledziu moje kolejne pytanie może tobie wydać się irracjonalne ale zawsze wydawało mi się ,że najpierw się chudnie potem kształtuje mięśnie [wiem ,że jest coś takiego jak budowanie mięśni an tkance tłuszczowej lecz nie mam pojęcia na czym to polega] Wychodzi na to ,że najlepiej nadal skupiać się na całym ciele, ćwiczeniach nie tylko na dolne partie, ale do tego np. skupić się na bieganiu? Czy to byłoby rozsądne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola nawet tak nie mów;p z moich już mało co zostało, ze dwa rozmiary mi poleciały bez biegania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego
chcesz pozbyć się pupy?Popatrz na dziewczyny typu celebrytki i piosenkarki -one jek mają ponadwymiarowe pupy ,to je ubezpieczają na wysokie kwoty ,ubierają obcisłe ubrania i wystawiają gdzie się tylko da.Jak coś nie mogą zmienić ,to robią z tego atut,a reszta ludzikow wzdycha do tego i postrzega jako symbol kobiecości i seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo raczej z samych ud nie da się zejść a moje są w ogóle nie proporcjonalne do reszty ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego
Nie obrażajcie Uroczego romana,bo on ma rację.Wystarczy trochę poczytać ,aby się o tym dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem szerokie biodra i w ogóle, alee jakoś najbardziej mi na tym nie zależy póki co;] i na to nie ma wpływu raczej ilość tkanki tłuszczowej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exfatty
Sama mogę polecić oczyszczenie organizmu ze zbędnych toksyn. Ja używałam do tego suplementu Double Detox od Noble Health i wtedy zrzucanie kilogramów szło sto razy łatwiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też gruszka
miałam podobną sytuację, jak chudnę to od razu widać to na twarzy, a w talii, udach, pośladkach optycznie nic się nie zmieniało, szczególnie jak stosowałam diety. Teraz jestem w ciągłym ruchu: chodzę szybko, dwa razy w tygodniu korzystam z basenu, ale to naprawdę robię sobie wycisk, korzystam z sauny, masuje uda i pośladki pod prysznicem, a od zeszłego miesiąca masuje się wałkiem z metalowymi kolcami- pierwsze wrażenie jest fajne: niesamowicie rozgrzewa, co ma na pewno wielki wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, skóra jest zaczerwieniona, a po spodniach czuje, że są luźniejsze. Ostatnio od koleżanki, z którą dawno się nie widziałam dostałam komplement, że wyszczuplałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem gruszką niestety. najgorsze jest to, że nawet jak przybiorę na wadze, to wyłącznie w udach i pupie, a u góry szkielecik - obojczyki ciągle wystające, dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anszlina
no co tu dużo mówić - ruch, ruch i jeszcze raz ruch - tak jak pisali inni - bieganie, taniec, sex : ) ja lubię sobie potańczyć przy muzyce na żywo. raczej gdzieś w klubach, na mniejszych koncertach, ale teraz mój luby zabiera mnie na koncert QUEEN do wrocławia, więc tam się poruszam z pewnością bardziej : ) apropos, ktoś z was tam będzie? może będziemy mogły pochudnąć razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Polecam Wam bieganie. Pomaga świetnie spalić zbędny tłuszcz. Uwaga tylko na problemy ze stawami kolanowymi, mogą się przeciążyć. Wtedy polecam kąpiele w soli bocheńskiej. Generalnie dla spalenia tłuszczyku dobrze jest biegać aerobowo - dłużej, ale mniej intensywnie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibali
Zerknij na stronę slimon.pl . Jest tam masa porad oraz diet :) Na tamtym forum też znajdziesz wiele cennych porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm88
Polecam bieganie Jest dobre na wszystko. Teraz jest na to idealna pogoda. Jak przyjdzie zimna można dalej biegać na bieżni oglądając swój ulubiony serial Właśnie się przymierzam do zakupu tego sprzętu. Fajne propozycje znalazłam na http://mmo.pl/44-bieznie . Ceny atrakcyjne i profesjonalny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia belska
U mnie jak na razie skuteczna jest klasyczna metoda... Nieco zmieniłam dietę i zaczęłam trochę ćwiczyć. Do tego biorę Foreverslim i faktycznie efekty są zgodne z oczekiwaniami. Tracę tak od 0,75 do 2 kg tygodniowo - zależy od intensywności. Najważniejszy jest dla mnie jednak fakt, że rzeczywiście się dzieje i być może powrócę do mojej normalnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftgh
JAK NIE PRZYTYĆ W ŚWIETA? To proste: JEŚĆ JAK NAJMNIEJ ! ;) A jeśli ktoś ma z tym problem, to mam kilka rad: najważniejsze to zapełnić żołądek niskokalorycznymi potrawami, wtedy nie będzie już za wiele miejsca na to, co tuczy, a my będziemy nasyceni;) zamiast ciast- owoce zamiast śmietany- dodajmy do zupy jogurt naturalny zamiast smażyć pierogi na tłuszczu- ugotujmy je, będą o wiele mniej kaloryczne! zamiast smażonych ryb ryby w galarecie zamiast kompotu czy napojów - YERBA MATE !!! Tą ostatnią szczególnie polecam. YERBA MATE hamuje głód, daje poczucie, że jesteśmy nasyceni, wspomaga trawienie i przyspiesza przemianę materii. Jest to genialny napój dla tych, którzy nie chcą się obżerać w święta, ale są jednocześnie łakomczuchami i widok ciast i kalorycznych dań może ich złamać. Ja piję Yerbę od dawna, schudłam na niej, i zamierzam zaszokować nieco babcie i ciotki, popijajac Yerbę w czasie Świąt z tykwy :D Będzie na pewno nietypowo, ale wiem, że dzięki temu nie przytyje i pójdę spać po wieczerzy z lekkim brzuchem i bez wyrzutów sumienia ;) Polecam zaciekawionym tematem zajrzeć na blog o Yerbie: http://yerbomaniaczka.blog.pl/ Tam macie skład Yerby, jej właściwosci potwierdzone badaniami i różne cenne informacje. Polecam także ten sklep z Yerbą, ceny są dużo niższe niż w większości sklepów: http://yerbomania.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowy
Musze was skarby zmartwic ale takie szybkie odchudzanie nie daje dlugotrwalego efektu.Znam laske ktora sie napalila na odchudzanie wprawdzie schudla ale zaraz rzucila diete i spowrotem wrocila do wagi tak wiec trzeba chudnac stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jeden sposób
by trwale schudnąć: zmienić nawyki żywieniowe na stałe i na stałe wprowadzić ruch: czyli ćwiczyć nawet wtedy gdy już się osiagneło wymarzoną wagę/sylwetkę ćwiczyć nie tylko po to by schudnąć, ale dla przyjemności dla zdrowia, codziennie lub minimum 3 razy w tygodniu po pół godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknd
to nie działa tak że jak masz wielki brzuch to robienie brzuszków pomoże ci go zlikwidować, a jak masz grubą pupę to bieganie czy ćwiczenia na tyłek pomagają. tak samo w przypadku brzuszków czy biegania czy innych ćwiczeń tłuszcz jest pobierany z całego ciała nie tylko z miejsca które ćwiczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwkowska
niezłe ROKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonnnnnnka
Na you tube sa cwiczenia na nogi z MEL B ja je robie drugi tydzien i jest super. Mam pododnie jak ty w pasie mam 60 cm a w udzie 55 :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×