Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka_83

grube łydki -pomocy !!!

Polecane posty

Gość bambinek
mi po tygodniu nart obwód łydki spadł o 1 cm :) i chyba po joggingu też mi trochę spadło ale ogólnie mam ten sam problem :/ żadnych kozaczków nie mogę zapiąć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża liczba powtórzeń
brz obciążenia. to w teorii. w praktyce to ja mam grube łydki i lubię tylko ćwiczenia siłowe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durex exstra safe
jeśli to są mięśnie to raczej nie masz szans jak troche sadełka to zniknie przy ogólnym odchudzaniu ile masz w obwodzie? ja mam, od roweru,38 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża liczba powtórzeń
ja mam też 38-39 cm. wzrost 163. kupowanie kozaków to koszmar.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinonka
znam ten bol to samo 38...i nic nie moge z Tym zrobic...biegalam, jezdze na rolkach na rowerze nartach ogolnei urpawiam duzo sportu, mam szczuple uda ...ale te lydki to koszmar;/ zadnej spodnicy nie moge zalozyc....;/ porazka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
Hej wszystkim! poczytalam troche wasz ewypowiedzi i doszlam do wniosku ze nie tylko ja mam takie problemy. mam 39 cm w obwodzie lydki. to jest tragiczne.. nie nosze spodnic ani krotkich spodenek. bardzo mi tego brakuje. co mam zrobic. jezeli ktos zna jakies konkretne cwiczenia to prosz eo odpowiedz!! A I JESZCZ EEJDNO PYTANKO: CZY JAZDA NA ROWERZE POWIEKSZA LYDKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mialam w obwodznie lydki 40cm. Od dwoch tygodni cwicze Pilates i rozciaganie. Pilates 3 razy w tygodniu po 60 minut a stretching codziennie ok 30 minut. Przez te dwa tygodnie zrzucilam 3 cm z lydki i takze trzy cm z uda. Nie stosuje zadnej diety, tylko te cwiczenia. Spodnie ktore kupilam miesiac temu juz sa za duze. Mi pomaga moze wam tez pomoze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
w 2 tyg heheh ciekawe... ;) a czy ktos z twoich czlonkow rodziny ma podobny problem z łydkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slyszalam o tym
Lilalo- serio? Aż wierzyć się nie chce. No wlasnie, jak to jest, czy ktos w rodzinie u ciebie ma problemy z grubymi łydkami czy to "rzecz nabyta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slyszalam o tym
aha i czy cwiczysz pilates tylko na nogi czy na cale cialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 41 cm obwodu i jest to dla mnie duzy problem . nie mieszcze sie z zadne kozaki, nie moge sie dopiac moje lydka nie sa tluste raczej sa umiesnione ale one sa po prostu wielkie. co tu robic moze jest na to jakis sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly furtado
polecam stepper.Mi wyszczupla łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a co z bieganiem też są jakieś efekty czy nie bardzo... ja zawsze miałam ciut za duże łydki.... nie ważne czy skakanka, czy bieganie czy ćwiczenia...jakieś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalalamna
lilao narobiłaś chęci i nadziei i zniknęłaś! Głupia uwierzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bylam na dluuugi urlopie u rodziny i nie mialam netu tam. 1.Wiec moj pilates to \"Pilates latwe cwiczenia ksztaltujace sylwetke\" firmy Current. jest to program pierwszy ale dla mnie mocny. Kupilam w Empik\'u 2.Stretching - koncentruje sie tylko na nogach bo z nimi mam najwiekszy problem a cwiczenia mam glownie z tej strony: http://wdziek.info/stretching-czesc_2.html 3. mumifikacja lub foliowanie z olejkami eterycznymi i kawa- robilam to dwa razy w miesiacu ale teraz mam isc na wesele wiec bede robic dwa razy na tydzien. U mnie w rodzinie ja moja mama i moja babcia mialy problemy z nogami. Ja dodatkowo sobie zwiekszylam obwod - nalogowo jezdzilam na rowerze i tym sposobem lydki to kule miesni brr... nie znosze ich ale jest coraz lepiej. Na mnie to wszystko dziala super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpella
Ja mam też obwód łydki 38 i nie jest to genetyczne, moja mama ma bardzo szczupłe łydki. Nie wygląda to aż tak źle, ale chciałabym popreawić wygląd łydek, w miniówkach wyglądam tragicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sass
ja mam 36cm i nie uważam, ze mam grube łydki! ale za to mam grube uda (55-56cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiryty
hejka myślałam że tylko ja zostałam sowicie obdarzona przysadzistymi kończynami dolnymi;] ja mam w łydce 41cm o biodrach już nie wspomnę ;/ przerabiałam już wszystkie możliwe ćwiczenia chudnę wszędzie tylko nie w łydkach ostatnio bawiłam sie w ćwiczenia Callenetics (były efekt) ale skręciłam kolano i zaintrygował mnie Pilates;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effelinka
Sass ja mam takie wymiary jak Ty :P i uwazam ze nie jest super ale nie ejst zle...tym bardziej ze faceci mowia mize mam super nogi...oni nie lubia za chudych lydek :P Ja ostatnio chodze na silownie i stepper mi troche pomniejsza lydki..ale robie na lekkim obciazeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiryty
zapomniałam dodać że mam 163 cm +takie łydy to taka zdeczka nie proporcja ;/ steper już przerabiałam bez rewelacyjnych efektów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii UK
ja mam w lydce 34 cm i wzrostu 164cm i mam straszna obsjesje na punkcie tych lydek :( znam jedno cwiczenie ktore nniby pomaga.. ale niedawno zaczelam wiec jeszcze rezultatow nie widze.. wiec 1. stajemy prosto, nogi zlaczone 2. robimy krok w przod lewa noga. Prawa stoi w miejscu 3. prawa noge zginamy w kolanie i tak jakbysmy chcieli ukleknac. 4. zatrzymujemy sie kolanem, kilka cm nad ziemia i wytrzymujemy jak najdulzej sie da :) 5. powoli wstajemy, i droga noga :) Powodzenia w gubieniu cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii - mam wrażenie, że opisałaś zwykły wykrok w przód.. to jest bardzo dobre cwiczenie, ale na mięśnie czworogłowe uda i pośladkowe większe.. uważaj, żeby Ci te partie nie urosły bardziej niż oczekujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii UK
hmmmm .. to cwiczenie bylo w jakiejs gazecie i pisalo ze na lydki.. a jak je wykonuje to czuje skurcze w lydkach ( chociaz nie tylko bo rowniez uda i posladki) wiec obie chyba mamy racje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwiczę teego typu ćwiczenia od roku i w kwestii łydek NIC się nie zmieniło.. ani nie urosły (co byłoby pożądane) ani tym bardziej się nie zmniejszyły.. natomiast pośladki i czworogłowe uda całkiem nieźle, uda nawet aż za bardzo ;) trudno wyszczuplić łydki, trzeba je mocno rozciągać, ale ćwiczeń jako takich raczej nie ma, bo to w dużej mierze sam mięsień jest spory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onananatka
Ja mam łydki 42cm :), więc się nie macie co łamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanek695
hej, a zastanawiałyście się może nad chirurgią plastyczną? ostatnio wpadł mi do głowy ten pomysł.. poszukałam troche w necie, w klinikach jest oferowane odsysanie tłuszczu/modelowanie albo okolic kostkowych albo łydek, ceny wahają się miedzy 3-4tyś zł nie znam jednak żadnej osoby ktora mogła by cokolwiek powiedziec na ten temat z autopsji.. co o tym myślicie? moje łydki wyglądaja niezbyt atrakcyjnie, można powiedziec ze sa proste, nie mają prawie wcięcia w kostce.. jestem osobą bardzo szczupłą dlatego te łydki wyglądają conajmniej dziwnie - i tak powstał poważny kompleks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka73
rower raczej zaszkodzi kiedys mialam chude i ladne lydki jak gralam w pilke, a jak zaczelam mniej wiecej od 3 lat jezdzic tylko na rowerze to mam masakre.. chce mi sie plakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×