Odpowiedz na ten temat

grube łydki -pomocy !!!

• gość 2013.06.08 [23:16]
    "Ja mam 41 cm w łydce:/ chyba skusiłabym się na wycinke mięśnia." nie wierze, ze ludzie moga miec az tak posrane w glowie...kroic zdrowa noge aby wyszczuplic???? swiat sie niebawem skonczy bo glupota ludzka osiaga juz poziom krytyczny
  • wzrost 164 centymetry ;) 2013.06.09 [09:13]
    Dokładnie, tutaj zamiast operacji przydalaby się wizyta u psychologa z problemem braku samoakceptacji...
  • gość 2015.04.14 [11:49]
    kilka dni temu ostrzyknęłam sobie miesien zewnetrzny lydki botoxem teraz czekam na efekty. ponoc po miesiacu bedzie juz widac.
  • gość 2015.07.04 [20:44]
    Napisz mi prosze czy sa efekty po wstrzyknięciu botoksu w łydki. Ja mam miec taki"zabieg" w najblizsza środe w klinice w Warszawie. Bede wdzieczna
  • Zuzance 2015.08.11 [10:37]
    Dziewczyny ! Tydzień temu zoperowaliśmy sobie łydki w klinice w Düsseldorfie . Jest to jedyna w Europie klinika , ktora zajmuje sie problemem przerostu mięśni łydek! W łydce miałam 42 cm przy wadze 60kg ! Wyglądałam strasznie ! Łydki miałam większe od ud! Nie mogłam dużej z tym zyc ! Z racji młodego wieku 21 lat zdecydowałam sie na operacje! Udało sie wyciąć 1,5 kg mięśni z dwóch łydek ! Obwód zmniejszył sie do 34,5 cm ! Efekt jest fenomenalny ! I bol do zniesienia ! Śmiało wszystkim polecam borykajacymi sie z tym problemem ! Na drugi dzien po operacji śmigałam juz po korytarzu na korku 7 cm , dzisiaj po tygodniu przeszłam na 3 cm, a w weekend bede próbowała juz na płaskim ! Gdyby ktos chciał moge podzielić sie zdjęciami! Pozdrawiam wszystkich !
  • Zuzance 2015.08.11 [10:41]
    Odnośnie botoksu z tego co wiem efekt jest bardzo niewielki od 1 do 2 centymetrów, wiec w moim przypadku to nie było warte , gdyż problem i tak by istniał.
  • gość 2016.08.21 [18:59]
    Dałabym wszystko by mieć 38 w obwodzie. Bardzo wam zazdroszczę. W obwodzie mam 45.
  • zanuchna 2016.08.22 [14:16]
    mięśnie łydek przecież powiększają się od ćwiczeń... a wy szukacie ćwiczeń na ich wyszczuplenie? :/ to chyba nie zadziała, chyba, że jakieś specjalne ćwiczenia, bo jak się przeprowadziłam na 3 piętro w bloku bez windy to po miesiącu miałam bardzo zgrabną pupę, ale wszystkie spodnie niestety zrobiły się za ciasne w łydkach smutas.gif
    Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu. – Benjamin Franklin
    edytowano 2016.08.22 [14:17]
  • gość 2016.11.02 [17:22]
    a ja poznalem dziewczyne przez net i jak mi przylala zdjecia i zobaczylem te grube kostki to przestalem odpisywac
    kobieta ma byc drobnej budowy a nie czolg
  • gość 2017.01.27 [22:18]
    To mam coś dla Was- rajstopy modelujące http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/
    uważam ze to świetne rozwiazanie własnie przy takim problemie. Sprawdzcie sobie jak sie prezentują.
  • gość 2017.02.15 [17:01]
    Zgadzam sie bo też o tych modelujących czytałam http://charlizemystery.com/2017/01/typowy-dzi en-blogerki/
    I kupiłam je. Dla mnie sa naprawdę super.
  • Pajda 2017.03.19 [20:18]
    Zuzance proszę o zdj na maila palinkas92@interia.pl. Mysle intensywnie o operacji w dusseldorfie jednak wciaz się waham. chcialabym zobaczyc efekty. bede bardzo wdzieczna..... A moze ktos jeszcze poddal sie takiej operacji???
  • gość 2017.03.29 [22:53]
    Trafiłam na fajne miejsce, które równiez i Wam mogę polecić jako własnie to najlepsze jesli chodzi o babskie informacje oczko.gifhttp://kobietapisze.pl/o-tym-jak-zdrowo-i-prz yjemnie-spedzic-dzien-sprawdz-nasze-rady/2017/02/28/
  • Defma 2017.04.25 [14:45]
    Cw1: stajemy w sporym rozkroku robimy głęboki skłon w przód I pogłebiamy go ale delikatnie wytrzymujemy tak chwilę po czym przenosimy skłon do prawej nogi wytrzymujemy tak chwilę z 20 s później przenosimy się do lewej nogi wytrzymujemy tak 20 s i wyprost ćwiczenie można powtórzyć pare razy
    Cw2: Siadamy na podłodze lub macie z wyprostowanymi nogami po czym sięgamy w przód jak najdalej się da żeby dotknąć koniuszków palców u stóp a stopami probujemy dotknac rąk. Jeśli przychodzi nam to łatwo chwytam za palce u stóp i przeciągamy je do siebie delikatnie. Pamiętajmy żeby nie forsować za bardzo tych pozycji bo to jest niedobre dla kręgosłupa. Jesli cwiczenie bedziemy robic codziennie to z czasem będzie nam przyspazac mniej trudnosci
    Cw3: pozycja deska (plank) na zgiętych rękach, przenosimy ciezar ciała do tyłu i do przodu. Przy przenoszeniu ciezaru ciała w tył nasze łydki się rozciągają.
    Nigdy nie powinno sie forsowac pozycji na maxa bo mozna sobie cos pouszkadzac szczegolnie jak jestesmy nie rozgrzani i miesnie są zastane.
  • gość wczoraj [13:32]
    Do dziewczyn, ktore mialy operacje w Dusseldorfie....
    mozecie mi podac maila do siebie? zastanawiam sie nad taka opracja i mam kilka pytan. bede wdzieczna za pomoc
  • angelikaaa1979 dziś [15:38]
    Na grube łydki polecana jest jazda na rowerze, ale po równych powierzchniach (nie pod górę) bo inaczej efekt będzie odwrotny i jeszcze bardziej urosną.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...