Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek748339

Gym Form Abstorm

Polecane posty

Gość marek748339

Moja opinia na temat tego urządzenia od mango: jeśli chodzi o plusy to łatwo się składa (przynajmniej mnie szybko poszło a dość sporo jest do składania), plus że ćwiczenia łatwo się wykonuje. Minusy: największy minus to brak instrukcji w języku polskim!!!!, jeszcze przy cenie za ponad 300 zł za urządzenie to naganne, nie cierpię jak kupuje coś w Polsce i nie ma instrukcji w j, polskim. Akurat znam dobrze angielski, więc sobie poradziłem ale chyba jak kupujemy coś w Polsce to oczekujemy, że będzie po polsku? jasne jak słońce, więc tu ewidentnie olewka w stronę konsumenta, byle zamówić, a potem to radź sobie sam. Co z tego, że jest poradnik zdrowego żywienia- brak w j polskim, przewodnik do ćwiczeń- brak w j polskim. Kolejny minus, to brak informacji jak długo trzeba ćwiczyć, z jakimi częstotliwościami na nim, jedynie jest wspomniane , żeby zacząć od 2 min sesji i to tyle, więc klient nie wie jak wykorzystać urządzenie by maksymalnie zwiększyć efekty pracy z nim, musi na oko :). Aha i urządzenie jest do wagi 87 kg, czego też nigdzie nie piszą, informacja ukryta o której się dowiemy z instrukcji w różnych językach ale nie polskim, Więc wiele rzeczy jest zrobione byle jak, no a jesli słabo znacie angielski, ruski, hiszpanski, norweski, niemiecki to nie kupujce bo nawet tego nie złożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto normalny kupuje takie badziewie i po jaką cholerę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×