Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Axaa

hula hop a opona na dole brzucha

Polecane posty

Gość Axaa

Czy ktoś wie może, czy to mogłoby pomóc? Mam za sobą długą walkę, ale już dawno zwątpiłam. Może coś innego, chciałam spróbować tego kółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest rewelacyjne! ja sama będąc na diecie poza rowerem tylko hula hopu używałam i pozbyłam sie tłuszczyku z brzucha i tzw oponek :) spróbuj, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Dzięki, chyba spróbuję. Tylko z moją ślamazarnością będzie ciężko się nauczyć kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drsvtg
przez ile min dziennie powinno sie cwiczyc?i po jakim czasie mozna zauwazyc efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
a ile można wytrzymaC? ponoć jak się przesadzi, to może nawet dysk wypaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krece ok 30 minut dziennie od jakichs 3 miesiecy i musze powiedziec ze bardzo zeszly mi boczki z czego jestem bardzo szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
A ja nie umiem krecic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej od 30 minut do godzinki. na początku mniej, później można dodawac codziennie 5 minut. to jest naprawdę fajna rzecz, te hula :) przyjemne, niemeczące ćwiczenie a jakie efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bno własnie
kupilam sobie hula hop i okazało sie ze nie umiem krecic - jak byłam mała to nie miałam z tym problemów a teraz .... masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się uczyłam kręcić chyba z 2 tygodnie... codziennie po poł godziyn walczyłam z kółkiem i powoli powoli się udawało. najpierw 15 sekund, później już mogłam praeie minutę, teraz mogę hulać bez przerwy godzinę albo nawet dłużej, nie wiem, bo nie próbowałam powyżej godziny ;) więc dziewczyny, nie poddawajcie się, tylko próujcie dalej, a na pewno w koncu wam się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Dalej ucze sie krecic ale srednio mi idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takeshita
hmm...tez chyba zaczne krcić tym hula hopkiem :D kiedyś jak miałam z 8 lat bylam nawet na zawodach w kręceniu i potrafiłam spedzać całe dni na kręceniu kółkiem :) mam nadzieje ze teraz bede chociaz troche pamietać jak sie kręci hehehe :) musze stracić 8 cm z talii i boczki :) a czy tłuszczyk z brzucha pod pępkiem tez znika ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka srednice
musi miec hula-hop? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mozna kupic hulahop
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam
w Tesco, za 4,99. Dosypalam sobie ryzu, co by ciezsze bylo i qrde teraz mam siniaki na biodrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×