Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miladama

jak ćwiczyć na siłowni aby schudnąć?

Polecane posty

Gość miladama

Chodzę na siłownie 3 razy w tyg. Ćwiczę po 3 serie po 13-20razy zwiększając obciążenie za każdym razem. Czy dobrze dobrany plan ćwiczeń na schudnięcie i wysmuklenie? czy to bardziej na mase są ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
no widzicie każdy inaczej mówi.. bo ja właśnie dużo białka jadłam:D czyli wegle wskazane? a białko odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
bo na poczatku właśnie robiłam małe obciążenia i dużo powtórzeń czyli wrócic do pierwszej wersji cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
kalipso55 i o takie konkretymi chodziło:) może masz jakiś .ink lub ebooka na ten temat odżywiania i ćwiczeń? bo właśnie nie chce byc pakerem;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
dzięki coś poszperam na necie:) a nie wiesz może co przed treningiem jeśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
dzięki wielkie zastosuje to juz od jutra:) ale w sumie popularna jest ta dieta dukana , duzo diet jest z naciskiem na białka właśnie a nie weglowodany.. moze orietnujesz sie i na wlasnym przykładzie jak szybciej schudnac? jedzac warzywka i owoce czy jajcówy z jogurtami?":) chociaz warzywa maja mniej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
ten np cytat mnie wlasnie myli do twojej wypowiedzi o kolacji "Jeśli naprawdę chcesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej to niestety o oprócz ćwiczeń musisz zmienić sposób odżywiania. - Jedz więcej białka. Zamiast węglowodanów częściej wybieraj ryby, chude mięso (szczególnie piersi z kurczaka), orzechy, nabiał. Szczególnie unikaj węglowodanów wieczorem. Węgle trzeba spalić, aby nie odłożyły się na tłuszcz, co przed spaniem nie jest możliwe. Białko w przeciwieństwie to węglowodanów łatwo się wchłania, nie trzeba go spalać. Dlatego lepiej zjeść białko na kolację, czyli np. sałatkę z tuńczyka z pomidorem lub serek wiejski oczywiście bez chleba:)"" i jak tu nie zwariować;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
no właśnie dukana nie prowadze bo juz po dwoch dnaich jak jem same bialko to nerki mnie bola.. ale właśnie jadam tak wiecej mięsa, jajek plus warzywa , zupy warzywne i jakiś jogurcik light wiec wegle tez dostarczam, a teraz panuje model zbilansowanej diety z eod rana sie jada wiekszosc wegli konczac na bialkach na kolacje.. wiec mam metlik wglowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
na pewno poczytam o diecie strukturalnej, nawet myślę ze mam książkę gdzieś w domu jego:) ale tez zauwazylam ze jak jadam wiecej bialek to tak woda mi sie nie zatrzymuje w organizmie i nie puchne. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
wlasnie ja soli wogolen nie uzywam, potraw z sodą też unikam, a jak duzo wypije w dzien to brzuch jak galareta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladama
ha wiedziałam ze mam jego książke juz sie biore za lekture:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie za dużo razy podnosisz. Ciężary powinny być tak dobrane, aby podnosić od 4 do 7 razy, czyli powinnaś zwiększyć ciężar. Czym większy ciężar tym większy wysiłek, a co za tym idzie - organizm wydziela więcej hormonu wzrostu, który jest najlepszym naturalnym spalaczem tłuszczu. Do tego najlepiej ćwiczyć na duże partie mięśni, takie jak mięśnie ud. Należy przy tym pamiętać, że organizm kobiety wydziela mniej hormonu wzrostu niż u mężczyzny więc niestety kobietki mają trudniej. Po takim mocno siłowym treningu dobrze jest pójść na bieżnię lub rowerki. przy treningu na siłowni z dużymi ciężarami należy uważać, aby nie stracić swojej kobiecej sylwetki, no ale to już kwestia co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdziczka
Ja powiem Wam, że no u mnei ciężko było z siłownią i jednak zdecydowałam sie na taki rodzaj aktywności ;) www.aqua-zumba.pl/ Polecam Wam, bo zajęcia sa rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Jeśli chcesz generalnie schudnąć, to może powinnaś więcej wykonywać treningu aerobowego. Ćwicz na sprzętach ok 15-20 minut, a potem biega kolejne tyle. Najlepsze na chudnięcie są takie aktywności jak bieganie, pływanie, etc. No i oczywiście jednoczesna dieta. Uważaj tylko na zbytnie przeciążenie stawów kolanowych - dobre są na to kąpiele w soli bocheńskiej, fajnie regenerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że jeśli ktoś nie ma zbytniego pojęcia o ćwiczeniach, to lepiej żeby skontaktował się z trenerem personalnym. Ja ćwiczę z Pania Anią www.aniamatusik.pl i efekty są niesamowite. Widać progres i sama czuję się znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiczę wg ćwiczeń Chodakowskiej + siłownia 2 razy w tygodniu. Skalpel co dwa dni - pomaga. Do tego odpowiednie nawodnienie i wzmocnienie - piję wodę Redox i bardzo mi pomaga na wzmocnienie przy ćwieczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna509
ja jestem strasznie leniwa;/ ale zapisałam się na siłownie. Z Ewą próbowałam, ale ciężko się samej zebrać - nie ma wymówek, po prostu leń! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje udać się do miejsca gdzie można ćwiczyć pod okiem specjalistów. Jednym z takich miejsc jest klub Vera Sport- http://www.verasport.pl/. Mają wyspecjalizowaną kardę i cały wachlarz zajęć, każdy znajdzie tam coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe00
Ja za to chodzę do Saturn Fitness, który jest w Warszawie na Bielanach. Fachowcy tam pracują. Mi dopasowali indywidualny plan ćwiczeń. Już widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o sylwetkę itp. a chodzę dopiero trzeci tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też instruktor ustalił ćwiczenia do tego polecił abym piła Aqua Slim, bo wspomaga odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×