Odpowiedz na ten temat

jak ćwiczyć w domu?

• pellengrino 2016.05.08 [20:51]
    ja też polecam Chodakowska, siódme poty z nią wyciskam i czasem to mam ochotę czymś rzucić w telewizor ale widzę efekty i jestem od razu szczęśliwsza smiech.gif każdy ruch jest dobry, do tego dieta i ewentualnie tutaj jakieś IQGreeny czy cokolwiek innego i forma na lato się robi!!
  • gość 2016.05.09 [18:59]
    iqgreen to te z zieloną kawą? właśnie słyszałam że ta zielona kawa to naprawdę zbawienie dla sylwetki smiech.gif a jeśli chodzi o Chodakowska to też jej momentami nienawidzę za te męki ale ostatecznie wygrywa życie swoimi treningami <3
  • pellengrino 2016.05.10 [09:17]
    tak mają w sobie bardzo dużą zawartość zielonej kawy usmiech.gif no i ruszają metabolizm z miejsca. jestem po 30 i na dodatek miałam duże problemy z kręgosłupem i to spowodowało, że przytyłam.. oczywiście nie sama z siebie do końca bo jadłam jak opętana..
  • lord4sportPoznań 2016.05.13 [15:25]
    Prowadzę salon sprzętu fitness w Poznaniu. W swojej ofercie posiadam m.in. orbitreki, bieżnie, wioślarze, rowery magnetyczne i spinningowe.
    Każdemu szukającemu odpowiedniego sprzętu chętnie doradzę i pomogę dobrać odpowiednie urządzenie.
    Zapraszam do kontaktu:
    poznan@lord4sport.pl
  • tristiana 2016.05.14 [14:33]
    też zamierzam brać właśnie iqgreeny, zamówiłam wczoraj i czekam na przesyłkę, mam nadzieje że dojadą do mnie jak najszybciej bo trzeba się brać za sylwetkę na lato, to już ostatni dzwonek jezyk.gif
  • gość 2016.11.30 [12:58]
    Polecam artykuł http://tanie-odzywki.pl/blog/4_jak-cwiczyc-be z-wychodzenia-z-domu . Bardzo przydatne rady jak zacząć ćwiczyć w domowym zaciszu usmiech.gif
  • gość 2017.03.05 [19:47]
    Warto zainwestować w suplement largomass, przy stosowaniu sumiennych treningów. Osobiście miałem okazje wspierać się danym suplementem i udało mi się uzyskać wymarzoną sylwetkę.
  • gość 2017.04.06 [11:05]
    Orbiterek, stepper czy rowerek stacjonarny to najbardziej się nadają. Na avans.pl kupowałam matę i stepper i ja na tym trenuję w domu.
  • gość 2017.04.24 [19:41]
    Ja mam problem z ćwiczeniami w siłowniach. Nie są dla mnie. Zbyt dużo ludzi i przede wszystkim dojazd zbyt długi. Motywacja do ćwiczeń jest, ale staram się to rozwiązać w trochę inny sposób. Zaczęłam kupować sprzęt fitness do domu. Na początek kilka prostych przyrządów, które pozwolą mi na oswojeni się z treningami. Wszystko odwww.sklep.bescomo.pl a dalej, jeśli nadal będę chciała i zobaczę efekty, rozbuduję swoją domową siłownię.
  • Madzia8798 2017.04.24 [21:24]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam
  • gość 2017.06.15 [15:59]
    Powinniście tez odwiedzić tą stronę http://www.michalwrzosek.pl/trening/jak-zacza c-cwiczyc/
    Znajdziecie tutaj wszelkie niezbędne i cenne informacje na ten temat.
  • Joanna15 2017.07.16 [14:19]
    Jest naprawdę wiele ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Nie musisz koniecznie iść na siłownie. Ja od jakiegoś czasu też przerzuciłam się na domowe ćwiczenia aczkolwiek zainwestowałam też w podstawowy sprzęt typu sztanga, hantle itp jezyk.gif Polecam przeczytać sobie artykuł, fajne ćwiczenia które możesz wykonać gdzie tylko chcesz : https://www.skoknawage.pl/cwiczenia-na-dolne- partie-brzucha/ oczko.gif
  • Tośka18 2017.07.22 [14:39]
    Trzeba mieć silną wolę i determinację. Postawić sobie cel i do niego dążyć. To jedyny sposób na rozpoczęcie ćwiczeń.
  • gość 2017.07.26 [14:07]
    Moim zdaniem atlas do ćwiczeń jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się do ćwiczeń w domu, za jego pomocą możemy ćwiczyć wiele grup mięśni. Na stronie: https://www.abcfitness.pl/fitness-i-silownia- c125/sprzet-silowy-c26/atlasy-do-cwiczen-c32 znajdziemy poradniki, które pomogą nam w wyborze orbitreka i nie tylko oczko.gif
  • gość 2017.07.27 [00:12]
    Polecam do ćwiczeń dorzucić jakąś niekonwencjonalną technikę usmiech.gifhttp://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na -odchudzanie/ warto poczytać.
  • gość 2017.09.03 [19:26]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.09.04 [17:44]
    garść użytecznych poradwww.active24.com.pl/blog
  • Joanna Markowska 2017.09.05 [11:43]
    Ja ja ostatnio zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego https://www.tvokazje.pl/glowna/1639-booty-max x-urzadzenie-fitness-.html by ćwiczyć w domu. Wiadomo, nie zawsze mam czas na to by iść na siłownie a takie urządzenie dało by mi możliwość regularnych ćwiczeń nawet w domu. Ktoś może ma taki sprzęt?
  • wytrenowana 2017.09.05 [21:27]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...