Odpowiedz na ten temat

Jak ćwiczyć w domu?

• gość 2017.09.07 [11:33]
    Dużo zakupów do swojej siłowni w piwnicy zrobiłem na stronie www.k-sport.com.pl , mają dobrej jakości rzeczy swojej marki K Sport, ale też Bushido jeśli ktoś by potrzebował kamizelki z obciążeniem czy worka bokserskiego.
  • gość 2017.09.22 [12:00]
    Jak urządzałem swoją siłownię w piwnicy na początku tego roku to głównie bazowałem na sprzęcie ze stronywww.k-sport.com.pl . Mam oczywiście stojaki, ławeczkę do wyciskania, sztangę, talerze i tak samo sobie rękawice i worek Bushido kupowałem tutaj, ponoć te Bushido są najlepsze, najgrubsze i trudno jest uszkodzić taki wór.
  • Mulrzyk 2017.09.24 [11:33]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.09.26 [21:42]
    Ważne aby ćwiczyć r e g u l a r n i e ! To podstawa usmiech.gif Dzięki temu uzyskamy fajne efekty. A w jakim czasie to juz zależy od was. Poczytajcie sobie więcej tez o suplementacji na http://www.elitesportfood.pl/ - coś co dobrze wiedzieć oczko.gif
  • gość 2017.09.28 [14:54]
    Proponuję bieżnie bo da się ją fajnie złożyć i schować do szafy, na avans.pl są takie nie drogo sprzęty, naczytałem się że żeby schudnąć wystarczy jadać regularnie 5 posiłków i ćwiczyć, więc to żadna filozofia
  • gość 2017.09.28 [15:27]
    na avansie to sobie możesz telewizor kupić a nie bieznie... buauahahahah chyab zabawkowa
  • areksocha 2017.10.03 [14:23]
    W mojej siłowni dużo sprzętu stoi od K Sport – http://k-sport.com.pl , szczególnie lubię ich drążki są w bardzo fajny, przemyślany sposób zaprojektowane, przez co można na nich każde ćwiczenie wykonać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...