Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

Jak często ćwiczycie?

Polecane posty

nie jestem wysportowana, ale czas to zmienić i trochę się ruszyć. Myślę, że zaczne od spacerow i biegania. Ile razy w tygodniu powinnam na początku się ruszac? jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecdowanie glownie siedze, czasem jakis spacer, ale nie chodze na silownie juz od dlugiego czasu, basen bardzo sporadycznie. czasem boli mnie kregoslup juz z tego wszystkiego:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanpatapataptiang
Z tego co wiem powinno się ćwiczyć najczęściej co dwa dni, ćwicząc codziennie przyzwyczai się miesnie do pracy i nie będzie dobrego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz określić sobie jaki Twoje cwiczenia maja mieć cel stracić parę kg, poprawić kondycję, zwiększyć wytrzymałość organizmu od tego w którym kierunku idziesz zależy jak często i ile powinnaś cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondycja i poprawa ogólna stanu zdrowia, wzmocnienie mięsni. nie chce zrzucać kilogramów. na codzienne cwiczenia nie mam czasu, ale co dwa dni mysle, ze dala bym rade, wystarczy tak godzinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>.Betti? i te 20-30 min dziennie wystarczaja? bo z drugiej strony to wg mnie cwiczenie kidy mi sie przypomni jest nieodpowienide, bo miesnie moga sie zastac, i zakazdym razem bedziemy sie meczyc z zakwasami, regularnosc jednak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regularnosc najwazniejsza, to tez juz slyszalam. No to moze jednak zaczne tak od 30-40 minut na poczatek i zobaczymy jak to pojdze. dzis start;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkaaaaa
regularność jest najwazniejsza. jest taki program, ktory mowi, ze powinno sie ruszac 30 min dziennie 3 razy w tygodniu, to nie tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowski
juz sie uzalezeniasz :) od zwiekszonego tetna, adrenaliny, endorfiny i chcesz sie po prostu poruszac :) to taki zdrowy nawyk 3x30x130 - niezle, ja znam okreslenie ze tętno w czasie wysiłku powinno byc na 70% maksymalnego, ale tak zeby jeszcze moc rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powiedziec, ze idzie mi calkiem dobrze, 30-40 minut takiego umiarkowanego wysilku dodaje wrecz wiecej energii, a nie jest meczacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila torek
ja caly czas probuje sie w sobie zebrac, zaczac, ale slaba wola, bardzo slaba, najlepoej jakby mnie ktos wyciagnal nawet zaczalam przegladac serwisy o bieganiu, bieganie.pl czy silaodruchu.pl to jakas nowa stronka o zaletach uprawiania sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam, że najlepiej zaczynając uprawiac sport (jesli wcześniej nie robiło się tego regularnie ) jest zaczęcie od czegoś co nie przetrenuje nas - np. intensywne spacery a nie bieganie, nordic walking etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaceruję codziennie. I teraz tylko tyle. Wcześniej jeszcze 2 razy w tygodniu chodziłam na siłownie i raz na basen, ale teraz jestem w ciaży i nie chce mi się, więc tylko długie i w miarę szybkie spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miooo, dotykasz miejsca na szyji gdzie sie go mierzy (czy wiesz gdzie?) i liczysz liczbe uderzen na minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku dwa - trzy razy w tygodniu wystarczy, rodzaj aktywności dobierz do swojego celu, jeśli chcesz się odchudzić to bieganie jak najbardziej jest w porządku. Ja trenuję 5-6 dni w tygodniu, po praktycznie 2-3 godziny dziennie (siłownia plus sztuki walki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, nie przesadzacie, delikatnie zaczynac to mogę ludzie po kontuzjach , bardzo oslabieni, z nadwagą ect, ale osoby bez przeciwskazan, to powinny bezposrednio isc na trening, np 30 min biegu, czy basen, godzina roweru, ect ew w czasie biegu, robic dluzsze etapy marszem, jesli slaba kondycja, zwolnic tempo, ale nie rozleniwiać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>kamila torek>>> serwis beieganie.pl znam, i cenie sobie www.silaodruchu to nie znalam, ale weszlam za Twoim poleceniem, jest to kampania spoleczna ministerstwa sportu, wg mnie godna pochwały, za temat i kierunek rozwoju, bo jesteśmy narodowoscią o niewielkim stopniu usportowioną, a żeby nie doprowadzić sie do stanu jaki mają amerykanie, należy uświadomić polakom że ruch jest ważny i potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę dwa razy w tygodniu na ćwiczenia typowo wysiłkowe - final cuts... do tej pory łączyłam to z zajęciami streachingu, ale trochę mnie to nudzi, więc chyba zamienie na jakis taniec. zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez przejzalam te strone silaodruchu.pl, faktycznie sporo dobrych rad tam znalzlam potrzebnych przy rozpoczynaniu treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miooo, w biegu nie, ale jak staniesz na chwile to mozesz zmierzyc lub sa wlasnie te urzadzenia specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradca_, ja uwazam, ze dla wielu osob bedzie wlasnie swietna motywacja,mam nadzieje, ze akcja bedzie skuteczna bo kondycja naszego spoleczenstwa jest przerazajaca;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eri ka z krakowa
Uruchomiłam tą aplikacje i korzystam z niej już od 5 dni. polecam, jest naprawdę użyteczna i darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×