Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -kurka domowa-

Jak i co ćwiczyć w domu aby schudnąć?

Polecane posty

Gość -kurka domowa-

Siedzę w domu z dwojgiem dzieci. Chciałbym schudnąć. Niestety wyjścia w plener aby pobiegać czy pojeździć rowerem nie wchodzą w grę, gdyż nie mam z kim zostawić dzieci. Czy mogłabym Was prosić o radę, co mogę ćwiczyć w domu aby schudnąć? Z góry dziękuję za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kurka domowa-
Nikt mi nie pomoże? :( Proszęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąsek smaczny
Wpisz to samo zdanie, co w temacie w GOOGLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra87
A czy masz możliwość wstawienia sobie w domu jakiegoś sprzętu do ćwiczeń w tylu rowerka, steppera, czy orbitreka?? To byłoby najlepsze rozwiązanie. Jeśli nie to pozostają jakie ćwiczenia jak brzuszki, skoki na skakance, czy ćwiczenia aerobowe. Możesz sobie w internecie poszukać filmików z ćwiczeniami i ćwiczyć przy nich - serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kurka domowa-
No tak. Mogłam tempa w gogle wpisać ;) Kasandra - dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam klasykę.
Hej ,,,witaj kurko.....tu znajdziesz wszystko na wszystkie części ciała: http://tnijurl.com/ce0f4c11281e/ ściągnij za parę groszy plik pdf...............i ćwicz wg uznania, ja to sobie bardzo chwalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, najlepiej sobie znaleźć jakieś filmiki - chociażby na YouTube. Poza tym moja koleżanka z pracy prenumeruje jakąś gazetę o fitnessie czy odchudzaniu i tam co miesiąc jest dodawana płyta DV z ćwiczeniami, jakieś godzinne treningi. Tak będzie Ci najłatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynka3
Warto kupić jakiś sprzęt treningowy i samodzielnie na nim ćwiczyć w domu, dzięki temu możesz ćwiczyć zawsze gdy masz na to ochotę. Ja ostatnio trafiłam na fajny sklep i zamówiłam kilka rzeczy: https://www.k-sport.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoich tabletek odchudzających jestem bardzo zadowolona.Foreverslim pomógł mi pozbyć się nadwagi.Była również dieta i regularny ******le bez Foreverslimu to wszystko nie było by takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam aerobiczna 6 weidera, sama rownież cwiczylam w domu i były efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjuszka
Na pewno warto korzystać z różnych ćwiczeń, żeby nie było monotonnie. Można chociażby kupić jakaś ławeczkę i drążek do podciągania. Coś jak tutaj: https://www.k-sport.com.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×