Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka sierpniowa.

jak odchudzic nogi-pomocy!

Polecane posty

Gość wróżka sierpniowa.

Witam kochane! Mam do was pytanie, moze ktoras z was bedzie mogla mi pomoc... Ogolnie jestem szczupla osobą - 165 cm 57 kg, ale... Caly tluszcz , jaki mam na swoim ciele gromadzi się w okolicy ud i kolan. Obwod uda to u mnie...56cm... nogi wygladaja smiesznie w porownaniu z reszta ciala, tym bardziej,ze mam b. maly biust...typowa gruszka... Mam w zwiazku z tym pytanie- jak to zmienic?? czy dieta i silownia wystarcza? Jaka dieta i jakie cwiczenia na silowni sa najlepsze? Steper? Orbitrek? Rower chyba nie...probowalam i obwod ud wzrosl... Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
weź sobie masaże odchudzające ja miałam po 11 zabiegach po8 albo9cm mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem tego samego wzrostu. Jeszcze rok temu wazylam 58 kg. Dzieki cwiczeniom callanetics, BBL i rowerkowi stacjonrnemu udało mi sie schudnac 3kg. cwiczylam praktycznie codziennie, zrezygnowalam ze slodyczy i bialego pieczywa. Zwzg na figure gruszki trudniej mi bylo wyrownac proporcje sylwetki. Ale bez drastycznej diety zredukowalam obwod uda z 55do 52 cm. Obecnie waze 52kg, ale jest to nie tyle zasluga cwiczen co efekt bardzo drastycznej diety, wlasciwie glodowki. Praca nie pozwalala mi jesc tylu posilkow ile powinnam. Mimo ze cieszy mnie, ze jestem teraz posiadaczka zgrabnych nog, to jednak szkielet w gornych partiach ciala odbiera cala radosc z efektu dochudzania. Stracilam prawie 4 cm w biuscie:( ale cos za cos. Chudnij powoli, rozwaznie, Cwicz, biegaj i rozciagaj sie koniecznie. Szczegolnie zadbaj o wew str ud. W miesiac spektakularnych efektow sie nie osiagnie, ale warto zaczac juz dbac o siebie. Callanetics swietnie ksztaltuje nogi i biodra. Ladnie zarysowuje miesnie. Polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mnie mnie olejesz
rower-3 miesiące codziennie 12 km dziennie ( dla mnie to dojadi powrót do pracy) zniknął celulit i nózki jak u sarenki o całej reszcie korzyści niue wpsomnę, dla mnie stało się to tak mimochodem bo na tym mi nie zależało akuirat ale sylwetke mam świetną po tych 3 miesiącach jazdy na rowerze REGULARNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rower ewentualnie skakanka, zrzucić tłuszcz z całego ciała (bo nie ma czegoś takiego jak miejscowe odchudzanie). Polecam ci taką skakankę http://tnij.org/mrwd , ma obciążony uchwyt dodatkowo angażuje ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia1
Jak polecam tak jak moje poprzedniczki rower. Nie słuchaj przypadkiem jakby ktoś mówił/pisał że od tego uda i łydki Ci się rozrosną. Wystarczy 3-4x w tygodniu min 1h przy średnim obciążeniu pojeździć rowerkiem po okolicy (tudzież jak wolisz rowerkiem stacjonarnym w siłowni) i efekty przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawwwwkaa
zdecydowanie bieganie, ładnie wysmukla nogi, cellulit znika, dla mnie rewelka, efekty szybko widoczne, po miesiącu jest zdecydowana poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
Co do masaży odchudzajacych to mozemy sie dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×