Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakarada

Jak podniesc posladki?!

Polecane posty

Gość jakarada

Mam 33 lata. Zawsze bylam szczupla -nawet troche za bardzo , no ale posladki mialam idealne - jedrne. Teraz - tak jak mowie - 33... ,po dwoch ciazach.... widze sie w lustrze i niestety nawet w jeansach nie wygladam rewelacyjnie. Znowu schudlam :( i posladki mi brzydko wisza. Brzuch tez moglby byc mniejszty i bardziej jedrny. Jaka na to rada? Mylslam o stepperze , bo na silownie itd nie mam czasu ani mozliwosci. Poradzcie mi cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek_kłopotek
callanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaradajuz się
już się bałam, że taki zbiornik na szambo jak mój tyłek to tylko można dźwigiem szarpnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_plakej_izinku
Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ukochane przez wszystkich ćwiczenia na pupe. Nie ma co się oszukiwać, że kremy coś pomoga. Bez pracy nie ma kołaczy, również w przypadku pośladków. Proponuję przysiady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesska345
zgadzam sie z tym. bez cwiczenia nie ma efektow, poza tym wychodzone cialo to nie to, trzeba miec rzezbe :) dla tych, którym sie za bardzo z domu nie chce wychodzic polecam artykuł: http://aktywni.pl/aktualnosci/proste-sposoby-na-zgrabna-sylwetke/ mozna poskakac na skakance, albo pobawic sie z motylkiem albo powalkowac :))) smieszne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich pośladków to po prostu zacznij biegać. Naprawdę nie ma lepszego sposobu. Na pewno początki mogę być trudne ale zdziwisz się jak szybko zobaczysz rezultaty. Warto też robić przysiady, czytałam gdzieś,że Kim Kardiashian robi ich 400 każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakarada
Dziekuje za porady . Niestety biegac nie moge -czas plus dom ,ale sprobuje z tymi przysiadami i ze stepperem - to mnie jhakos zmobilizuje . No u Kim Kardashian przysiady zrobily swoje ;) az za bardzo haha! - moze i u mnie zdzialaja cuda ! Ile przysiadow dziennie ? - ile minut? Ile minimum na steperze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakarada
W takim razie moj mail: julek2005@arcor.de DZIEKUJE!! A zaraz zajrze co to jest to urzadzenie z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakarada
Oj,troche to duze ta urzadzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucilam tu ;) Bo mam gwarancje ze jest cale i bd działało ;) Takze nic tylko sciagnac i cwiczyc;) Osobiscie cwicze pierwsza serie, ale jak wolisz;) Na poczatku polecam dzien przerwy w celu zregenerowania miesni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakarada
Dzieki za linka - jestem po czesci pierwszej ,syn mi wtorowal po czym oboje padlismy na kanape. Czesc druga jutro pewnie z zakwasami. Nie dziwne ,ze mam taki tylek ,skoro kondycji brak. A myslalam ,ze kilometry z wozkiem to takie wyczerpujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena___________
na jędrne pośladki dobre są wymachy nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiś basenik albo aqua aerobik?? Albo w ogóle gdzieś na fitness się wybrać? W fitness parku mercury są nawet zajęcia, które nazywają się jędrna pupa :-) może to będzie coś dla Ciebie :-) A może jeszcze jakiś taniec? Albo ćwiczenia na stepperze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristobela
a ja mowie stepper stepper i jeszcze raz stepper. mam malego swira na punkcie efektywnosci cwiczen, wiec jak steppuje na moim stepperku to ca;ly czas sparwdzam, które miesnie sie ruszaja i co mi..twardnieje :)) I POSLADKI NAPISNAJA SIE CALY CZAS. POLECAM 30-40 MINUT 3 razy w tygodniu. co do wyboru spzretu sa rozne ceny i modeel, ja mam taki http://www.sport-shop.pl/stepper-hop-sport-skretny-z-kolumna-hs-25s-p-4131.html Hop sport z kolumna za 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarolinaa236
moje pośladki zawsze były moim atutem, odstające i okrąge, teraz niestety jakoś się zmniejszyły, nie wiem dlaczego, bo nie schudłam. nie wiem czy ćwiczyć, żeby nie zminejszyły się jeszcze bardziej. Co mam robić ? Może jeść więcej i po protu ćwiczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysssja
Czy jednak ćwiczenia nie pomniejszą jeszcze pośladków? przecież żeby pośaldki były odstające muszą mieć tłuszcz a ćwiczeniami się go spala. samymi mięśniami nie osiągnie się mega odsatjącego tyłka. nie wiem już co robić. Help !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalistka
A próbowałaś może takich butów ze specjalnie wyprofilowaną podeszwą, która jest grupsza niż w normalnych butach. Ostatnio prawie wszędzie je reklamują - buty reeboka specjalne właśnie do kształtowania i rzeźbienia pośladków, jedynym minusem jest to, że są one strasznie drogie, ale widziałam podobne butki ostatnio w intersporcie, butki fitnessowe adidasa i są dużo tańsze od tamtych, a podejrzewam, że efekt może być ten sam. Sama nawet się zastnawiam czy sobie tam ich nie kupić bo kosztuja 149 zł i wydaje mi się, że to jest bardzo rozsądna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja - mam przeciez takie buciki! Kupilam je pare lat temu tyle ,ze w formie klapek - i faktycznie ,posladki caly< czas sa napiete. :) Ide po pawlacza szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakarada
Te buty kosztowaly pare lat temu - 100 euro.... teraz kupilam uzywane na ebayu za 17 :) . A tymczasem zdecydowalamsie na jedno - mianowicie hulahop.Kupilam zwykly , napelnilam ryzem i krece. Przy kreceniu napinam posladki, uda , brzuch i sa efekty!!! Ten link z filmem - aerobik -tez rewelacja ,wiec jesli mama czas to wlaczam i filmik :). Ale o steperze tez mysle i jak juz dojde do jakichs efektow widocznych to dolacze jeszcze stepper. Tak wiec ,kochane babaki - godzina wieczorna , hula hop plus TV i szfa gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristobela
jak bedziesz cwiczyc NA DUZYCH OBCIAZENIACH to zrobia ci sie miesnie i bedziesz mila tylek stojacy, jak bedziesz cwiczyc na MNIEJSZYCH OBCIAZENIACH to spalasz tluszcz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysssja
No to sprobuje cwiczyc na wiekszych obciazeniach, mam nadzieje ze nie ubedzie mi jeszcze wiecej tylka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysssja
A co do tych butow to wlasnie najgorsza jest cena. mam nadzieje ze im wiecej czasu minie tym cena bedzie spadac. a jak znajde jakis tani odpowiednik to kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarolinaa236
z trampolina moze byc problem bo raczej nie bede miala gdzie :D wolalabym jednak cos to bede mogla robic w domu. poszperam jeszcze w internecie na temat jakis cwiczen ale i tak wydaje mi sie ze poprzez cwiczenia tylek zrobi sie jeszcze bardziej plaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super okazja
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:135 zł za bon warty 300 zł na Miesięczny Karnet Bez Limitu na Rollmasaż, Vacu, Siłownię i Platformę Wibracyjną w Fun and Beauty http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,118803?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×