Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietaaaaa z wawyy

JAK POSZERZYĆ BARKI I RAMIONA???CZY HANTELKI WYSTARCZA ??

Polecane posty

Gość kobietaaaaa z wawyy

jesli tak to jakie bo jestem w tym temacie laikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita z warszawyyy
obwód mam posrodku ramienia dokladnie 26 cm tylko a kolo zlaczenia z pacha najszersze miejsce 29 wzrost 170 cm wiec same widzicie ze chude mam ramionka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tro sie sstalao
o matko jak mozna miec takie chude ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
ale chude fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamam23cm
A wiesz może jak te barki i ręce zmniejszyć? Prosze powiedz, mam odwrotny kłopot chcę szczuplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylloolooio
jak poszerzyc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wyglądam za szeroko
nigdy nie pływałam, nigdy nie ćwiczyłam a ramiona mam jak siłaczka, szerokie i umięśnione KOSZMAR jak ja wam zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krris
jak chcesz poszerzyc ramiona to najlepszym treningiem bedzie trening na siłowni tzw na masę. Czyli wieksze cieżary i mniejsza liczba powtorzeń. Bicepsy należą do małych mięśni wiec intensywność treningu tej partii mieśniowej powinna być większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfu7uttfuty
tez z checia sie dowiem co zrobic zeby zwiekszyc ramiona? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia001
czesc wszystkim ja mam ponoc bardzo szerokie ramiona, znajomi mowia mi ze mam ,,meskie barki\"!!! wyglada to dosyc dziwnie bo ogolnie mam dosc sportowa sylwetke szerokie barki osiagnelam przez plywanie - plywalam codziennie przez 2 mies ( podczas wakacji ) do tego 3 razy w tygodniu pół godziny skakalam na skakance i prosze bardzo - masz takie ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitneska___
Jestem ciekawa ile cm w bicepsie i ramionach maja dziewczyny, które uwazają się za takie "barczyste". Moim zdaniem mylicie pojęcia:) bo tu nie chodzi o centymetry, tylko o PROPORCJE MIĘDZY GÓRĄ A DOŁEM. Przykładowo: dziewczyna, która ma obwód ramienia 26 cm i bardzo męska budowę ciała (wąskie biodra np. 85 cm.) będzie uważała, że jest dosyc rozbudowana na górze. Natomiast dziewczyna z takim samym obwodem ramienia 26 cm, ale już z bardziej kobieca figurą (rozbudowane uda, większe biodra), będzie uważała, że góra jest stanowczo za mała w stosunku do dołu. Obydwie będą miały rację!:) I u każdej z nich to 26 cm w łapce będzie inaczej wyglądać. Dlatego najważniejsze sa proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×