Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1983

Jak pozbyć sie tłuszczyku na brzuszku

Polecane posty

Hey ! Mam taki problem, cwicze brzuszki, przyznam ze dosc niereguralnie no ale cwicze i staram sie by było reguralnie, czuje ze mam bardzo mocne i silne miesnie brzucha... Cwicze dosc długo wiec nie dziwie sie ze sa mocne, no ale tłuszczyk nadal jest i pozbyc sie go nie moge. Dodam jeszcze ze nie jestem jakims grubaskiem bo mam 175 cm wzrostu i waze 55 kg jak schudłam do prawie50 to wygladałam strasznie, tłuszczyk na brzuszku był co prawda mniejszy ale nadal był, w sumie zadowolona była z brzuszka ale wszyscy mowili ze jestem za chyda i coz nie mogło tak byc. I moj problem polega na tym ze tłuszczyk głownie jest w okolicach pepka, do pepka jest w miare ok ale pod pepkiem to taka oponka hihi, nie moze jakas kosmiczna ale jak usiade to tego tłuszczyku jest.I co mam zrobic teraz miesnie brzucha mocne jak nie wiem co, cwicze na kazda patrie na dolne gorne boczne cwicze 8 min ABS i dodatkowe i nic moze powinnam reguralnie i wiecej ? Pomoze mi ktosik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Mam ten sam problem :( I 1000 innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZRÓB SOBIE ODSYSANIE
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Na czyj koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet-honey
Można stosować na brzuszek różne mazidła domowej roboty, jeśli chcesz się w coś takiego bawić... to mogę podać przepisy :) No i napewno więcej ćwiczyć, pić herbatkę miętową/z melisy i dodawać do jedzenia otręby (tak słyszałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka mam podobny problem,jestem szczupła waze 55kg przy wzroscie 1,73 ale brzuszek mi doskiera:POstatnio robie brzuszki+jazda na rowerku..Nie powiem,czekam na efekty:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Jasne , prosze o przepisy na "mazidla" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy jestescie uposledzone
???? brzuszek, tluszczyk, grubasek, ktosik, kupka, penisek, autko itd.:O dzieci sie zebraly czy jak??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bundzia
cwiczac brzuszki nie spalisz ltuszczu na brzuchu tylko wyrobisz sobie miesnie. Tluszcz w organizmie ulega spalaniu niezaleznie od okolicy ktora jest poruszana. Wysilek powoduje, ze zwiekszaja sie potrzeby energ. organizmu, kwasy tluszczowe uwalniaja sie z komorek tluszczowych (wszedzie po troszku), wedruja do krwi, przerabiane sa na glukoze i inne substabcje i z krwi wedruja do pracujacych miesni. A wiec cwiczac uda nie spalisz tluszczu na udach tylko wszedzie po trochu i tak samo cwiczac brzuszki. Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
skrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Ojojoj :( zla zla wiadomosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy jestescie uposledzone
mysle ze to wy macie problem z wyslawianiem sie. zdrabnianie kazdego rzeczownika nie swiadczy o zbytnim rozwoju, co najwyzej o uwstecznianiu sie. nawet male dzieci tak nie mowia- tylko matki im taki jezyk serwuja. skoro rozmawiacie o doroslych rzeczach, to chociaz piszcie tak, by mozna bylo was czytac bez problemu. a potem sie slyszy na ulicy " moj mezus kupil nowe autko, wiec zrobilam mu pyszniutki obiadek":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerika
zgadza sie ćwicząc brzuszki nie zrzucisz oponki, mam ten sam problem...podstawa są ćwiczenia spalajace tłuszcz, np. rowerek, bieżnia, stepper, minimum 40 min jednorazowo, w stałym tempie i nie chodzi by było intensywnie, powinnas tak ćwiczyc abys mogła rozmawiać podczas ćwiczeń bez zadyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Zaloz osobny temat np "co mi sie nie podoba" i tam pisz.Tu piszemy na inne tematy. Nikt Cie nie zapraszal, wiec jezeli Ci sie nie podoba zmien strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerika
kikka, dobrze mówisz, świeta racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Tragicznie :( Bardzo trudno bylo mi sie zmobilizowac do cwiczenia...wiec teraz wiedziec,ze to i tak nic nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
W sensie Orbitek ucieka a my gonimy ??? ...Calkiem mozliwe ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krytykantki
o tobie tez nienajlepiej swiadczy, ze nie wiesz iż "brzuszek" to kolokwialna nazwa ćwiczenia gimnastycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaarrrrrrraaaaaaaaaaa
normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzę na siłownię
i mój trener mi powiedział ze wszelkie cwiczenia na miesnie brzucha tylko wzmocnią miesnie brzucha! od spalenia nadmiaru tłuszczu są treningi cardio trwajace dłuzej niż 30 min i min 3X w tygodniu... wiem to po sobie bo miałam podobny problem..i przestałam jesc słodycze i tłuste potrawy,biegi na bieżni, wiosła,rower na siłowni i po kilku miesiacach super szczupłe ciało i tarkę na brzuchu ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colinowa
hey, moj zas trener odradzil mi cwiczenia kardio, bo one sa malo efektywne i dotego spalaja tluszcz nie z \'brzuszka\', czy ud ale biora \'paliwo\' z miesni, bo nie maja czasu by pobrac energie z zalegajacego tluszczu. Ten sam trener uwaza ,ze najlepsze i najefektowniejjsze sa cwiczenia na silowni. Nie mowie, zeby brac sie od razu za sztange, albo podnosic 40 kg. Trener zmierzyl poziom tluszczu (takimi specjalnymi szczypcami)i rozpisal indywidualny trening. Cwiczenia sa w miare proste, ale niestety nie tak przyjemne jak kardio, bo wymagaja wiekszego wysilku. Po pierwszym treningu bylam obolala jak stara babcia, ale teraz jest juz dobrze. Takie cwiczenia nalezy wykonywac 3, 4 razy w tygodniu i co jest najwazniejsze, wykonywac je powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King of dusco
ja tam krece hula hop i przez miesiac 7 zbednych cm w brzuchu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
King, opowiedz wiecej o tym kreceniu hula hopem. Ja krece, ale zeby 7 cm zgubic w miesiac to jednak niesamowite...Tez chce zgubic oponke z brzucha, ale nie wiem juz jak sie jej pozbyc. 1 h codziennie hula hopu wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym postawiła na ćwiczenia aerobowe: bieganie, pływanie. Również hula hop. Brzuszki w takiej sytuacji nie pomogą. To kwestia stracenia tłuszczu, a nie wyrobienia mięśni. Tak się składa, że z tej okolicy tłuszcz najtrudniej zgubić, ale nie poddawaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King of dusco
Ja kręciłam różnie, od 45 minut dziennie do 1,5 h. Godzina wystarczy. Najlepsze, szybsze efekty z dieta, aczkolwiek jak jadlam wszystko, mnostwo slodyczy, to tez zgubilam, ale juz sporo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku tego roku ćwiczyłam z hula hopem i a6w, widziałam efekty, ale przerwałam trening. Teraz jakoś mam takiego doła, że mi się już nic nie uda. Czyli 9 dni a6w idzie na zmarnowanie, hula hop to prawdopodobnie za mało na spalenie tego diabelstwa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwil30
macie rację dziewczyny!Łatwo było sobie wyhodować takie "cudo",trudniej jest się tego pozbyć!Najszybszym sposobem byłoby odessanie tłuszczu z brzuszka,ale co dalej?Wtedy trzeba się pilnować,bo szybko wraca!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×