Odpowiedz na ten temat

jak schudnąć

• fajnusia1 2013.05.27 [16:16]
    witam! mam 18 lat i duże problemy z moją wagą. mam 165 cm wzrostu i ważę ok.70 kg muszę schudnąc nie wiem co robić. pomóżcie!
  • fajnusia1 2013.05.27 [16:22]
    dodam jeszcze że choruję na niedoczynnośc tarczycy i mam spore wahania wagi. np pół roku temu ważyłam 20 kg mniej zawsze jak się odchudzam to potem następuje efekt jo-jo.
  • gość 2013.05.27 [16:29]
    Wystarczy jesc ,a nie zrec! A tak na powaznie duzo warzyw i owocow,tylko biale mieso,Salata z oliwa z oliwek(pomaga spalac komorki tluszczowe ) i prazonymi ziarnami slonecznika i pestek dyni.Jak masz ochote na cos slodkiego to jedz suszone owoce ,orzechy,migdaly,na sniadanie platki owsiane z odrobina miodu.To moja dieta stosuje ja od miesiaca schudlam 4 kilo i czuje sie bardzo dobrze .
  • rena_tka 2013.05.27 [16:48]
    Jeżeli szukasz metody jak schudnąć to powinno Cię zainteresować to co jest tutajwww.daymynews.pl/?topic=jaka-dieta usmiech.gif Sprawdź i poleć innym przy okazjiusmiech.gif Mam nadzieję, że udało mi się pomóc Ciusmiech.gif
  • taka ja jaka ja 2013.05.27 [16:54]
    tez choruje na niedoczynnosc i wiem jaki to jest problem. Ja zaczelam chorowac kolo 30. teraz mam 32. Jak mialam 18 to mialam z***bista figure i dlatego tak mi ciezko pogodzic sie z tym ze teraz jest tych kg za duzo.
  • aszemputel 2013.05.27 [16:54]
    podstawowa wiedza to :
    1,5 litra wody dziennie
    5 posiłków
    wyeliminowanie słodyczy i wszelkich przegryzek
    zmiana białego pieczywa na ciemne
    jedz dużo warzyw
    myślę, że pół godziny 3 razy w tygodniu sportu wystarczy.
    w 3 miesiące schudniesz ok 12-15 kg ale będzie to efekt który utrzyma się na długo.
  • aszemputel 2013.05.27 [16:55]
    a to dziwne swoją drogą, moja mama też choruje na to i jest tak chuda, że w wieku 45 lat jest brana za moją siostre!!
  • taka ja jaka ja 2013.05.27 [16:57]
    twoja mama ma pewnie nadczynnosc a nie niedoczynnosc.
  • gość 2013.05.27 [16:58]
    Ja mam na schudnięcie jeden patent: stres. Teraz dostarczył mi go facet, który ze mną zerwał. Mija trzeci dzień i jakieś 3 kg mniej momentalnie.
  • emokiller 2013.06.06 [13:57]
    http://blog.hellhound.pl/ proponuję ci przejrzeć całego bloga, zwłaszcza dział odżywianie, diety i konkretne treningi. Myślę, że od tego warto zacząć, a potem zmienić nawyki żywieniowe i coś się poruszać.
  • fajnusia1 2013.06.15 [19:25]
    dodam jeszcze że staram się być aktywna fizycznie. często chodzę na tenisa w wakacje i na bieżnię pobiegać.
  • fajnusia1 2013.06.15 [19:29]
    czasami potrafiłam 3 godziny grać w tenisa bez żadnej przerwy. bardzo lubię ten sport.tylko że teraz jak przytyłam to wstydzę się grać w tenisa i w ogóle wychodzić z domu. wychodzę tylko do szkoły , a ze sszkoły idę do domu piechotą oprócz szkoły mało wychdzę. jestem mało towarzyską osobą. wolę użalać się w domu w samotności.
  • fajnusia1 2013.06.15 [19:32]
    czasami zdarza się że wszyscy u mnie w domu gdzieś wychodzą a ja nie mam ochoty nie wiem może to początki depresji. Pomóżcie!
  • Karolciak 1 2013.07.12 [09:29]
    Jeśli chcesz choć troszkę schudnąć, to polecam ci systematyczny sport (dobry jest nie tylko na nadwagę, ale i na stres). Ja sama daw razy w tygodniu pływam, biegam i ćwiczę w domu brzuszki. Do tego biorę i łykam takie tabletki wspomagające odchudzanie http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/african-ma ngo/african-mango/ i stosuje dietę. Tym sposobem udało mi się pozbyć 10 kilogramów nadwagi w kilka tygodni.
  • etruska 2013.07.12 [12:24]
    Wiesz przy chorej tarczycy, pewnie najlepiej byłoby skontaktować się z dietetykiem. Na zdrowy rozum, powinnas przejsc na zbilansowana, niskokaloryczna dietę i dać sobie dużo czasu na schudnięcie. nie oczekiwać efektu po 2tygodniach, bo wtedy efekt jojo gwarantowany. no i oczywiscie pamiętaj o ruchu. sama chodzę na zumbę i dużo biegam plus biorę termogeniki takie jak figura extraslim, które pomagają mi spalać tkankę tłuszczową usmiech.gif Powodzenia
  • ania679 2013.12.10 [22:46]
    Najpierw trzeba zmienić charakter żywienia http://pomocpediatry.pl/jak-jesc-zeby-schudna c/ dopiero potem można myśleć o ćwiczeniach.
  • nulka52 2013.12.17 [21:32]
    Najważniejsze to wyrobić w sobie zdrowe nawyki. Czytałam o tym na http://bogatyumysl.pl/articles/wyrob-w-sobie- zdrowe-nawyki-zywieniowe/16 i bardzo mi ten tekst pomógł. Staram się jeść 5 posiłków co 3 godziny i ćwiczę ok godziny dziennie. Efekty są zdumiewająceusmiech.gif
  • Kasula4 2013.12.19 [12:18]
    na odchudzanie najlepsze są kąpiele w soli z morza czarnego, ja wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona, efekty są mega. Sól ta jest bardzo bogata w minerały, sprawia że kąpiele działają wyszczuplająco, pomagają w likwidacji rozstępów, a nawet "efektu skórki pomarańczowej"!!!!!! po kąpieli skóra jest nawilżona i wspaniała!!!!super też jest suche błoto z morza martwego!!! ja kupiłam sobie to wszystko we Wrocku w grocie solnej na grabiszyńskiej 241 z tego co się orientuję można również produkty zamawiać przez internet. polecam i życzę szybkiego schudnięcia oczko.gif
  • magda4000 2013.12.20 [23:59]
    Nie ma co się użalać. Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale dasz radę. Może odnośnie diety skorzystaj z pomocy dietetyka. Rozpisze Ci dietę na schudnięcie, a następnie będzie Cię wyprowadzać z diety i przystosowywać do normalnego jedzenia aby nie było efektu jojo. Może lepsze będzie dla Ciebie bieganie. Teraz szybko robi się ciemno, będziesz się czuła swobodnie. Bieg ok 50 minut lekkim truchtem co 2 03 dzień zdziała cuda. Możesz sobie kupić w ramach motywacji jakiś fajny ciuszek do biegania. Ja np. mam odzież stąd : http://nessi-sport.pl Jak się fajnie ubierzesz, weźmiesz sobie muzyczkę do słuchania albo ebooka i pobiegniesz to wszytsko zobaczysz w innych kolorach. Ja po każdym bieganiu tracę około pół 70 dag ( wiadomo, że woda wychodzi, ale tłuszczu też coś na pewno ubywa) Zapraszam do biegania.
  • gość 2013.12.21 [19:11]
    kochana wejdź sobie na stronę groty solnej we Wrocku Solana na grabiszyńskiej polecam!!! oni mają suuuper naturalne produkty solne wspomagające odchudzanie tj. ja wypróbowałam sól z morza martwego, czarnego, błoto z morza martwego - po kąpieli robisz sobie z niego okłady, a efekty powalające!!!
  • lukrecja1000 2013.12.23 [20:29]
    Zacznij ćwiczyć. Ruch to podstawa. No i powinnaś tak jak tu już napisali pójść do dietetyka. Może kup sobie jakiś sprzęt do ćwiczeń? Od siebie mogę C***olecićwww.sportbody.pl - ja tam kupowałam orbitrek. Powiem Ci, że na samym bieganiu schudnąć się nie da. Próbowałam i musiałam dołożyć coś jeszcze. U mnie to były ćwiczenia na orbitreku.
  • gość 2014.02.11 [19:48]
    u mnie dieta, 5 posilkow plus codziennie cwiczenia z Ml B i chodakowska - duuzo wody i warzyw ile chcesz usmiech.gif
  • fajinusia1 2014.02.11 [19:52]
    połknęłam kapsułki z jajeczkami tasiemca uzbrojonego, teraz czekam na efekt pechowiec.gif
  • gość 2014.02.18 [17:31]
    Ja chudłam na siłowni. Mój trener(pozdro Maciuś;D) prowadził mnie przez te ćwiczenia, dodatkowo mama poradział mi ciekawą diete która opierała się nie tylko na warzywach i wodzie... Niestety nie wszyskto w niej było wiec do tego brałam witaminki i brałam slimcea, co pomagało mi nie jeść między posiłkami. Efekty bardzo dobre, bo 15! kg w 3 miesiace(90 dni dokładnie). Po kuracji waga praktycznie jeszcze chwilke spadała a teraz się trzyma
  • gość 2014.03.12 [18:45]
    spróbuj kąpiele w solach oczko.gif najlepiej prawdziwe, naturalne nie jakieś z dodatkami chemicznymi....fajne są sole z morza martwego, z morza czarnego, himalajskie (solana.pl poczytaj oczko.gif )
  • Rudiii 2014.03.16 [21:25]
    Na pewno mniej jeść, nie jeść słodyczy i dużo sie ruszać.
  • gość 2014.05.22 [13:39]
    Dla mnie rozsadne chduniecie do zdrowe odzywianie + ćwiczenia! - niestety sama nie jestem w stanie się zmusić do ćwiczeń ,dlatego praktykuje je w grupie, od jakiegoś czasu zapisałam się do szkółki http://www.nordwalk.pl/ - oprócz tego,ze udało mi się zrzucić parę kg, dobrze wpływa na mnie obecność innych,którzy zmagaja się z otyłością oraz swoimi problemami z samoakceptacją. Pomysl nad czyms takim, to tez jest dobre rozwiązanieusmiech.gif
  • gość 2014.08.16 [16:15]
    tak jest dieta plus cwiczenia to podstawa u mnie dochodzi jeszcze Aqua Slim bardzo przyspiesza
  • gość 2014.08.23 [19:37]
    A co sądzicie o lipolizie? Czyli czyms takim: http://drmarosz.pl/lipoliza.html ? Ja juz bylam na kilku dietach i zadna nie odniosla skutku, mam naprawde słabą mobilizację smutas.gif A bardzo bym chciala schudnąc. Myslicie,ze taki zabieg to dobry pomysl?
  • asiazambi 2014.08.24 [22:18]
    Ja mam 169 cm wzrostu i ważę 59 kg, ale moja wyjściowa waga wynosiła 70 kg. Udało mi się schudnąć 11 kg w rok, ale nie bez wysiłku. Restrykcyjna dieta: żadnych słodyczy, żadnego smażonego, potrwa mącznych, białego pieczywa czy ziemniaków. No i bez słodyczy. Raz w tygodniu, w niedzielę, robię sobie swieto i pozwalam na małe grzeszki. No i oprócz tego ruch, a dokładnie bieganie. Latem po dworze, a zimą na bieżni w siłowni. Jak ciężko Ci się będzie na początku samej zebrać, to poszukaj znajomych albo weź udział w zorganizowanym konkursie.
    Inni potrzebujący towarzystwa są na sportos.pl albo na rywalizacjach w nikeplus czy endomondo np. https://www.endomondo.com/challenges/17829518
  • gość 2014.08.26 [20:45]
    Ja mialam robioną lipolizę! Byłam w http://medicor.krakow.pl/zabiegi/medycyna-est etyczna/lipoliza-iniekcyjna/ na zabiegu. Sporo osób sie nabijało ze mnie,ze nie chce mi sie odchudzać i idę na zabieg, ale mam to w nosie, zabieg jest praktycznie bezbolesny i mało inwazyjny, a nawet nie wyobrażasz sobie jak duzo lepiej czuje sie teraz we własnym ciele usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...