Odpowiedz na ten temat

jak schudnąć

• kedziorek94 2017.03.10 [10:28]
    podstawa to mnie cukru
  • gość 2017.03.10 [11:50]
    są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Slimcea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki Slimcea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.
  • gość 2017.03.13 [14:04]
    Racja! A podstawa to aktywność fizyczna, wykluczenie cukru, zdrowe jedzenie, w moim przypadku http://therm-line.com/therm-line-hydrofast też zdało egzamin bo mam problem z gromadzeniem się wody w organizmie ale nie lubię pić zielska
  • gość 2017.03.13 [19:56]
    Jak dla mnie to Slimunox jest obecnie jednym z najlepszych środków na odchudzanie jakie można kupić w Polsce. Stosowałam go przez 3 miesiaće i waga spadła o 14 kilogramów
  • gość 2017.03.14 [09:36]
    Oczywiscie zgadzam się Racja!A podstawa to aktywność fizyczna, wykluczenie cukru, zdrowe jedzenie. ja osobiście schudłam dzieki temu, ze biegałąm, tu duzo wskazówek znalazłam wybieganie.pl/?page_id=722,
  • Elcia558 2017.03.15 [11:48]
    Dieta i ćwiczenia swoją drogą, ale ważna jest suplementacja, ja osobiście stosuję agrest indyjski Amlan Forte. Poleciła mi go znajoma i powiem szczerze jestem mile zaskoczona. Nie spodziewałam się tak dobrych efetków
  • Anna Gorska 2017.03.15 [11:51]
    dieta i więcej ruchu pomoże Ci schudnąć
    falowniki-sklep.pl
  • Muska89 2017.03.15 [19:33]
    Przejście na zdrowe jedzenie bez chemii to dobry sposób na schudnięcie i utrzymanie zdrowego organizmu, ja przykładowo zamiast zwykłego makaronu dodałam do diety ten http://www.albertkosmider.pl/2017/02/makaron- lub-ryz-bez-kalorii-z-konjac.html
    edytowano 2017.03.15 [19:34]
  • gość 2017.03.16 [13:30]
    a słyszałyście o suplemencie z miodem i cynamonem? gdzieś w internecie widziałam i jestem ciekawa czy któraś z was może stosuje
  • fitfit 2017.03.17 [12:17]
    Też słyszałam o miodzie z cynamonem, ale puki co nic nie ma. Spróbuj może agrestu indyjskiego, też jest skuteczny
  • gość 2017.03.27 [18:36]
    W modzie jest jakiś sport w domu, typu rowerek, orbiterek, stepper, zobacz sobie na avans.pl te urządzenia, do tego dieta w postaci 5 posiłków niewielkich dziennie i picie dużej ilości wody
  • dietetyk kliniczny 2017.03.27 [22:02]
    Dietetyk Medycyny Klinicznej Zaprasza. dieta.online123@gmai l.com
    Schudnij na wiosnę !
    Jeśli nie masz czasu na wizytę w poradni dietetycznej lub po prostu chcesz być anonimowy to jest właśnie oferta dla Ciebie. Chcesz być na topie, podążać za panującymi trendami żywieniowymi – my Ci w tym chętnie pomożemy.
     Każdy otrzyma od nas indywidualnie przygotowany jadłospis, dopasowany do zapotrzebowania energetycznego jak i do trybu życia
     Oprócz jadłospisu otrzymasz również listę zakupów, bilans energetyczny twojego jadłospisu a także ogólne zalecenia dietetyczne.
     Oferujemy jadłospisy 1-tygodniowe, 2- tygodniowe i 4 tygodniowe indywidualnie przygotowane do twoich potrzeb.
     Marzysz o szczupłej sylwetce, umięśnionym ciele - napisz do nas wiadomość, gwarantujemy szybki a zarazem bezpieczny dla twojego organizmu spadek masy ciała.
    Napisz do nas dieta.online123@gmai l.com aby dowiedzieć się więcej - nic Cię to nie kosztuje a możesz zyskać wiele.
  • chudnijzdrowo wczoraj [18:31]
    koleżanka bierze amlan i bardzo go sobie zachwala, mówi, że daje Powera na siłowni usmiech.gif ja stosuję african mango i też go wychwalam nie zamienię go na nic innego. W końcu trafiłyśmy na firmę, która nie robi ludzi w balona, zajrzyjcie sobie na http://africanmango180.com tam są też inne produkty. Warto sięgnąć po suplementację przy odchudzaniu
  • Sunshine0 dziś [10:58]
    też mam mango od VP, jest świetny! zakończyłam kurację, waga się utrzymuje, nie ma efektu jo jo także jak najbardziej polecam
  • gość dziś [12:30]
    Ja znalazłam w internecie wczasy odchudzające w ośrodku Debrzyno na Kaszubach. Stwierdzilam, że pojadę i zarezerwowałam sobie właśnie termin smiech.gif Jakbyście chciały zobaczyć to podsyłam link: http://www.debrzyno.com.pl/. Naprawdę fajna oferta, bo jest tam na przykład pomoc specjalistow usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...