Odpowiedz na ten temat

jak schudnąć

• gość 2017.05.09 [17:01]
    Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy ,dieta składa się z 5 smacznych i zdrowych posiłków ,jest tania a w dodatku nie chodzę na niej głodna jak to bywało na innych dietach usmiech.gif
  • gość 2017.05.11 [12:55]
    Moje zdanie jest takie że Slimunox jest jednym z najskuteczniejszych preparatów tego typu.A czy za chwilę znajdzie się matoł który będzie po mniej jechała mam to gdzieś .Mojego zdania na temat Slimunox nie zmienię.
  • gość 2017.05.12 [18:34]
    Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana –www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczynywww.igortreneronline.plbo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety  Także dziewczyny nie czekajcie dłużej 
  • aspagnito 2017.05.14 [16:26]
    Jak schudnąć? To proste Qva! Wystarczy dziewczyny, że kupicie sobie Simpliq i wsadzcie go sobie w c*pkę.
  • gość 2017.05.14 [17:45]
  • joanna891 2017.05.17 [10:43]
    Najlepiej w pierwszej kolejności zrobić sobie badania genetyczne. Analiza danych pozwoli na ułożenie optymalnej diety oraz dopasowanie treningu, który będzie efektywny. Tutaj http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/ można dowiedzieć się, gdzie można zarobić tego typu badania.
  • KasiaeM124 2017.05.18 [13:08]
    Otóż to. Jak sama przekonałam się na własnej skórze badanie genetyczne to podstawa. Dopiero po indywidualnych zaleceniach dostosowanego do mojego DNA udało mi się schudnąć. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie jednak specjalista ze zdrowegeny.pl wytłumaczył mi to należycie oczko.gif dodatkowo dostałam zniżkę wiec nie mam co narzekać ;P
    zdrowegeny.pl/badania-genetyczne - watro robić badania profilaktyczne
  • gość 2017.05.22 [13:10]
    Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W końcu sukces i moja waga wróciła że tak napisze do normy
  • gość 2017.05.23 [09:07]
    Fajne książki o treningu o dietach znalazłam na inbook.pl to według mnie najlepsza internetowa księgarnia z dobrą ceną wysyłki. jest też ogólnie bardzo duży wybór książek dla odchudzających się też.
  • Goja777 2017.05.24 [10:03]
    Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczytać, w Vici Clinic na św. Sebastiana wykonują takie zabiegi, a także inne wspomagające odchudzanie - redustim, venus freeze, arosha bandaże. Warto o tym poczytać.
  • gość 2017.05.26 [22:20]
    Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim, w końcu moja waga jest normalna, taka jak powinna byc, a nie to co było wczesniej, że jeszcze parę kg i bym mogła się ważyć na przemysłowej...
  • Weronika8877 2017.05.26 [22:38]
    Ja schudłam 10 kg dzięki diecie Sandruni. Bardzo ważne są regularne posiłki. Odżywiam się zdrowo, jem dużo warzyw, ryb i roślin strączkowych. Uzyskałam świetny efekt usmiech.gif
    https://dietasandruni.wordpress.com/
  • ZdrowiePrzedeWszystkim 2017.06.08 [21:00]
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4
  • Josiqx 2017.06.12 [14:27]
    Ja polecam ustalić sobie dietę ( najlepiej przy pomocy osoby która ma jakieś pojęcie o tym), zapisać się na siłownie i skrupulatnie chodzić 2-3 razy w tygodniu( na siłowni zawsze znajdzie się ktoś kto ci podpowie i pomoże - po czasie samemu można już sobie poradzić), dobrze też wspomagać się suplementem. Wystarczy trochę poczytać i brać się do działania. Ja jako suplement wybrałam AcaiOptima, przy diecie pomógł mi znajomy a na siłowni sama sobie radzę i po 3miesiącach już widzę wyraźne efekty. Polecam zacząć coś ze sobą robić usmiech.gif
  • Agness24 2017.06.23 [14:32]
    Hej wszystkim! Ostatnimi czasy często siedziałam w internecie i szukałam skutecznej i efektywnej diety, która pomogłaby mi szybko schudnąć. Trochę czasu spędziłam przy szukaniu, ale w końcu pomogli mi dietoholicy. Posiadają Dietę 21 Dni, która pomogła mi skutecznie schudnąć. W ciągu 21 dni doszłam do niesamowitych rezultatów, w końcu nie boję się wyjść na miasto w letni dzień. Dzięki wam!Www.dietoholicy.pl/dieta-21-dni Polecam wszystkim kobietom, które myślą poważnie o tym, by schudnąć.
  • gość 2017.06.23 [19:16]
    Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Foreverslim.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.
  • Magdalena Magda1 2017.06.26 [13:22]
    Drogie dziewczyny! Jeżeli macie problem ze schudnięciem, bądź nie wiecie jak się za to zabrać, serdecznie zapraszm do mnie. Pracuję jako coach i prowadzę dziewczyny do ogromnej przemiany. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak zacząć nowe, zdrowsze życie zapraszam na mój fanpage https://www.facebook.com/B%C4%85d%C5%BA-fit-% C5%BCyj-zdrowo-i-sportowo-1505111432872378/. Napiszcie do mnie, lub zostawcie komentarz pod postem a ja na pewno się do Was odezwę! usmiech.gif
  • gość 2017.06.27 [17:15]
    Proponuję sprawdzić najnowszy ranking preparatów na odchudzanie http://kalkulatorkalorii.eu/tabletki-odchudza jace/
  • gość 2017.06.28 [05:54]
    Jestem kolejną z rzędu kobietą zadowoloną z działania Slimunox, dzięki niemu całkowicie zmieniło się moje życie! Schudłam 11 kilogramów i w koncu zainteresował się mną jakiś chłopak! Teraz jestem z nim już 4 miesiące w szczęsliwym związku . Jakby nie patrzeć zawdzięczam to temu że schudłam, a to że schudłam z koleji zawdzięczam Slimunox.
  • gość 2017.06.28 [13:13]
    dziewczyny nawet nie macie pojęcia jak się ciesze, w końcu udało mi się dojść do wagi z przed ciąży, całe 14 kg za mną. Powiem szczerze było ciężko, zajęło mi to prawie rok. Przez pierwsze pół roku myślałam, że umrę, treningi nie były regularne no i oczywiście wieczorne podjadanie. Co kończyło się oczywiście spadkiem motywacji, postanowiłam więc skorzystać z suplementu. Sugerując się opiniami w internecie zamówiłam https://africanmango180.com. i się nie zawiodłam. Biorąc je nie spodziewałam się ogromnych efektów, bo to w końcu suplement ale jednak pomógł mi zwalczyć moją nadwagę. Teraz jestem bardzo zadowolona i dumna z siebie że mi się udało usmiech.gif
  • kalashisja 2017.07.01 [17:05]
    hej usmiech.gif bez silnej woli nic nie osiagniemy . ale pamietajmy zeby uwazac dzialajac na wlasna reke o wiele lepiej skorzystac z rad profesjonalistow. dla ciekawych i ostrozych mam tu jedna osobe do polecenia. sprobujcie, sprawdźcie nie macie przeciez nic do stracenia usmiech.gifwww.igortreneronline.pl
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź nawww.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”,
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
  • gość 2017.07.03 [15:54]
    Potrzebna jest zdrowa dieta i dużo ruchu. Ja odkąd zapisałam się do szkoły tańca royal dance center i chodzę na zajęcia trzy razy w tygodniu zrzuciłam już 10 kg. A poza tym to świetna forma aktywności fizycznej.
  • ahumus 2017.07.06 [12:51]
    www.igortreneronline.pl
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”,
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
  • gość 2017.07.12 [09:15]
    Moim zdaniem Slimunox należy do grupy najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Mi pomógł się pozbyć cąłej nadwagi, co wcześniej dla mnie, bez ich zastosowania okazywało się za każdym razem nieosiągalne
  • gość 2017.07.13 [21:22]
    Od zawsze miałam problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi, walczyłam sama ze sobą. Diety, siłownia, balsamy wyszczuplające, ale wszystko zawsze było nieskuteczne, lub mój zapał był słomiany smutas.gif Wszystko kończyło się frustracją i bezskuteczną walką. Zdecydowałam się w końcu na trenera personalnego. Przeżyłam szok jak poznałam Michała Tkacza, najpierw jak dowiedziałam się, że sam schudł 50 kg w pół roku, a potem jak wyznaczył mi dietę. Mogłam jeść dużo, w mojej diecie było dużo posiłków i nigdy nie jestem głodna. Na pierwszy trening poszłam wystraszona, ale atmosfera była wspaniała. Michał, wie że nie jestem sportowcem i do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Jestem już po półtora miesiąca od rozpoczęcia treningów i diety mogę się pochwalić, że schudłam 3,5kg! Nie sądziłam, że jest to możliwe! Już nie mogę doczekać się dalszej mojej metamorfozy. Polecam wszystkim Michała: https://www.facebook.com/Bramker77/
  • saluki00 2017.07.15 [13:50]
    Hej ! Przeczytałam Twoją wiadomość. Skoro masz problemy z tarczycą to lepiej nie bierz się za odchudzanie na własną rękę ! jeszcze coś sobie zrobisz, uszkodzisz. Na Twoim miejscu zamówiłabym dietę pudełkową. Polecam Ci (ja sama korzystam ) firmę Eat&Eat od Brzezińskich, oni mają bardzo pyszne dania i efekt jest szybki (i co najwazniejsze trwały, nie miewam efektów jojo).
    Poza tym jak masz problemy z tarczycą to tym bardziej dietę powinien ułorzyć Ci specjalista - akurat w FitandEat zawsze przed doborem diety masz przeprowadzenie konsultacji.
    Mam nadzieje, że dobrze wybierzesz, uwazaj na siebie dziewczyno!
  • gość 2017.07.17 [15:38]
    Nie trzeba dużo. Mnie wystarczyło wyłączenie słodyczy z diety plus aktywność fizyczna. Zapisałam się do szkoły royal dance center, gdzie staram się cwiczyć kilka razy w tygodniu pole dance. To bardzo wymagający taniec.
  • gość 2017.07.18 [06:09]
    Ja też zdecydowałam się na zastosowaniue Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi sie osiągnąc. W końcu sukces i nie mam nadwagi
  • Pauli64 2017.07.22 [18:44]
    Ja nie powiem... żeby mieć zadowalające efekty czyli szybko, żeby się nie zniechęcać trzeba ćwiczyć... i ja nadworny leń smiech.gif
    No ale kupiłam tabletki do spalania tłuszczu, jest ich pełno. Ja wybrałam te http://track.easyprofits.com/15f057 . I powiem tak, wspomajają metabolizm a co najlepsze nie powodują utraty siły i entuzjamu przy tych katorgach i diecie smiech.gif
  • gość 2017.07.24 [13:41]
    Polecam ranking tabletek na odchudzanie. Tylko skuteczne i sprawdzone preparaty na odchudzanie: http://jettec.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...