Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina33

jak stracic tluszcz z brzucha i taliii? pomozcie jakie cwiczenia????plisss

Polecane posty

Gość malwina33

jak stracic tluszcz z brzucha i taliii? pomozcie jakie cwiczenia????plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9764
wystarczy zrzucuć kilka kg, brzuch sam spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na te sprawy hula hop
No przeciez najlepszy jest hula hop! Ludzie, nie słyszeliście o tym? Ja już od tygodnia kręcę od 40 do 60 minut dziennie, i już widać efekty! Talia robi się wcięta, tłuszcz z brzuszyska ginie! Normalnie inaczej wygląda. Po tygodniu! Hula hop najlepszy!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hop i już
najlepszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hop i kosmetyki z oriflam
ujędrniające brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
a ja polecam 6 stke weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te sprawy hula hop - ja wytrzymuje 15 minut hula hop .... tylko że ja mam wysypane ryżem .... narazie bede kręcić 15 minut dziennie zwiększając co tydzień o 5 minut .... bym doszła do 40 dziennie w turze na dwa razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na te sprawy hula hop
JA kręcę po 20 minut w dwóch, albo trzech seriach (najlepiej w czasie oglądania telewizji, czas szybko leci i w ogóle). Nie mam wypelnionego kółka. Ale mówię wam- efekty po tygodniu, mój brzuszek jest piękny:) Jeszcze ze dwa tygodnie, albo miesiąc, i będę płaściutka. Zmierzyłam się w talii wczoraj- jest 72 cm. Zmierzę się za tydzień. Chcę dojść do 65 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te sprawy hula hop - nie ma opcji bym kręciła 40 minut non stop ale nawet w 4 turach po 10 minut to nie jest dużo ;) .... ważne żeby kręcić a to że się robi na raty nie ma znaczenia ... ja też chce 65 :) a ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 28
naprawde taka rewelecja to hula hop ?? a jakie kupic wieksze czy mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska 28 - jeśli umiesz kręcić dobrze to 70 ok ale jeśli nie to im większe tym lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na te sprawy hula hop
Ja mam 165 cm wzrostu. Jezeli chodzi o "rozmiar" kółka, to najlepsze jest 80-90cm. I jeszcze jedno: kręćcie ze złączonymi nogami- to daje lepsze efekty. W takiej pozycji jest o wiele ciężej, ale naprawdę, szybciej dziala, skuteczniej. Miłego kręcenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
Chciałabym umieć, ale mi nie wychodzi. Zanim się nauczę, to się pewnie zniechęcę, a o zrzucaniu mowy nie ma. Jakieś rady? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczenie_czyni_mistrza
ja się uczyłam kręcić hula hop jakieś 2 tygodnie potme przerwa i tydzień.... teraz potrafie kręcić 5 mint bez opadnięcia ... moje hula hop jest z ryżem więc jest ciężkie ... kręce 40 minuty dziennie .. mam nadzieje ze za 1,5 miesiąca brzuszek będzie śliczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×