Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abraham1611

jak zgubić tyłek

Polecane posty

Słuchajcie musicie mi pomóc mam w tyłku 95 cm i chce zrzucić chociaż 2 cm a najlepiej te 5 ale podajcie jakieś ćwiczenie które działają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mel B na pośladki ale one raczej podnoszą.. mi powiększyły tyłek i ujędrniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie tu jest kłopot że powiększa je a ja bym chciała jakoś zmniejszyć bo twarde dosyć są ale jest na nich trochę tłuszczyku i nie podobają mi się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jest ćwiczenie polegające na przenoszeniu bioder z lewej na prawą i odwrotnie w pozycji klęczącej. Ale kluczowa i tak jest dieta i ogólna aktywność fizyczna, bo tłuszczu nie da się zrzucić tylko miejscowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka_
ja mialam taki sam problem, ewka chodakowska na zmianę z mel B, figura extraslim na treningi, 2 litry wody dziennie, 3 razy w tygodniu bieganie i zeszło ładnie, 7 cm schudlam w pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tyle samo w tyłku i nie uważam, że to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, ile masz wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak powiem ile mam wzrostu to wyzwiecie mnie od grubasów :) A ja jestem szczupła (i nie dam sobie wmówić, że gruba), mam zgrabne biodra, zgrabny i wypukły, krągły tyłek, nie przeszkadza mi, że 95 cm. Autorko- ja kiedyś skakałam na skakance i dość szybko ubyło mi 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja pupe staram, sie eksponowac a nie zebym ja jeszcze miala pomniejszac :P Autorko, zastanow sie troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej oddaj mi kawałek i:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda, jak widać razem z tyłkiem eksponujesz swoje chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik11
no pupa musi być podniesiona do góry i zgrabna, najlepiej robić squaty i wykroki, i jakieś aeroby,żeby spalać na nim tkankę tłuszczową. modelowanie mięśni jest ważne,bo mięśnie służą nam do walki z tłuszczykiem. to prosta recepta, możesz sobie tylko lekki spalacz dorzucić, typu figura extraslim, z resztą któraś z dziewczyn już o nim pisała widziałam, lekki w sensie składu, bo ma naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz ćwiczeń polecam również kąpiele w soli z morza martwego, rewelacja do tego okłady z suchego błota z morza martwego i tyłeczek będzie jak u niemowlaka ;) ja kupuje sobie te produkty osobiście na Grabiszyńskiej 241 we Wrocławiu w grocie solnej Solana albo zamawiam przez neta!!! polecam bo naprawdę warto zainwestować w swoje ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****l.... się wszystkie w te puste główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×