Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarycaZofia

Jak zwiększyć wydajność treningu?

Polecane posty

Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Ciekawe, czego tym razem będzie dotyczyć spam Carycy? Bo przecież każdy jej temat jest po to, żeby pouprawiać marketing szemrany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trenuję nogi i uda. Uprawiam amatorsko kolarstwo górskie. W przyszłym roku chciałabym wystartować w końcu w jakimś wyścigu. Boję się, że zima dodatkowo wpłynie na spadek mojej formy, więc wolę sobie już teraz podnosić poprzeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wielu facetów
zależy co chcesz uzyskac zwiększyc wytrzymałosc schudnąc? wzmocnic mięsnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiększyć wytrzymałość i wzmocnić mięśnie. Zastanawiałam się nad jakimiś suplementami, ale nie wiem, czy to się naprawdę opłaca. Macie doświadczenia w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noprzeciezzzz
To najwyżej białko (jeśli w posiłkach nie dostarczasz wystarczająco). I dobry trening na dobrej siłowni. Nawet wyczynowcy nie wiadomo jakich cudów nie potrzebują, bo dieta i trening to 99% sukcesu, a ty wyczynowcem nie jesteś, więc "suplementy" sobie daruj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , no właśnie, od miesiąca jem więcej produktów zawierających białko, ale póki co efekty są praktycznie żadne. No nic, muszę w takim razie uzbroić się w cierpliwość. Dziękuję Wam za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek098
Elementem, który zwiększa wydajność treningu jest strój. Odzież termiczna jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i amatorów. Jej główny walor polega na właściwościach, które w zależności od grubości, zapewniają komfort cieplny i/lub wysoką zdolność odprowadzania potu i pary wodnej ze skóry. http://zespolowegry.pl/druga-skora-dla-sportowca-jak-dobrac-odziez-termiczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie na zwiekszenie wydajnosci wplywa wiele czynnikow, ja jednak zauwazylam, ze kiedy odpowiednio nawadniam organizm doustnymi plynami nawadniajacymi zwykle jest to Orsalit dla dorosłych, to mam o wiele wieksza wydajnosc cwiczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B_rioszka
Ja sama od niedawna biegam i zastanawiałam się jak robić to najlepiej aby było własnie najbardziej efektywnie z pożytkiem dla zdrowia. Koleżanka poleciła mi konsultacje trenerską w Profemedzie i muszę Wam powiedzieć, że świetna sprawa, bo dowiedziałam się jak mam biegać aby nie nabawić się kontuzji - przy okazji zapisałam się na cykl zajęć z treningu motorycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo007
Aż poszukałem tego profemedu w necie i rzeczywiście maja bardzo bogata ofertę dla sportowców. A jak to wygląda? Wykupuje się jakieś pakiety, jak z terminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sra się na takich spamerów jak ty, i zależy ile ich osrasz, tyle masz zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jest tak, że też myślę jak tu na nowo zacząć jakoś prawidłowo, bo już raz podchodziłam do biegania i teraz sobie kuśtykam bo boli niemiłosiernie w kolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympaatia
może przejdź się gdzieś do fachowca, to Ci powie jaki sport dla Ciebie byłby najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym mimo wszystko biegać, chociaż pewnie jak mi powiedzą, że to totalnie nie dla mnie no to zdania lekarza chyba już nie ma co podważać :( bardziej liczę, że dowiem się jak to robić prawidłowo, może jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33lambada
spróbuj, nic nie tracisz przecież :) generalnie w takich konsultacjach z treningu motorycznego chodzi o dążenie do zwiększenia skuteczności ruchów człowieka, więc może to być pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to trening aerobowy. Czyli wysiłek mięśniowy a potem wysiłek aktywizujący czyli na przykład bieganie czy orbitrek. To daje najlepsze afekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chciałam biegać ale jestem po wycięciu łakotki w kolanie i czuję podczas biegania ucisk, nie jest to przyjemne. Zdecydowanie lepiej jest jak pływam, dlatego trzy razy w tygodniu chodzę na basen. Po każdym treningu piję orsalit, w celu uzupełnianie wody i elektrolitów, dodatkowo zażywam magnez i cały czas jestem na zdrowej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o tym, że wydajność treningu bardzo wzmacnia picie koktajli z odżywkami białkowymi itp. Co o tym myślicie? Ja się przymierzałam kilka razy, ale chyba się troszkę boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowy Polak
lepsze to niż te piepszone tabletki, których piepszeni spamerzy na potęgę tutaj spamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A polecasz jakieś konkretne? Też własnie uważam, że lepszy jest trening, niż siedzenie przed kanapką z czipsami w jednej ręce, tabletkami odchudzającymi w drugiej i liczenie na cud który "obiecywali w telewizji" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zigi_ww ale kiedy właśnie treningi tego typu są dla mnie nie do przebrnięcia ze względu na ból w stawach, a ostatnio nawet kręgosłup mi zaczął boleć i już na poważnie zaczęłam się tym niepokoić. nie orientujecie się, gdzie mogłabym od ręki do specjalisty w wawie? bo na nfz na wrzesień mnie zapraszają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagorgonzola
no co Ty mówisz :O wrzesień? do września to już może być trochę po ptakach, przecież nie można tyle czasu chodzić z kontuzją chyba. nie jestem specjalistką, ale tak na zdrowy rozum... prywatnie leć jak najszybciej gdzieś, szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gust_lik
Z tym nfz-tem to są żarty niestety. Jak prywatnie nie pojdziesz i nie zaplacisz, to sie nie wyleczysz :/ Ale jak juz placisz, to dobrze żeby za konkretnego specjaliste, a nie jakiegoś konowała, który tylko na kase leci. Jeśli chodzi o dobrych specjalistów w dziedzinie urazów sportowych i rehabilitacji to polecam Profemed w Warszawie. Moim zdaniem najlepsi fachowcy - sam u nich kontuzje kolana po bieganiu leczyłem i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trochę zbieg okoliczności, bo w sumie jestem już właśnie po konsultacji u nich. specjalistę polecił mi lekarz u mnie w przychodni i tak się zapisałam, na szczęście jeszcze w porę wszystko wyszło i tak jak myślałam, będzie rehabilitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugo czekalas na wizyte?czy jakos od reki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×