Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki kupić rower?

Polecane posty

Gość gość

Mam 21 lat, ale dopiero niedawno nauczyłam się jeździć na rowerze i postanowiłam sobie taki środek lokomocji kupić. I tu zaczyna się problem, ponieważ nie wiem jaki powinnam wybrać. Zamierzam jeździć nim po mieście zwyczajnie, dla przyjemności, a jak się wprawie to na uczelnie itp. Z tym, że nie wiem czy z czasem nie zachce mi się wybrać za miasto na trochę trudniejszy teren niż ścieżki rowerowe. Czytałam trochę na ten temat, ale dalej nie wiem czy wybrać jednak rower miejski, czy trekkingowy/crossowy przystosowany do różnego rodzaju nawierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się zastanowić, jeśli chcesz nim jeździć głównie po mieście to miejski jest najlepszym rozwiązaniem - jeśli jedziesz na uczelnię, czy na spotkanie to nie musisz się martwić aż tak bardzo strojem, na takim rowerze nie musisz mieć jakichś super sportowych ubrań. Natomiast na trekkingowy w sukience już nie wsiądziesz ;D Ale jeśli chcesz żeby był to rower uniwersalny, to lepiej zainwestować rzeczywiście w trekkingowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monday67
według mnie najlepszym rozwiązaniem jest dobry model roweru firmy romet, coś w stylu http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-orkan-d-czarno-szary-2014-romet,263405.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773344&qrtc_pos=2&skad=quartic. sama się zastanawiam, ale ciągle mam jakieś ale, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, też polecam ROMET, ja mam http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-expression-26-cali-srebrno-niebieski-18-2014-romet,292433.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75771934&qrtc_pos=4&skad=quartic ten model i jest cudny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allinside.pl jest spory wybór rowerów, a do tego na prawdę ekstra akcesoria i gadżety dla każdego miłośnika kolarstwa. Bardzo tanio można ogarnąć tam coś niepowtarzalnego ;) Ceny na prawdę są niziutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na etapie wymiany roweru górskiego na typową spacerówkę, jeżdżę po lesie ale od górskiego strasznie wysiadają mi plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekSznurekKłębek
cyklotur.com i centrumrowerowe.pl to jedno i to samo CCR SPORT sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Miechowskiej 9, 85-875 Bydgoszcz! SPAMUJĄ jak mogą na każdym kroku! Udają sztuczną konkurencję. Mają 2 sklepy a w każdym inne warunki. W jednym wysyłka za free jest za 250 zł a w drugim 500 zł. Masakra a nie sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Kolego, Gdyby nie reklamy sklepu http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-miejski-labedz-kola-28-cappuccino-solidny-koszyk-gratis-burghardt,451481.html w Internecie, nigdy nie dowiedziałabym się. że mogę kupić taki piękny model za lepszą cenę niż w sklepie stacjonarnym. Też nie lubię spamu, ale niekiedy reklamy się przydają. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dobry będzie trekkingowy :) Będzie się nadawał zarówno do jazdy po mieście i w terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zastanów się
cyklotur.com i centrumrowerowe.pl - SPAM -pseudoreklama dla ubogich. Nie musicie się beznadziejnie podszywać pod inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
WON Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kross trans atlantik świetny rower zarówno na przejażdzki miejskie oraz leśne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pospamowaliście 5 wątków z rzędu... Masakra, na pewno u Was nikt nic nie kupi. Durnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczek33
polecam sie rozejrzeć na avans.pl, w zeszłym roku tam na komunie kupowałem rower chrzesnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na rower miejski w http://www.activsport.eu/ i bardzo dobrze mi się go użytkuje, uważam, że jest dość uniwersalny, dobrze się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam rower romet na www.skuteryniepolomice.pl, rower klasyczny na szosę czyli na nawierzchnię po której najczęściej się po ruszam zależało mi na tym, aby rower miał bardzo dobry stosunek ceny do jakości, wszystko udało się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w tym roku zainwestowałam w nowy, porządny i przy tym designerski rower marki Galaxy wersję City. Idealnie rozwiązanie dla osób lubiących wycieczki ale i przejażdżki po mieście. Świetne rozwiązania dla całej rodziny w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susana Ana
Ja polecam firmę Galaxy, wiele sklepów je ma ale trzeba poszukać. Dla mnie one są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henry1
ja w tamtym sezonie kupiłem Galaxy miejski. Jestem bardzo zadowolony, jest na super częściach, wytrzymały, nadaje się nawet na lekkie trasy. Polecam Galaxy własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kategorie rowerów nie są aż tak skomplikowane. W każdym sklepie rowerowym doradzą Ci, aby kupić rower miejski. Dostosowany do jazdy wyłącznie po utwardzonych nawierzchniach. Ja niedawno zdecydowałam się na rower miejski - http://activsport.eu/product-pol-16420-ARKUS-CITY-TREND-3-18-bialo-niebieski.html - który swoją drogą jest bardzo lekki i świetnie mi się na nim jeździ. Może ty także się skusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nie przepłacać i kupić jakiś tani rower w Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tesco to se możesz kupić pomidory a nie rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×