Odpowiedz na ten temat

Jaki sport uprawiacie regularnie? Jaki polecacie?

• szalonasia 2007.12.29 [11:23]
    Witam mam 22lata.
    Jakis czas temu chorowalam powaznie ok 3/4 lat nie uprawialam sporu zasiedzialam sie przytylam ogolnei flaczek przedtm trenowalam w lo siatke.
    Niestety nie mam gdzie gra i z kim.

Chce posiwecic duzo czasu na sport zeby wrocic do formy i zeby moc sie w nim wyladowac i oczywiscie najwazniejsze zgubic kg.

Myslalam o silowni ale u mnie w miescie malo silowni dla kobiet...

Myslalam o plywaniu, ale nie umiem plywacjezyk.gif

areobik ? malo zajec u mnie w miescie...

Prosze podsuncie mi jakis pomysl...

a wy ? jaki uprawiacie?
    ile wam to zajmuje ?
    jakie efekty ?

Chcialabym uprawiac sport regularnie aby ktos pomogl dokladnie przedstawic plan itd.

czekam na info od was kochani usmiech.gif
  • asiamala 2007.12.29 [20:15]
    podnosze kobietki niech ktora cos opowie ;/ plis smiech.gif
  • Turquoise 2007.12.29 [21:03]
    Łyżwy oczko.gif

• Miss* 2007.12.29 [23:33]
    A nie pomyślałaś o rowerze?jezyk.gif

• Siłówka 2007.12.30 [01:04]
    A czemu ma być siłownia dla kobiet?? Określenie "siłownia dla kobiet" oznacza, zwłaszcza w mniejszych miastach, klub z marnym wyposażeniem (bo pokutuje przekonanie, że kobiecie to dwukilogramowe ciężarki do wszystkiego wystarczą), za to drogi - prowizja za "rarytność". Lepiej znajdź dobry klub z dużą siłownią koedukacyjną i trenerem, ewentualnie z jakimś aerobikiem jak lubisz.
  • robaczek41 2007.12.30 [01:06]
    są: biegi do i na autobus.
    + codzienna rundka po wielu wielu schodach w domu pechowiec.gif
    bedzie:
    rower stacjonarny
    i biegi
    od stycznia

i chyba jakis aerobic.

* http://www.pajacyk.pl/ mamtowdupizm i tomiwisizm. pisze to tylko po to,żeby mieć więcej postów. i tak jestem zaj**ista
  • Ania006 2007.12.30 [10:09]
    Rower i bieganie
  • Turquoise 2007.12.30 [10:18]
    Z takim podejściem, to coś mi się wydaje, że autorka nic nie znajdzie oczko.gif

• Ania006 2007.12.30 [10:19]
    No może być ciężko

• warta grzechu 2007.12.30 [10:21]
    jedzenie popcornu na czas oglądając film przed tv

Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają. -William Shakespeare (Szekspir) dla wszystkich
  • Turquoise 2007.12.30 [10:23]
    warta grzechu - smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • warta grzechu 2007.12.30 [10:25]
    Turquoise - kwiatek.gifoczko.gif

Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają. -William Shakespeare (Szekspir) dla wszystkich
  • plyna ryby plyna 2007.12.30 [10:45]
    aqua aerobik-rewelacja pod kazdym wzgledem, jedynym minusem jest to ze ostatnio woda bywala zimna na basenie.

• szalonasia 2007.12.30 [11:54]
    Mysle nad silownia i bieganiem z czasem basen... jak sie naucze plywacsmiech.gif

pytam bo mam parcie na jakis sport duzo sily i energii ktora chce spozytkowac. a ze moja kolezanka trenuje jezdzectwo druga trenuje koszykowke bylam ciekawa co wy trenujecie usmiech.gif

a jezeli chodzicie na silownie ile razy i ktore urzedzenia uzywacie ?

• myku myk 2007.12.30 [16:50]
    Silownia jest naprawde fajne. I tez nie polecam typowej dla kobiet. Idz na silke gdzie sa faceci, maja tam lepsze przyrzady.
    Mi na poczatku bylo moze troche glupio cwiczyc przy facetach ale naprawde z czasem robi sie bardzo fajnie, poznaje sie ludzi. Nawet nie wiesz ilu mam stamtad kolegów jezyk.gif
    Teraz zima czasami chodze na lodowisko na lyzwach pojezdzic, wiosna, lato- rower.
    Ale powiem szczerze ze chcialabym uprawiac taki inny sport ale nie mam z kim smutas.gif Interesuje mnie tenis ziemny, wspinaczka sciankowa, jezdziectwo.

• myku myk 2007.12.30 [16:52]
    Ahe plywac tez bym chciala ale kiepsko mi to idzie jezyk.gif
  • szalonasia 2007.12.30 [20:54]
    oj myku myku!!...

wspinaczka to jest to tyle ze ja tez nie mam sprzymierzenca do tych wyzwan smiech.gif ale rzeczywiscie mieszkam w tarnowie tu duzo ludzi sie wspina ale nie mam zkim cholerka...

skad jestes myku myku ?
  • gość 2014.06.29 [18:24]
    A może byś zaczęłą od podstaw jak wyrobienie kondycji.Ja regularnie biegam,jeżdzę na rowerze,ćwiczę sobie w domu i to mi w zupełności wystarcza.Mobilizuje mnie udział w biegach ulicznych,ostatnio nawet startowałam w biegu z przeszkodami men ekspert survivar race.Niby bieg dla mężczyzn a kobiety tez sobie świetnie radziły.Nie kombinuj za bardzo.Najważniejsza jest motywacja i rusz się z kanapy bo najgorsze to sie zasiedzieć.
  • gość 2014.06.30 [08:28]
    hehe odpowiadasz 22latce która ma juz 29 lat i dawno zapomniała że tu napisała 7lat temusmiech.gif
  • gość 2014.08.28 [06:18]
    ale i tak wchodzą tu ludzie którzy szukają odpowiedzi na to samo pytanie...! dla mnie bieganie jest najlepszym sposobem lubie biegać i biegam często, jedyny minus to bolące kolana, ale wystarczy kupic jakis suplement typu 4 Flex i problem minie
  • MMartha 2014.08.28 [06:36]
    jazda konnousmiech.gif
  • martynalbn887 2014.08.31 [11:11]
    faktycznie w sklepiewww.badmin.pl mozna kupic tani i bardzo dobry sprzet do gry usmiech.gif lubie czasem wyjsc na swieze powietrze i polatać za lotką
  • gość 2015.03.04 [06:55]
    Ja jezdze duzo na rowerze, z mezem, czasami i z dziecmi, dla mnie super sprawa, bo wyjechac za miasto w cieple lato to jest cos pieknego, zawsze sprzet kupujemy tutajwww.activsport.eu
  • malabunia11 2015.04.14 [21:55]
    Polecam w pełni bieganie w dobrych bucikach usmiech.gif A szczególnie w tych http://free-run.pl/damskie?product_id=1295 ! usmiech.gif
  • gość 2015.04.20 [13:02]
    Mnie koleżanka namówiła na kurs nordic walking do http://www.nordwalk.pl/ i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Nie jest to sport wyczerpujący organizm, a kondycja bardzo mi się poprawiła od czasu gdy zaczęłam uprawiać ten sport
  • gość 2015.04.20 [20:57]
    sprawdź http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24387-B ieznia-elektryczna-Arizona-Spokey.html , to mój ulubiony rodzaj aktywności fizycznej usmiech.gif
  • karolinaza 2015.04.24 [22:20]
    osobiscie polecam bieganie - 20 minut rano - 20 minut wieczorem - i czuje sie o wiele wiele lepiej - wiecej energi i checi do dzialania oczko.gif
  • Weronika716 2015.04.28 [14:52]
    Ja osobiście biegam i naprawdę polecam. Efekty to zgrabniejsza sylwetka, ale też lepsza kondycja i wydolność organizmu. Na bieganie zdecydowałam się gdyż uważam, że jest to najwygodniejszy sport. Mogę biegać kiedy chcę, ile chcę i gdzie chcę. Poza tym nic mnie to nie kosztuje - jedyny wydatek to wygodne buty i to wszystko.
  • karolinaza 2015.04.28 [23:16]
    zgadzam się Weronika z Tobą ! oczko.gif
  • gość 2015.05.03 [00:30]
    Biagam, siłownia, fitness...trzeba mieszac to efekt najlepszy
  • gość hanka 2015.05.03 [14:36]
    ja pobieram ćwiczenia fitness z filefox.plusmiech.gif tak się odchudzamusmiech.gif co jakieś 2/3 dni sobie ćwiczęusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...